 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Други |
Не ми се ходи на море. Какво да правя?
преди: 2 години, 2 месеца, прочетена 1002 пъти
Здравейте! Забърках се в голяма каша. Юли към края ми предстои да ходя на море. Казах на мои приятели, че не искам, но те са ме записали в резервацията. След което аз попитах защо и те ми казаха, че щяло да е забавно, добре да си прекараме. Ама тия 6 нощувки са ми много, ако бяха 2-3 дни, добре. Аз имах и други планове-да започна работа през лятото, тъй като съм студентка редовно обучение, и през годината не мога да работя. А не ми се вярва дори да започна работа, да ми позволят отпуск или да изляза в болничен. Ща не ща трябва да отида, платила съм капаро. Знам, че съм безхаратерна, но какво да правя? Не ми се ходи. Съжалявам, че пиша за толкова глупав проблем, но мога ли нещо да направя?
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 2 години, 2 месеца hash: 52c21a24bc |
|
1. Да ти имам проблемите- море с приятели. Каква мъка! Ами откажи се и бачкай.
Ще предпочетеш сезонна работа, само гърч, пред това да си починеш в добра компания. И то за 6 нощувки, което за 3 месеца лято е нищожно малко. Бързо ще минат. Нашата почивка е за 7 нощувки и минават супер бързо. Докато се настаниш, оттърсиш се от работа, грижи и дните са се изнизали. И пак започва работата, сметки и битовизми.
Винаги може да работиш за 4-6 часа някъде и през учебната година.
|
| преди: 2 години, 2 месеца hash: 0ce7d2a7e4 |
|
2. Как точно са те записали? Нито си длъжна да ходиш, нито да плащаш. Зарежи ги, правилния път си избрала - да се развиваш.
|
| преди: 2 години, 2 месеца hash: f6783a90fe |
|
3. Ами казваш им това, което си написала тук и отстояваш позицията си.
|
| преди: 2 години, 2 месеца hash: 43f03f47ae |
|
4. Ами, то така някой твой приятел може да те запише за сватбена церемония в ритуалната зала, и да се ожени за теб, докато се чудиш с какви мотиви да откажеш.
|
| преди: 2 години, 2 месеца hash: 3f7d3098cb |
|
5. Познати са ми тоя тип хора като твойте приятели. Досадници хай левъл. Аз бих прежалила парите. Като дойде момента ги излъжи че си болна и не можеш да отидеш. От такива оттърване няма, нито очаквай да срещнеш разбиране.
|
...
| преди: 2 години, 2 месеца hash: f82eb83216 |
|
6. Откажи се. Няма смисъл да ходиш насила. По-добре започни работа. Това е достатъчно извинение да не ХОДИШ. А капарото го прежали. При всички положения ще са много по-малко пари, отколкото ако отидеш. Може да намерят някой да отиде вместо теб. Или пък отиди за 2-3дни.
|
| преди: 2 години, 2 месеца hash: 3e9eaf1da1 |
|
7. Можеш да намериш някой да те замести. Не съвсем непознат за компанията, разбира се.
|
| преди: 2 години, 2 месеца hash: 08fcbf3520 |
|
8. Има хора с години, нямат възможност да отидат на море... а тая за какво се оплаква. Ама после, ще се сърдиш ако не са те поканили нали.... Я си отивай с приятели и се весели! Да ти имам проблемите...
|
| преди: 2 години, 2 месеца hash: 26431606d3 |
|
9. Номер 1, топ коментар.
|
| преди: 2 години, 2 месеца hash: c14aaae922 |
|
10. Винаги можеш да НЕ отидеш. Ама щом си студентка значи си в началото на 20-те си, то сега ако не ходиш, после ще искаш ама няма да можеш....
|
...
| преди: 2 години, 1 месец hash: fa6af108c5 |
|
11. Кой те накара да платиш капаро като не искаш? И помисли, че по-добре да загубиш капарото отколкото да платиш още и пак да не ти хареса къде си. Да предположа ли, че приятелите са момчета и се надяват да си достатъчно глупава на морето и да пиеш докато наливат. После да се чудиш какво стана вчера.
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|