 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Секс и интимност |
Бактериален, хроничен простатит
преди: 2 години, 4 месеца, прочетена 7500 пъти
Здравейте, Мъже споделете мнение как сте се излекували от този проблем къде сте били и колко време ви е отнело да се отървете от този проблем, какво сте правили, кой доктор ви е помогнал най много, въобще всичко с най голямата подробност, как живеете така, имате ли семейства, имате ли деца, с това заболяване ли сте ги създали и има ли някакво решение въобще, променихте ли нещо в живота си за да се оправите, пушачи ли сте, тренирате ли, или започнахте и или спряхте нещо за да се оправите, имате ли други заболявания може да има взаимовръзка, доста време се мъча аз и не виждам добър изход, а много от докторите на които аз съм попадал са доста обрани и не дават голяма информация, за мен аз съм на 35 години заболяването се състой в това, че съм с симптоми 24 часа в денонощието, трудно се живеее и ме удря в психиката повече отколкото нещо друго. накрадко изпил съм един вагон антибиотици и хранителни добавки, но проблема пак идва ако не веднага след време с разнообразен бактериален причинител подробности ще напиша в коментарите по време на дискусия ако вие имате въпроси. Благодаря на всички дали мнението си предварително.
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 2 години, 26 дни hash: b73abf36dd |
|
58. 51 задължително ще пробвам, друг въпрос е дали то помага и за изчистване на бактериите, по колко ядете от него
|
| преди: 2 години, 16 дни hash: d59af62275 |
|
60. 53 е. Това, което пих миналото лято и имаше ефект, бе комбинацията от Стеролит и Неоренал. Не съм имал значителни промени в начина си на живот, но обикновено сутрин не ям, храня се обилно на обяд, следобед и вечер. По мои сметки излиза, че правя фастинг около 14-15 часа, но не знам дали това е дало ефект или по-честият прием на вода. Бях на 27, като се появи този проблем, а сега съм на 32. Първият уролог си спомням, че ми каза да правя секс колкото се може повече, защото това стимулира секрецията на простатната течност. Също така топли вани, в които да се кисна и едни свещички. Колкото по-малко препарати приемах, толкова по-добре се чувствах в интерес на истината. Даже наскоро пак имах обостряне за около 10 дни, бях на път да си купя лекарства, но отшумя от само себе си без конкретни мерки. Виж канала в Ютюб на Андрю Хюберман и изгледай клиповете на тема мъжко здраве. Иначе съм пробвал с чай от магарешки бодил, чел съм и, че копривата на хапчета много помага. Най-добре се информирай в сайта examine. com. Ако се сетя още нещо ще пиша.
|
| преди: 2 години, 15 дни hash: 402401d058 |
|
61. Стеролита е за разграждане на камъни в бъбреците, няма как да повлияе на простата.
|
| преди: 2 години, 14 дни hash: 7c948afd39 |
|
62. Като не ни харесвате, имам предвид българските лекари, защото ви казвам истината такава каквато е, не е приятна, но хроничен простатит не се излекува, затгова е хроничен, ходете в Турция, там комшиите манафи яко ще ви бръкнат в джоба, благи приказки и т. н. но резулататът ще е същия!
А глупаците нека го навират в задниците на жените и да се мислят, че на тях няма да се случи!
|
| преди: 2 години, 13 дни hash: c79ff1ea36 |
|
63. 62 добре де след като сте доктор, аз разбирам че нещо хронично си стой ок ясно тогава как стойм с бактериите вътре в тази простата нали ако имаме жена или просто приятелка при всеки акт ще я заразяваме с конкретната бактерия. Тогава как с бактерии ще се правят деца не че е невъзможно но има някой рискове светнете ни, че ми е интересно как да живеем ние хората с тази диагноза, ясно е че докторите не са господ и не могат да оправят целия свят, но нали живеем в 21 век с постоянно нови открития как е възможно едни бактерии в една простата да не можем да премахнем, това звучи просто немислимо ами ако бяха в мозъка това значи смърт реално е същото. Разбирам да е не бактериален хроничен простатит, просто вече слабо място което има да го кажем като рана от предишната инфекция, но от къде реинфекции стават след като не се води примерно полов живот това не е някое открито място по кожата това е вътрешен орган и бактериите не ходят ей така не всички бактерии притежават флагелуми като е. коли. Тогава как се случва това. Другия въпрос който имам към вас е защо не се лекува бактериален хроничен простатит с дирекни инжекции или някак депониране на антибиотик в простата възможно ли е това, имам чувството, че никой не се напъва да измисли начин да се лекуват такива и подобни инфекции по хората, а това е работа на учените и на докторите. Аз лично не съм чул да има безмъртни бактерии или като цяло жив организъм който да не може да бъде убит.
|
...
