Споделена история от На работното място

Случка в училище
Здравейте искам да ви споделя какво ми се случи днес :
Аз съм момче в една фирма за доставяне на закуски по училища и детски градини
И тъка днес отивам в едно училище(Няма да казвам в кой град и кое е училището )оставих закуските в стола и тъкмо затварям и видях че към мен идват две супер добре изглеждащи учинички на по не по вече от 15-16г не съм ги виждал и не ги познавам питам къжете какво искате една ми вика имали някой в стола казвам Не няма никой само аз бях и тъкмо си тръгвам и другата вика ОООО ти си сам тук така ли? Викам мда сам съм защо?
Едното момиче влезе навътре в стола а другото остана при мен и ми казват искаме да си земем лъжици а аз им викам кви лъжици нещо друго не искате но го казвам съвсем ей тъка на майтап без да го мисля и последва страшна Реакция момичето което беше до мен каза искаме ДА и в момента който каза Да се приближи до мен и си сложи ръката на дънките ми точно върху хуя ми и пита ще ни дадеж ли и друго???
ОООО направо онемях просто не очаквах тъка да реагира и в този момент приятелката и се върна и и каза че е взела лъжици и двете ми намигнаха и си тръгнаха.
ДОБРЕ сичко Ок затворих и аз си тръгнах обаче ходя там всеки ден и ако утре или някой друг път ги видя просто незнам как да реагирам?
Явно от малки им се ебе (то и аз няма да ги върна ама не е там мястото )
какво ще ме посъветвате да правя?

Коментари

1.   Ха-ха-ха, избъзикали са те яко, а ти явно скоро не си пипвал жена, щом така си се вързал.... Две момиченца да те направят за смях...

2.   xaxaxa Пич споко, тея са малки к***** и си мислят, че могат да имат всеки мъж! Имаш два варианта или да ги на*беш или да ги отрежеш, при което те ще те нахранят, освен ако не го направиш тактично! Само не се стъписвай! Бъди пич и да не ти пука! ;)

3.   Благодаря за бързите коментари
между другото не съм написъл аз съм на 20г и в момента си нямам приятелка ама знам ли ги кви са и що са за първи път ме виждат и аз ги виждам за първи път и вече сами да ми се натискат явно са по загоряли от мен или Да са решили да ме пробват да видят как ще реагирам

4.   Изчу*ай ги, това искат, това искаш и ти, личи ти. Но внимавай да не се опитат да те въртят на "малкото си" пръстче и да те направят за смях.

@градивна критика@

5.   Абе според мен са искали да огледат за нещо друго и са те забаламосали. Нещо търсят явно или искат да откраднат.

6.   Мен ако питаш са искали да вземат нещо, което не трябва и за това са те забаламосвали. От кога на учениците е разрешено да си взимат от стола каквото си искат? И понеже са знаели, че нарушават правилата са те заплеснали. Изобщо не са имали никакво намерение да спят с теб, по-скоро безотказно е проработила тактиката млад мъж готина жена и естествено ти лесно си се оставил да те омаят. Та това е най-старият номер на света! Питай който катаджия искаш, какво става като спрат мацка, то е едно пърхане с мигли, то са едни невинни усмивки... и на края на мацката взело, че и се разминало. Та явно тези двечките са ти изпълнили същия трик. Пък и знаеш ли онази докато е била за лъжици, какво всъщност е взела? Най-вероятно не само лъжици...

7.   Здравейте отново и аз това си мисля че може и нещо друго да са търсили но попринцип там е забранено да влизат като няма никой и затова е и заключено нямат право да влизат вътре.
То е една голяма стая с няколко маси и столови и в единия край има едно легенче пълно с лъжици и едно с вилици няма абсолютно нищо друго просто няма кво да земат от там а аз видях че са взели само две лъжици(които са описани в списък и сега ако не ги върнат всички знаят че само аз имам ключ за там и най вероятно ще ги търсят от мен)

8.   Точно така е станало, както ти го казаха. Докато едната те е "офертирала" за секс, другата е тафила нещо.

9.   Мен ако питаш се върни в у-ще и научи малко български език, че правилата за нищо ги нямаш хаха. По темата ми звучи малко измислена, но ако е истина въпроса ми е: От какво има да се притесняваш?

10.   Здравейте отново да ви кажа какво стана днес
Отивам пак в училището и ги гледам тези двете девойки идват пак и двете бяха с черни кожени клинове съвсем тясни и едната беше с някво горнище разкопчано и се виждат цици те а другата беше с една сива фанелка
Идват и аз пак им викам кво искате и едната ми казва видяхме че идваш и идваме да върнем лъжиците понеже имало камери там и са ги видяли и явно са им са скарали и са им казали да ги върнат казвам добре ок дадаха ми ги и си тръгнаха този път без нищо нещо бяха ядосани но майната им няма да се занимавам с тях
И ТЪКА ЗА СЕГА ТАЗИ ТЕМА МОЖЕ ДА Я ПРИКЛЮЧИМ ПО НАТАТЪК АКО ИМА НЕЩО ИНТЕРЕСНО МОЖЕ ПАК ДА ВИ ПИША
ПОЗДРАВИ И БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА КОМЕНТАРИТЕ !!!

11.   Към номер 9
От прокурор например ;)

12.   До 10

аз тъкмо щях да напиша да ги следиш дали ще се пробват втори път. Защото ако не пробват, значи наистина са търсили нещо друго. Явно не сексът им е била целта

14.   Нещо се бъзикат с теб, брат. Мацките са малки ;)