![](https://spodeli.net/img/cleardot.gif) |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена ![](https://spodeli.net/img/SP.permanent.dcl.jpg)
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Секс и интимност |
Какво да правя?
преди: 7 години, 11 месеца, прочетена 1677 пъти
Здравейте!
Имам приятел от 2 години и половина и живеем заедно.. разбираме се, помагаме си, всичко е нормално, но много рядко правим секс.. от 4 месеца насам в месеца по 3-4 пъти... свършва изключително бързо няма и 5 мин и втори път не става (а почти всичко възможно сме опитвали)... и седнахме и си поговорихме, защо става така при всякакъв опит не става и той ми каза, че постоянно мисли за детето.. преди година забременях и щяхме да си гледаме детето, но точно когато трябваше да влизам в 3тия месец и го изгубих.. тежко го понесохме и двамата и семействата ни, но го преодоляхме.. и казва че заради това нещата не се получават... а сега какво да правя? Казах му, да не мисли за това, но незнам как да постъпя??? Не искам да го насилвам, не искам да си лягаме 6 пъти в седмицата примерно, но поне 2-3? Също искам да му помогна и да го преодолее, да не мисли за това, но как?? (На 21г сме)
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 7 години, 11 месеца hash: c1f7a3a830 |
|
1. Не се притеснявайте, млади сте, ще имате бебе. Знам, че е тежко, но ще го преживеете заедно. Не го пришпорвай, трудно му е, боли го. Всеки човек изживява различно подобно нещо. Дай му време, времето лекува.
|
преди: 7 години, 11 месеца hash: 3a45432bec |
|
2. Не си ли се замисляла, че може да си има любовница, с която си прави редовно секс? И с тебе го прави по задължение и колкото да не се усетиш, че си има друга. Струва ми се, че използва трагедията ви с детето, за да се оправдае и да те манипулира. Пък и самия той е много млад, за да влиза в сериозни връзки и да се откаже от свободата и безгрижния живот.
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|