Фон дьо тен La Roche Posay - Spodeli.net


Нещата от живота...
 


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (127322)
 Любов и изневяра (31344)
 Секс и интимност (14918)
 Тинейджърски (22181)
 Семейство (6975)
 Здраве (9978)
 Спорт и красота (4836)
 На работното място (3571)
 Образование (7571)
 В чужбина (1762)
 Наркотици и алкохол (1144)
 Измислени истории (806)
 Проза, литература (1848)
 Други (20230)
 Избор на редактора (158)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Спорт и красота

Фон дьо тен La Roche Posay
преди: 9 години, 9 месеца, прочетена 3001 пъти
Здравейте, искам да попитам дамите за отзиви и мнения относно фон дьо тените на марката La Roche Posay? Ползвали ли сте ги и положително или отрицателно впечатление имате за тях? Споделете мнения за покривни и добри фон дьо тени, които сте ползвали или ползвате? Ще се радвам да чуя мнението ви, защото не мога да открия точния фон дьо тен, в допълнение кожата ми е леко мазна, склонна към акне. Благодаря Ви за отделеното време!

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 9 години, 9 месеца
hash: b1f63ea0c5
гласове:
1 2 3 4 5
  (313149 гласа)

1.   Само тях ползвам.

 
  ...
преди: 9 години, 9 месеца
hash: c251433e52
гласове:
1 2 3 4 5
  (258716 гласа)

2.   Ползвала съм. По-скъпи са, но си заслужават. А и това е медицинска козметика, по-добре такава, отколкото тези по магазините. Аз съм ползвала на Ла рош и двата вида, поне доколкото знам са само 2. Като цяло покривността е висока, не се разтича и добре понася на чувствителна кожа. Аз преди това смених сумати фон дьо тени и все не ми действаха добре. А този го ползвам вече 2-3 години и нямам оплаквания. Сега за втория - той е нов пак на Ла рош, и е специално за мазна кожа, имам го и него, но той е по-скоро като мус. Според мен който от двата да вземеш няма да съжаляваш, но все пак се консултирай в аптеката, всеки е с различен тип кожа и може да ти препоръчат и нещо друго.

 
  ...
преди: 9 години, 9 месеца
hash: fb721707f3
гласове:
1 2 3 4 5
  (229372 гласа)

3.   Това е най-добрият фон дьо тен, който съм ползвала. Не натоварва кожата и е изключително покривен! Не се колебай да си го купиш! :)

 
  ... горе^
преди: 9 години, 9 месеца
hash: eb50a4e8ff
гласове:
1 2 3 4 5
  (205505 гласа)

4.   Не съм ползвала точно този, но от години съм на Лореал.
Имах акне и при акне е важно да има вътре съставки като Цинк. Тогава ползвах на Мейбелин и други марки специални фон дьо тени с цинк и при акне, но отгоре пак си слагах Лореал. Нямам отдавна акне, но Лореал си ползвам с удоволствие и всеки ден. На 30 съм и нямам бръчки, докато доста от приятелките ми имат, не знам дали е от това или заради грижата към кожата като цяло (защита от слънцето), но е факт
Пробвала съм много марки фон дьо тен заради проблемната си кожа, но само с Лореал - независимо от серията - съм оставала доволна - не се получава ефект на маската, не се чувства натоварена кожата, позволява отгоре да сложиш и пудра и руж, покрива добре

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net