| преди: 2 години, 13 дни hash: c79ff1ea36 |
|
64. 61 също така никой не е казал, че не ви харесваме, не зная как са докторите в турция, но тук много доктори те гледат все едно си нищо отиваш обясняваш му подробно и ти вика чакай ся ще ти изпиша ко да пиеш и си готов все едно се правят на улави какво е заболяването и те пуска по пързалката и следващия. Личен пример и с отношението изписват ми антибиотик, получавам страничен ефект при приема и званя, : докторе не мога да го пия лошо ми е от него и той отговаря; ми няма кво друго да ти изпиша тва е най доброто дай си малко зор и довърши лечението. Ами ако бях пукнал се чудя след тези думи кой щеше да носи отговорността, аз че съм послушал доктора или той, че ми е назначил да продължа въпреки страничните ефекти или фармацефтичната компания на лекарството или просто никой един от многото заминали си от хапчета.
|
| преди: 1 година, 11 месеца hash: ba13334a9c |
|
66. Имам въпрос към всички, някой пробвал ли е лечение със сребърна вода днес четох за този метод и има хора който казват, че с билки пробиотици и сребърна вода се оправят, дали е вярно или е поредното хвърляне на прах в очите и фалшиви надежди.
|
| преди: 1 година, 11 месеца hash: 9da5818e6a |
|
67. За здравословен проблем се ходи на доктор. Въпреки това като човек минал през подобно нещо, наред с лекарственото лечение, което няма да споделям, защото не съм лекар, започнах да ходя на йога и мога да ти кажа че ефектът е брутален. Дори в ютуб има йога упражнения за такива проблеми. Въобще това е един добър начин да подобриш кръвообращението в тазовото дъно и това ще ти помогне наред с качествено лечение. И накрая за успокоение, ако диагнозата ти е простатит, няма да имаш проблеми със създаването на деца, това казват всички лекари. Проблемът е предимно психологичен и трябва да промениш начина на живот и мислите си. Знам че е ужасно трудно, но горещо ти желая успех!
|
| преди: 1 година, 11 месеца hash: 905f317005 |
|
68. 67 приятелю, автора е ходил съм на много доктори. Лечението е все едно и съшо антибиотици това дават докторите. Бих пробвал и упражнения правих едни, но ефект не видях. Темата е за бактераилен хроничен простатит той не се отличава много от хроничния без причинител като усещане с разликата че в простата си стоят бактериите и не искат да се излекуват от антибиотици или ако се излекуват на тяхно място идват други от нищото. И в крайна сметка си принуден да търчиш и да лекуваш само симптомите за да живееш нормално без да синпостоянно в депресия и изнервен от това че нещо те мъчи. И идва момент в който става не търпимо правиж изледване и пиеш поредните химиии темата е за взаймо помощ и аз лично не пия лекарства по собствена препоръка туко така от интернет видяни всяко нещо отива до ушите на някой доктор и консултация с него дали би помогнало и тн и не говорим за антибиотици а за билки и алтернативно лечение както за сега открих доста неща като тиквено семе, мед, коприва, златна пръчица, бреза, трепетлика, пчелен прашец, бял трън и още доста билки и начини да преборим болки и симптоми.
|
| преди: 1 година, 11 месеца hash: ebf0eb948e |
|
70. Здравей авторе, аз почнах да имам този проблем от 18 годишен, сега съм на 23. Решение на проблема не намирам, минах през доста доктори, доста антибиотици, хапчета, инжекции, хранителни добавки, билки, физиотерапия, йогата от ютуб правих за 3 месеца, че даже и платих 300 евро за курса, който е специален за тия болки. Нямаше ефект, напълно те разбирам как се чувстваш. Като гледам от коментарите, не си пробвал физиотерапия - лазерна и шок уейв терапия. Пробвай в център Василев в София. Има пациенти успели да се излекуват с терапията. Ходих и на ЯМР, показа, че имам хроничен възпалителен процес на простата, всичко останало ми е ок. Ще пробвам сега тиквеното семе, което препоръчваш, дано има ефект поне малко да ми отихне болката. Иначе болестта няма да ти пречи да имаш деца и няма да ти стане мека пишката като идиота писал онзи коментар, всичко е психологически там вече
|
...
| преди: 1 година, 11 месеца hash: 1c09848d02 |
|
73. 70 автора е опитай следната схема за сега действа и облекчава симптомите при мен. Ставаш сутрин и задължително създаваш режим с ходене до тоалетна по голяма нужда, после миене, когато закусваш изяждаш преди това една шепа тиквени семки можеби от порядъка на 30-50г и ако организма ти издържа една лъжица мед сутрин и вечер, аз меда го спрях че ми се гади от него сутрин явно ми повишава кръвната захар до колкото четох и при здрав индивид го прави защото е на гладно и ако пък не минава пробвай и вечер семки. Другото нещо което правя е всеки ден се празня дали със секс или чикия гледам всеки ден или най рядко през ден при мен това има ефект. Надявам се да съм полезен.
|
| преди: 1 година, 11 месеца hash: 402401d058 |
|
74. В никакъв случай не ходете в център Василев, само ще ви вземат парите, там ми се постави такава диагноза без никакви изследвания, на базата на предишни от друго място и само с една ехография, бях нахокан че съм отишал там, естествено се оказа, че нямам никакъв простатит!
