Споделена история от На работното място

БОДУ
Работя като пропусквателен режим към общинска служба-която всъщност още я няма, защото не ще да се премести от пъпа на София пл. Славейков в Надежда, и пазя само бюрото за 240 лв. на месец, по 10 часа на ден като общината плаща за мен 580 лв.! Удържат ми за дрехи и ПЛАТЕН ГОДИШЕН ОТПУСК ПО 32 ЛВ. ВСЕКИ МЕСЕЦ! И на всички други. Това е връзкарска фирма и само близки на началството Георгиев и на Пешев, които си разиграват коня като фирмата да им е бащиния, работят на хубави места и взимат повече пари с двойна ведомост. Хора с откровено проявяващи се психични отклонения работят в детски градини и в общините. В същото време в общината в Л. се назначава човек, който си е абсолютен психо! Защо не искат освидетелстване? Имало е бой там! Има качествени хора, които кандидатстват за работа, но не ги взимат, защото не им трябват интелигентни хор. Студенти не издържат и 2 месеца и си отиват. Текучеството сред не връзкарите е голямо. Не ми пука да си кажа името, защото така или иначе ме прецакват и ще си ходя. Зная, че няма да ми върнат парите за отпуската и дано поне ми платят дните, в които съм на работа. Оги

Коментари

1.   Отиди в Г4С Секюър Сълушънс България ЕАД.
Това е най - добрата охранителна фирма.
Превеждат всичко точно.
Аз съм от гр. София и работя като охрана на Бизнес Парк София.
Работата е супер. Фирмата е перфектна. Голяма фирма е. Най - голямата в света. Охранява всякакви обекти по целия свят. Охранява президенти, шейхове, министри, депутати, политици. Охранява нефтени платформи, резиденций и много обекти по целия свят.
Фирмата води началото си от Англия. Охранява ценни пратки и товари. Тя е най - големия спец в охраната на ценни пратки и товари, както и в охраната на обекти по целия свят, а и у нас.
Впрочем сега е станала още по - голяма.
Това е най готината фирма, в която съм бил.
Там съм от няколко месеца. Условията на труд са много добри. Фирмата е най добрата в охранителния бранш.
Тя предлага прекрасни условия на работа.
Коректна и точна е.

2.   Това не е вярно! Заплатите са най-ниските в бранша - говоря за обикновен охранител на общината. Как така се знаеше, че точно БОДУ ще спечели конкурса на Соф. община и как може Георгиев и Пешев да си назначават техни хора, които са с нелицеприятна външност, поведение и откровено психично неустойчиви - стигнало се е до бой в община Люлин, където охранител е бутал клиенти и дори шефката, а на другия ден назначава съвсем откровено налудничав охранител. Тези пенсионери с вид, поведение и минало на фатмаци представят тази8 фирма. Защо не взимат интелигентни хора за постовете пред общините, а някакви смотани дъртаци. Влизам в Надежда и един с бяла коса и мърлява измачкана униформа, обувки не виждали боя последните 2 години дреме с изпъчен корем. Идваше ми да плесна сръце под носа му, за да се разбуди и да влезе в час. Нямам против охранителите на шейхове и т. н. Може би наистина са подбрани. Говоря за хората с 240 лв. заплата, които са лицето на фирмата в общинските служби. Наистина, кой ли друг би дошъл да работи за тия пари с нормално изглеждащи външност, поведение и обноски? Седи си човекът на община Надежда на припек и се клати на пети и пръсти. Идва в 9 и си отива в 5 часа. За 240 лв.

3.   Какъв е механизмът за назначаване на охрана към административните служби на общината? До сега явно е на случаен принцип, по усмотрение и връзки с прекия началник. Ужас ме обзема за детските градини на територията на гр. София. Трябва да бъдат наложени изисквания за критериите при назначаване на охрана на общинските обекти. Служителите да притежават морални качества, психологически устойчиви, да притежават етика в поведението и култура в обноските, заинтересованост и пристрастие към дейността, която извършват и поемане на лична отговорност пред вас и гражданите. С една дума, качествени служители.
Парите, които се отделят са достатъчни, за да се наемат подходящите хора, а не тези, приближени на определени лица, кадруващи във фирмата