|
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Секс и интимност |
Гони ме параноята след секс!
преди: 7 години, 7 месеца, прочетена 3527 пъти
Здравейте. Имам следния проблем, който най-вероятно е само в ума ми но все пак исках външно мнение, а понеже темата е деликатна не са много хората, с които мога да говоря за това. По принцип винаги съм много внимателен с предпазните мерки по време на секс. Преди няколко седмици с приятелката ми правихме секс и макар уж всичко да мина наред, аз все пак успях да намеря нещо, за което да се тревожа и което да ме гложди и не мога да избия тази мисъл от главата си. Преди да започнем, след като вече имах ерекция, усетих, че върха на пениса ми е влажен. Малко преди това бях до тоалетната та може това да е било просто урина, а не пре-еякулат. Както и да е, малко преди да си сложа презерватив докоснах това влажно нещо с единия си пръст и около минута след това си сложих презерватива. Предполагам, че до тогава и да е имало нещо, то е изсъхнало (сперматозоидите умират в суха среда), но не мога да съм 100% сигурен и тъй като след това със същата ръка съм докоснал презерватива, ме притеснява да не е останало нещо по него (макар че технически не го докоснах от външния край точно с този пръст, или поне така мисля). Всичко щеше да е наред ако цикълът й беше дошъл навреме, но не е -закъснява. И преди се е случвало това, защото не е особено редовен, а и наскоро тя започна нова работа (чел съм, че промяна в режима може да доведе до промени в дните на цикъла), но все пак тази мисъл не ми дава мира. Разибира се, тест е най-логичния отговор, но в момента поради редица причини не е удобно. Просто искам някакво мнение и моля, без коментари от сорта на "вие днешната младеж" или "иди се образовай" защото точно поради причината, че съм чел супер много неща на тази тема съм толкова параноичен.
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 7 години, 7 месеца hash: 96a92438eb |
|
1. , , ... усетих, че върха на пениса ми е влажен. Малко преди това бях до тоалетната та може това да е било просто урина, а не пре-еякулат. " Момче, ти преди акта не се ли къпеш? Най-малкото да си измиеш половия орган... Това настрана. Не се вманиачавай толкова много. Ти сам каза, че цикълът на приятелката ти е нередовен, спокойно. Ако толкова много се притесняваш, я накарай да си направи тест за бременност.
|
преди: 7 години, 7 месеца hash: 9acba750db |
|
3. Няма как да е бременна, защото не си свършил в нея...
|
преди: 7 години, 7 месеца hash: b0af543a21 |
|
6. Tи сам си казваш, че все ще намериш... за какво да си параноичен. Сам си се характеризираш.
Нали се сещаш, че няма как да знаем какво е имало на върха на пениса ти.
Но, едва ли е бременна, особено след като й е нередовен цикълът. Но, явно, ще трябва да си почакате и да си потреперите, особено-ти.
|
преди: 7 години, 7 месеца hash: cbe638b88e |
|
10. Ако само от една засъхнала капчица ставаше, аз щях да имам сигурно хиляди деца от различни. То винаги може да капне капчица секрет. Апък номер 1 правилно те пита за хигиената. Не е зле да сте хигиенични при секс, както момчетата, така и момичетата. Аз не бих го правил с момиче, което не си е мило отдолу.
|
преди: 7 години, 7 месеца hash: a917b2c41c |
|
11. Написал си: По принцип винаги съм МНОГО внимателен с предпазните мерки преди секс.
Нормално ли е да отидеш до тоалетна преди секс, и да не се измиеш с хладка вода и душ ГЕЛ, след това да правиш секс, никак, ама никак няма да й се хареса на дамата да усети странна миризма, докато ти доставя удоволствие по време на орална любов..
Същото се отнася и за теб, ти как би се почувствал ако дамата отиде по-малка нужда преди секс и не се измие? Мисля че няма да ти е много приятно.
За мен, това са най-важните предпазни мерки, които двама души трябва да спазват преди секс.
По-въпроса, дамата не е бремена и по-този начин трудно би заченала, не става толкова лесно, двойките опитват по-няколко пъти, докато дамата зачене.
|
...
преди: 7 години, 7 месеца hash: eb8e627651 |
|
12. Номер 1 ти винаги ли се къпеш преди секс? За теб спонтанен секс няма ли? Или се възбуждате и преди акта и казваш: стой за малко тук отивам да се изкъпя...? !
Ж, 24
|
преди: 7 години, 7 месеца hash: f9e2f82489 |
|
15. Ако няма да има орален секс (както в случая) и слага презерватив (както в в случая), няма физическо значение дали си е мил атрибута след малка нужда.
|
преди: 7 години, 7 месеца hash: 373dd83431 |
|
17. Наистина си параноичен! Не се забременява толкова лесно, бе, момче!! То ако ставаше от една капка пре-якулат... Моля те, не си създавай излишни грижи на главата.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|