|
| преди: 1 година, 11 месеца hash: 28eae23521 |
|
75. 74 споделете повече за историята какво всъщност сте имали. Аз пътувах до тях ходих за консултация от самата консултация останах доволен и ми отвориха очите, че до сега не са ме лекували правилно и това е една от причините да съм в това състояние и доста подробно обясни доктора всичко за разлика от дръгите места на който съм бил прегледа беше 80 лева всичко това съм дал даже аз като пациент попитах за терапия с вълни вместо да ми кажат добре и да ми вземат парите доктора каза това не е за теб или по точно това в момента не е подходящо за теб.
|
| преди: 1 година, 10 месеца hash: 28eae23521 |
|
76. Някаква отзиви за сребърната вода имаче ли от номер 66
|
| преди: 1 година, 10 месеца hash: a29a587fa1 |
|
77. Всяка сутрин по една чаена лъжичка тахан от сурови тикквени семки, чаша топла вода с мед, черен пипер, джиндифил и курума. Всеки ден пия цинк, б комплекс, вит. е, селен, амино и други витамини. Гледам да правя редовно секс - поне 3-4 пъти седмично и още толкова пъти ръчно.
Тренирам всеки ден.
От няколко години почти нямам оплаквания.
М50
|
...
| преди: 1 година, 9 месеца hash: 2b8b7f6fa0 |
|
78. До автора. Намери ли вече някакво лечение на проблема, има ли напредък, ако може да споделиш, понеже имам същия проблем
|
| преди: 1 година, 9 месеца hash: 360564e75e |
|
79. Опитайте с водораслите на Вертера. Има в нета много мнения на доволни хора.
|
| преди: 1 година, 9 месеца hash: e0c6857d10 |
|
80. 78 автора е ами не съм намерил конкретно лечение. Пиша със закъснение защото сайта е бъгав нещо го хакват ли не знам постоянно спира и един коментар не мога да напиша. А колкото до състояние сега съм добре след дълго пиене на пробиотик и над 1000лв дадени за него съм добре тиквено семе отлична хигиена и хранителен режим в смисъл и всекидневно ходене до тоалетна по едно и съшо време нещата са свързани намерих гастроентеролог който ми каза, че трябва да си променя живота за да се оправя и да повиша имунитета и с тези действия това правя оправям чревния имунитет и явно има ефект надявам се няколко месеца забравих за болка и дискомфорт надявам се да не се върне. Ако имаш въпроси конкретни питай.
|
| преди: 4 дни, 12 часа hash: 7ebe58cd46 |
|
85. Така пичове, събуждам темата, явно много хора страдат от това. При мен историята започна преди 6 години след френски ласки от една мадама. Та без да навлизам в подробности бе засечен стафилокок на уретрален секрет. Започна лечение, но преди това пих друг антибиотик "на сляпо" който спомогна процеса да хронифицита. Та.. изчистих го, след ремисия от около две години пак старата песен, но този път ентерокок, и така 3-4 пъти в рамките на 5 години. Установих, че тези бактерии ми се закачат след секс - идея си нямам как - винаги съм го правил с предпазни средства и повечето пъти нямам проблем, но понякога се закачат бактерии. И аз като вас бях заблуден с един куп глупости - кегел мегел и тем подобни докато един ден не седнах и не помислих как да излъжа гадния простатит защото не вярвам че няма лечение и няма да се дам на тая гад. Изчетох де що имаше, намерих и много добър уролог и стигнах до следния извод - това закачане на бактерии се случва вследствие на нарушен микробиом на простатата и като цяло на уринарния тракт. С други думи полезните бактерии които населяват там и пазят добро здраве са в ниска концентрация и дават поле за закачане и изява на "лошите" бактерии, затова има рецидиви, а не защото простатита е нелечим. Та момчета опитайте следното : след чиста микробиология на еякулат си дайте малко почивка от секс и взимайте специални пробиотици, разработени за уринарния тракт при мъжете. Така ще се наситите с добра флора и гадините по трудно ще се закачат и взимат превес. Също избягвайте прекалено миене на главичката със сапун, тъй като измивате добрата флора. И ако пак имате рецидив - задължително антибиотик след антибиограма и достатъчно дълъг прием - минимум 20 дена. И не се предавайте психически - знам че това е най - гадното нещото което сте изпитвали! Правете курсове с пробиотици 2-3 пъти годишно. М 35
|
| преди: 2 дни, 1 мин hash: bdfc060640 |
|
87. Авторе само веднъж съм имал този рпоблем едно лято преди години. 3 пъти за 3 месеца го имах и ох 3 опътиу антибиотици. Каква беше причината? Бях заменил водата с кола. Това е. Като спрях газираното и минах на вода не съм имал проблеми повече.
|
...
| преди: 13 часа, 20 мин. hash: 21e77ec0d7 |
|
88. №1 ти гледа сиира и за това ти препоръчва да отидеш в Турция на преглед. Ако не си чувал, прегледа се прави с пръст който го вкарват в ануса и опипват простатната жлеза. В Турция със сигурност това няма да е пръст, а нещо друго. Те нали с това ги знаят в целият свят.
|
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|