 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Секс и интимност |
Интерес към възрастни жени
преди: 2 дни, 3 часа, прочетена 454 пъти
Здравейте!
Знам, че темата, която ще засегна, не е нещо ново и знам че много хора вече са споделяли подобни истории. Прочетох доста такива, но не намерих мнение или ситуация, която реално да се доближава до моята.
Аз съм на 25 години и от 18-годишен не съм имал интимни отношения. Може за някои това да звучи странно или дори повод за подигравки, но за мен това е просто факт, част от личната ми история, не нещо, за което се срамувам.
По-особеното в моя случай е, че винаги съм изпитвал силно привличане към по-зрели жени (от 18 годишен) – на възраст около 50 до 60 години. Говоря за дами, които се поддържат, имат стил и излъчват зрялост, женственост и самоувереност. Предпочитам те да са разведени, тъй като това често предполага определен житейски опит и яснота в намеренията.
Осъзнавам, че някои хора може да ме критикуват или осъдят за вкуса ми. Истината е, че не се опитвам да се вписвам в нечии представи – знам какво харесвам и не се срамувам от това. За мен зрялата жена излъчва нещо, което по-младите просто не притежават – увереност, финес, определена сексуална енергия, която не се учи, а се изгражда с годините.
Наскоро изпратих покана за приятелство във фейсбук на една разведена жена на 52 години, която много ме впечатли. Прие я, но сега съм в затруднение – не знам как точно да я заговоря и какво да ѝ кажа, без да звуча странно или неуместно. Не искам да бъда нахален или прекалено директен, нито пък да изглежда, че играя роля. Искам да подхождам искрено, но в същото време да оставя добро впечатление.
Ще съм ви благодарен, ако вместо критики, ми дадете реални съвети – как да комуникирам с такава жена, какъв подход би бил адекватен, и как изобщо една по-зряла дама възприема интерес от по-млад мъж като мен. Знам, че за повечето това може да изглежда странно, но за мен това е нещо истинско.
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 1 ден, 1 час hash: d4acd8e3a8 |
|
1. О, здрасти, къде се изгуби?
|
преди: 1 ден, 1 час hash: 1c15312615 |
|
2. А как го направи, когато беше на 18? Може би използвай същия подход.
|
преди: 1 ден, 16 мин. hash: 74fdee88f4 |
|
3. Айде пак. Това е 100% писано от един и същи човек. Разбирам, че си жена на възраст, която си пада по непълнолетни, може дори малолетни, но това вече става банално! Първо, един мъж на 25 години такъв малоумен въпрос няма да зададе. Второ, като си измисляш история, поне не си противоречи и навържи нещата по-реалистично. И, дори да речем, че историята не е фейк – нали не ти е за първи път, не си девствен. Как така се случва, че не знаеш как да подходиш?
|
преди: 22 часа, 16 мин. hash: bd31e5bcbc |
|
4. Стани жиголо и ще си намериш дърти закъсали извратенячки..
За да си сам има причина. Или си хахо, или си твърде глупав, нечистоплътен илу по някаква друга причина отблъскващ.
Само, защото си млад, няма да станеш привлекателен за някоя възрастна жена
Съжалявам, но за мен нещо не ти е в ред.
От жена на възраст, за която пишеш.
|
преди: 22 часа, 4 мин. hash: 0135899c7a |
|
5. Питай майка си или баба си.
|
...
преди: 19 часа, 35 мин. hash: e4baca4f53 |
|
6. Като подход - не се дръж като дете и лигльо, а като мъж. Не и се мазни и не и сваляй звезди, а се опитай да я провокираш. Ако е свободна и си търси някой може и да се получат нещата. Жените лесно усещат неопитните мъже дори и в онлайн пространството.
|
преди: 19 часа, 7 мин. hash: 69799d270e |
|
7. Бъди директен, много ви харесвам искате ли да се запознаем, на кафенце очи в очи. Тя не е вчерашна ще се сети кво ти е в акъла. Тоест ако се навие ще боднеш, ако ли търсиш д-р.
|
преди: 15 часа, 24 мин. hash: de4538c02a |
|
8. И аз от малък се привличам само към такива жени, а не към младите жени, които са ми напълно безинтересни и дори отблъскващи в доста отношения. И не виждам нищо нередно в това. Всичките ми познати които не са като мен и се привличат към млади, а не към жени поне 20 години по-големи от тях са пълни подобия на мъже. Чак ме е яд че си загубих девствеността с жена на годините ми а, не с някоя минимум 20 години по-голяма от мен, а трябваше чак след това да премина изцяло на такива. Все пак първия път се помни цял живот. Определено около 50 годишните че и нагоре имат нещо с което докосват, което го няма при младите. Иначе в твоят случай е важно да я убедиш, че ще се виждате само двамата напълно дискретно и трябва да си много романтичен. Но не се размотавай и не чакай на нея инициативата. Няма нищо нередно да я целунеш на втората ви среща.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: 1 бр |
... |
|
|
|