Споделена история от Наркотици и алкохол |
Как да се откажа от показанията, които дадох
преди: 7 часа, 9 мин., прочетена 48 пъти
Здравейте. Дойдоха вкъщи два лица от СДВР и ми дадоха призовка да се явя на разпит в СДВР. На призовката пишеше по Опис на ГДБОП съм призован... Отидох там и ми каза въпросния които трябваше да ме разпита, че знае че употребявам наркотици и да му кажа от кого си взимам. Опитах се да го излъжа, но ми каза че имал всичко документирано-телефонни разговори и т. н. Разговорите са с лицето срещу което съм свидетел. С него сме познати и разказах за отношенията ни, как са ставали срещите, продажбите и от колко време ми продава. После ме заведоха пред съдия и се подписах на показанията... И сега искам да се откажа от тях защото се страхувам за себе си и семейството ми. Има ли как да се откажа ако вече съм говорил пред съдия. Защото се оказа че съм свидетел само аз, а разпитващия ми каза че имало много свидетели и не трябвало да се притеснявам... В съда мога ли да кажа че съм бил под натиск и да се откажа.
|