Споделена история от Други |
Ама, че човек
преди: 4 години, 17 дни, прочетена 476 пъти
Наскоро четох в новините, че някаква известна личност направила опит за самоубийство и то по телефона пред приятелката си. Не мога да си представя такъв случай. Вместо да прекрати взаимоотношенията си с него, приятелката му продължила връзката. Защо аз нямам такава привилегия?
|