Висше образование в Хърватия - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (126478)
 Любов и изневяра (31154)
 Секс и интимност (14849)
 Тинейджърски (22142)
 Семейство (6930)
 Здраве (9921)
 Спорт и красота (4819)
 На работното място (3511)
 Образование (7541)
 В чужбина (1747)
 Наркотици и алкохол (1135)
 Измислени истории (806)
 Проза, литература (1823)
 Други (19943)
 Избор на редактора (157)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Образование

Висше образование в Хърватия
преди: 1 месец, 5 дни, прочетена 225 пъти
Здравейте, момиче съм на 16 години и сигурно ще се изсмеете, че толкова отрано започвам да мисля за висшето си образование, но когато кажа на хората, че искам да уча журналистика, (репортер или водещ на новини) много хора ми препоръчват Хърватия и ми казват, че това е много добра държава за изучаване на тази специалност и дори била много по-добра от България. Въпросът ми е тук има ли хора, които са учили там (независимо каква специалност) и ако да, 1) кои са градовете, в които мога да уча това и 2) наистина ли е толкова добре там? И нещо друго, смятате ли, че да науча хърватски ще ми е лесно? (принципно знам английски, френски и руски, но смятам, че ако отида да уча там ще ми е по-добре да говоря на локалния език) Ще очаквам мненията и съветите ви, благодаря предварително!

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 1 месец, 4 дни
hash: 78c95620fe
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

1.   Няма държава, където да е добре да се "учи" журналистика. Ако искаш да си хванеш за мъж хърватин и да се установиш в Хърватска, ходи да учиш там. Няма голямо значение какво, но инженерните специалности са с повече мъже.

 
  ...
преди: 1 месец, 4 дни
hash: 6b13f3798e
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

2.   Език се учи най-бързо и най-сигурно, докато сме в съответната държава. Не съм врачка, но според мен няма да Ви е проблем да изучите езика.
Хърватия е много развита страна. Не само в сферата на образованието. Значително по- напреднала е от България. За това плановете Ви са обещаваши и обмислени!
Въвхитителна млада личност сте! Респект към амбицията Ви. Дар от съдбата е дете на 26 години да има такава яснота в намеренията си и бъдешето си. Изглежда ми нереално, защото работя с тийн-ове и уви младите не се интересуват от нищо.

 
  ...
преди: 1 месец, 4 дни
hash: 77c37976dc
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

3.   За да си журналист, се иска добре да можеш да се изразяваш и да създаваш текст, да си грамотна и да разбираш от дадената сфера. Не го намирам за сериозна специалност както например медицина, инженерство, икономика, право и други. Просто не виждам какво толкова има да му се учи на това четири години. Мога да ти кажа, че брат ми, без да е следвал журналистика, има написани общо над 10000 статии в няколко различни спортни сайта. Сам се беше предложил и го взеха

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 4 дни
hash: 0b31ab0bcf
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

4.   Кой ти разправя такива легенди?

 
  ...
преди: 1 месец, 4 дни
hash: 83eb9933f3
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

5.   Качествена журналистика няма никъде по света вече, не мисля че има някакво значение къде ще учиш, за репортер и водещ е много по- важно как изглеждаш, как говориш и как се държиш.

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net