Споделена история от На работното място

Да си легна ли със шефката???
От доста време шефката ме сваля, дори някои колежки се подсмихват, защото тя го прави някак доста явно. Тя е на 48 а аз съм на 31. Сега е планирала командировка във Варна, където фирмата има друг офис и служебен апартамент. Аз работя във фирмата от година и досега тя ходеше често до Варна, но сама, а сега аз трябва дотида с нея и се чувствам малко неловко, а и съм семеен. Тя дори не ме попита дали мога да пътувам до Варна, а само ме информира. Премина ми мисълта дали да не си взема болничен, ама не знам това тя как ще го интерпретира.

Коментари

1.   Ходи до Варна, но защо да спиш с нея? Свърши си работата и готово. Не можеш да отказваш командировка - това може да е причина за уволнение

2.   аз не разбирам какво ти пречи да отидеш на командировката (защото това е служебния ти дълг) и да й откажеш да преспиш с нея (защото си семеен и защото по думите ти излиза така УЖ не искаш). казвам УЖ, защото си публикувал тая тема, за да те насърчат явно хората да, , топнеш''. ами действай, но после ще си навлечеш само неприятности. явно са ти толкова слаби ангелите, че не можеш да се държиш адекватно, когато се налага. а в случая е по-добре да мислиш с горната глава.

3.   Положението ми се струва опасно. Ако я харесваш и си ок с изневяра - действай. Но ако й откажеш може да се настрои срещу теб и в крайна сметка да те уволни. Щом всички в офиса са наясно, може някой да ти завиди и да уведоми жена ти. Премисли добре.

4.   Бях в тази ситуация. Шефката ми е с 5 год. по-голяма с мен и на два пъти спахме заедно (в друг град - на хотел). Тя е със страхотна външност и страхотен характер, но без мъж до себе си. И двата пъти в които бяхме заедно всичко беше ОК, до момента на секса. Може би защото бях много развълнуван или превъзбуден - не можах да го вдигна. Кошмар... И оттогава отношенията ни са горе-долу добре в служебен план, но не и в личен. Аз вече гледам да не се засичаме заедно - от неудобство. Помисли и върху този вариант!

5.   Четири, хубава фантазия, защо не се пробваш за писател?

6.   Моят съвет е да й обясниш, че искаш дискретност и да преспиш с нея. Внимавай колегите да не разберат, животът е един - ще получиш чукане и привилегии в работата. Дори да не е съзнателно, скоро ще получиш и увеличение на заплатата. Хем да чукаш за кеф дискретно, хем да ти платят индиректно - действай!

7.   Семеен си обаче питаш да си легна ли със шефката.
Знаеш ли какъв ти е проблема знаеш, че е грешно, но пишеш тук за да ти пишат хората давай кво ти пука... направи го с нея. И така да се почувстваш по-добре и да го направиш. Ако държиш на жена си върви с нея в този хотел и и кажи как стоят нещата. Ако не държиш на жена си разделете се и след това ако ще и със съседа си легни.

8.   Аз до сега само един път съм спал с по-голяма от мен с 2 години, но за жените над 45 винаги съм си мислил, че не се интересуват много, много от креватни изпълнения а си гледат кариерата и семейството и имат нужда по-скоро от емоционална връзка.

9.   №8 не си прав, жените над 45 не са толкова стари колкото си мислиш. Дори някои са по-добри от доста по-млади от тях

10.   аз пък като бях на 14 години се влюбих в 54 годишна.

11.   И аз мисля, че пишеш тука, че да получиш подкрепа, да ти кажем "айде, направи го, кво ти пука". Обаче, знаеш ли, аз мисля, че си гнусар! И да не легнеш с шефката си сега, явно се оглеждаш. Ако не беше така, даже нямаше да те интересува дали тя те иска. А, понеже си семеен, защо не защитиш честта на жена си и не "заклещиш" шефката си насаме и да й кажеш, че не ти е приятно да се опитва да флиртува с теб, че тук си за да работиш? Ако те уволни след това, явно негласно ти е дала ултиматум - или спиш с мен, или си търсиш друга работа. Друга работа ще си намериш. Но, повярвай, жена ти, ако не е научила за флиртовете, ще научи, защото такива неща не могат да се скрият за дълго. И дали ще ти е хубаво да знаеш, че нараняваш жена си с това, че не прекъсваш този флирт? В момента ние тук (или поне повечето от нас), колегите ти, а може и някои познати твои, се надяват да не са никога на мястото на жена ти, почти сигурно е, че зад гърба й се подиграват и я съжаляват. Това си постигнал ти с това, че си позволил на шефката си да флиртува с теб. Защото, ако не й беше позволил, нямаше да се случва. Работя само и изключително с мъже, семейна съм и изглеждам добре. Но никой от колегите ми и не помисля да флиртува с мен, защото още от начало показах, че не се интересувам от подобен род закачки. Но ти явно показваш друго.
С държанието си предаваш жена си. Някой горе те е съветвал да спиш с нея, защото щяла да ти вигне заплатата. Обаче представи си първо, че жена ти спи с шефа си и той й вдига заплатата. Ама, ако е за парите, може и да се съгласиш, де да знам - толкова низък ми се виждаш. Всъщност сети ли се колко болести можеш да домъкнеш у дома? И не ми разправяй, че с презерватив ще го правиш. Като ти прави орална или ти на нея, пак ли с презерватив, и ще се целувате с презерватив.

12.   Айде, направи го - какво ти пука!

13.   Според мен авторът си въобразява или измисля. Оставаше да напише, че жените му търкат оная работа в градския транспорт.

14.   Бе по-добре легни с дъщеря й, ако питаш мен... Може да е на твоите години...

15.   Какво се чудиш! Тръгвай! От кога с жена ти чакаме тоя момент!

16.   няма особенно значение за теб защото жена ти дали ще разбере или не щом си решил ще го направиш, но какво от това няма да станеш по красив или богат така че дръж за жена си.

17.   Бъди различен - легни си с чистачката!

18.   Хората са казали-там където си вадиш хляба да не си вадиш оня работа...

Жената я тресат хормоните и се чуди на чий да се надене. Аз сьм на 46г и мога да ти кажа, че иска да се чувства харесвана и желана. Може да се позабавлява с теб и после ще те изхвърли като кърпичка.
Не прави тая грешка още повече ако държиш и на семейството си. Глупаво е да се поддаваш да те съблазни....

20.   Шегата настрана имаш семейство това е най важното не се хващай на въдицата ! Като спиш с шефката печелиш ли нещо? Само ще изгубиш семейството си . Ако искаш вади малкия зоро и айде :D според мен вече си легнал с нея :D

21.   Аде мъцни бре изплющя ли шефката или предпочете чистачката?