Проблем с половата система - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (132719)
 Любов и изневяра (32489)
 Секс и интимност (15408)
 Тинейджърски (22381)
 Семейство (7428)
 Здраве (10265)
 Спорт и красота (4922)
 На работното място (4072)
 Образование (7827)
 В чужбина (1836)
 Наркотици и алкохол (1181)
 Измислени истории (814)
 Проза, литература (1950)
 Други (21987)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Секс и интимност

Проблем с половата система
преди: 11 години, 10 месеца, прочетена 3876 пъти
Здравейте, на 18 години съм.
Бях започнал прием на стероиди. Преди 2 седмици ми свърши системата и забелязах че малко по малко се губи желанието за секс. Имам впредвид, че преди постоянно имах желание, а сега почти нямам, а и става по-трудно като цяло. Ако може да ме посъветвате без да ме обвинявате, защото съм сериозен! Срам ме е да се обърна към някой друг. Благодаря!

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 11 години, 10 месеца
hash: 36702d417f
гласове:
1 2 3 4 5
  (346345 гласа)

1.   ЗАДЪЛЖИТЕЛНО спри стероидите и ЗАБРАВИ ЗАВИНАГИ ЗА ТЯХ!
Изчакай да се изчистиш и живей нормално, но намали спорта и се храни с повечко червено месо. Не мастурбирай временно и чакай да се оправиш.
Ако не се получи - отиди на лекар-уролог задължително

 
  ...
преди: 11 години, 10 месеца
hash: 38e4c9cc51
гласове:
1 2 3 4 5
  (289916 гласа)

2.   Купи си трибестан,клостил бегит и започни веднага да ги пиеш,като по този начин ще стимулираш собственото производство на тестостерон !След цикъл е нормално намалено желание,но чак трудно да става! Има много материали в нета

 
  ...
преди: 11 години, 10 месеца
hash: 190740c0cb
гласове:
1 2 3 4 5
  (244475 гласа)

3.   Пич, на 18 години дори не трябва да тренираш тежки физически натоварвания, понеже развитието и втвърдяването на костите ти още не е завършило... , ти си тръгнал стероиди да приемаш!
Момче, ще се прецакаш завинаги!
Приключвай с тази глупост, точно както те съветва №1, и повече въобще не се сещай за нея!
Още поне 2 години - само лека атлетика (тичане плуване, волейбол, баскетбол) и никакви щанги, тежести, дъмбели, "дърпане" и т. н.! Като станеш на 21-22 год., бавно започваш да се натоварваш с по-тежки и силови неща, сега - не!
За стероидите пък изобщо няма какво да говорим - това е най-сигурният възможен начин на 30 да си пълна развалина (психически, физически и т. н. ), а на 40 - да си в гроба.

 
  ... горе^
преди: 11 години, 10 месеца
hash: ad4ed819ec
гласове:
1 2 3 4 5
  (229202 гласа)

4.   Лекар съм. Няма да обяснявам научно какво се случва с тестисите ти, с надбъбречните ти жлези, с бъбреците, с черния дроб, със сърцето и с мозъка, но ще ти кажа само, че спортът е за здраве. Тренирай, храни се правилно и не взимай каквито и да било боклуци, дори и хранителни добавки, предназначени за спортисти. Вече, ако си професионален спортист - това си е рискът на професията. Може би ти е трудно, да се откажеш, но ако искаш на 30 години да си с проблемите на един дългогодишен пушач, пияч и преяждач.... продължавай. За мен винаги спортът е бил едно от най-важните неща в ежедневието ми и така ще бъде. Но не си ли под постоянен лекарски контрол, както са големите спортисти.... , забрави за тези боклуци. Все пак имаш свободен избор....

 
  ...
преди: 11 години, 10 месеца
hash: e0bae1b599
гласове:
1 2 3 4 5
  (208025 гласа)

5.   Брато, нали знаеш, че това са изкуствени хормони. Ако ти даваш на тялото си хормони на готово защо тестисите ти да се хабят да ги произвеждат. Затова се свиват и спират да произвеждат и закърняват. Тогсва трябва да компенсираш с по-голямо количество химии. А тестите ти закърняват още повече, за да компенсират смъкнат изкуствено завишеното ниво. В един момент вече тестисите ти тотално отказват да функционират и ако не спреш на време, после и да спреш, те вече не могат да се възстановят. После трябва постоянно да взимаш химии, защото организма ти вече е неспособен да саморегулира хормоните. С това шега не бива да знаеш, това са хормони и балансът им е много фина ражота, наруши ли се тозо баланс става мамата си джаса.

Гледал съм док. филми и такива не са никак приятна гледка след определен момент.

 
  ...


...
преди: 11 години, 10 месеца
hash: 76c38ade2f
гласове:
1 2 3 4 5
  (100228 гласа)

7.   Към автора:
основни грешки на приемащите анаболни стероиди са:
1. По време на цикъла не приемат хепапротектори и естроген блокери (вероятно това ти е първи цикъл и си започнал с тестостерон пропионат и стромба).
Трябвало е да пиеш по една таблетка Нолвадекс (или Тамоксифен), разделена на два приема сутрин и следобед, като паралелно с това пиеш Трибестан. Тук приема на протектори вече е излишен.
2. Не излизат по правилният начин.
Цикълът не свършва с инжектиране на последната доза тестостерон. След това има т. нар. PCT (Post Cycle Therapy).
2-3 дена след последната инжекция - ударна доза от 5000 единици Прегнил (за да буустнеш собственото производство на тестостерон), след това три седмици по 1500 единици седмично. Излизане - Прегнил 5000/1500/1500 през 3-4дни клостилбегит ( 7 дена по 2 хапа 21 дена по 1 хап) тамоскифен 30мг. дневно за 2 седмици трибестан минимум 30дни. добавки (протеин, креатин, глутамин, амино, БЦАА).
Ако се появи сърбеж по гърдите/зърната тамоксифена се вдига на 2 хапа дневно. При липса на подобрение дозата му отново се повишава на 30мг. дневно като се добавя и Провирон по 50мг дневно.
Именно заради такива "билдъри" като теб се носи лошата слава на стероидите. Ако се използват правилно няма никакви проблеми.

 
  ... горе^
преди: 11 години, 10 месеца
hash: e8223c1fd1
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

8.   Изгледай Темата на Нова по темата,скоро го даваха!

 
  ...
преди: 11 години, 10 месеца
hash: ce5ffd9870
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

9.   И за какво ги приемаш тия стероиди? Ако продължаваш с тях, липсата на желание за секс ще ти е най-малкия проблем! Нямаш представа какви поражения нанасят тия боклуци! СПРИ ГИ ВЕДНАГА!

 
  ...
преди: 11 години, 10 месеца
hash: 1aebba6478
гласове:
1 2 3 4 5
  (85399 гласа)

10.   И аз съм лекар, но мразя спорта, това е пълна глупост и губене на време. Иначе стероидите са много вредни. Развивай мозъка си момче, а не мускулите! На една позната фелдшерка, синът и умря на 18 години от инфаркта, точно по същата причина - прекаляване със стероиди, помпане на мускули прочие! а че ще станеш инпотентен от стероидите е едно на ръка! Жените няма да ги впечатлиш с мускули! Освен това културистите са грозни и отвратителни, като одрани трупове са!

 
  ... горе^

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net