 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Други |
Защо политиците се състаряват толкова бързо
преди: 5 месеца, 16 дни, прочетена 604 пъти
Гледам Кирил Петков и изглежда някак грохнал, сбръчкан, дори спрямо само до преди 2-3 години. В началото като влезе в парламента беше много свеж за годините си. И много от жените в парламента бързо се съсипват, там случаите са видни за всички, няма нужда да изреждам имена, а и не е кавалерско. Много като станат политици и побеляват преждевременно сякаш.
Хем работят най-сладката работа, с най-големите заплати и много контакти и сделки носещи допълнителни пачки под масата. Бойко пък преди години и до болница с кръвно стигаше. Дали пък в крайна сметка постоянното лавиране и навеждане пред чужди бизнес интереси да носи голям стрес?
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 5 месеца, 16 дни hash: 69d7f14b80 |
|
1. Петков е на 44 години вече. Публиката го видя "в края на младостта му", кажи-речи. Вече е човек на средна възраст и виско излглежда нормално. В тази възраст, кожата и косата се променят. Организмът не е в състояние, да се "самопоправя", както е можел само допреди няколко години и ясно се вижда ефекта. Да, стрестъ допринася, но в най-добрия случай, хубави гени и нулев стрес, просто ще ти дадът 2-3 години "екстра". Не може всички, да са като Джордж Клуни.
А после имаш и стрес, както сам разбираш - не бих нарекал работа на министър председател "сладка". Подобна позиция идва с огромно количество стрес. Освен това, имаш и задълженията на партиен лидер. И дори, да си "от лошите", дори да правиш всичко заради алчността и егото си, то ПАК ще си стресиран. Освен политически лидер, Петков е и баща на три деца! Това не са малко задължения за един човек. А наскоро беше и в катастрофа, в която загина друг човек. Има хора, които не, че не се притесняват от такива неща, но по-лесно ги приемат. Но има и такива, на които им тежи много, дори и да нямат никаква вина и това си проличава с времето.
Ето ти моя пример: Взеха ме за софтуерне разработчик в един стартъп, който честно казано имаше прекалено много пари и не знаеше, какво да прави с тях и ме хванаха да обикалям из Европа и Дубай, за да промотирам продукта ни, поради простата причина, че нямахме хората, че давахме прекаелно високи заплати и в половиата време, не знаехме, какво да правим. Редовни пътувания, стрес за всяка минута, бъдещето е толкова несигурно, всяка крачка, може да ти е последна... Гледал ли си, как работят в гурме ресторантите? Какво натоварване е? Ех, нека ти кажа - работил съм в такива ресторанти, блъскал съм дългите смени, крещяли сме си с колегите, все едно сме в лудницата, постоянно сме тичали, все сме работили до откат и не беше толкова стресиращо, колкото работата, за която ти казвам. А не ми се мисли, да си като Петков.
После имаш Борисов - човекът е на 65 години, на практика трябва да е пенсионер, но е с наднормено тегло от поне поне 6-7 насам. Косите му бяха побелели, когато беше на годините на Петков. Той е в същата позиция. А Борисов е в политиката вече 20 години.
И тук не подкрепям или защитавам никого, било то като политик или като човек. Просто споделям възгледите си по темата.
Да, стресът и отговорността, независимо от позиция и пари, може да повлияят много зле на човек, както на психиката, така и на здравето, и външният му вид, а освен това и повечето политици са хора в средната възраст. Не мисля, че ако бяха лекари или нещо подобно, щяха да излгеждат много по-различно.
|
преди: 5 месеца, 16 дни hash: 4cb5a3a3a5 |
|
2. Въх, завалиите!
От много грижи за просперитета на държавата се състаряват и надебеляват. Получават и херния от повдигането на жизненото равнище на народа.
|
преди: 5 месеца, 16 дни hash: 73b871914f |
|
3. Там също има голяма токсичност и заплахи за животите също, постоянни атаки и борба за надмощие.
Аз също съм го забелязал с Корнелия Нинова. Точно преди да стане председател на партията си беше много свежа.
М33
|
преди: 5 месеца, 16 дни hash: d5e6ae116e |
|
4. Продават си душата и тялото им се изпива.
|
преди: 5 месеца, 16 дни hash: 04895a46a4 |
|
5. Българинът е така устроен, че за него работа на другия човек е винаги най-сладката, най-лесната, най-платената. Но това не е така драги ми Ганчовци.
|
...
преди: 5 месеца, 16 дни hash: ecd6967f29 |
|
6. Това е дяволска работа, нормално е. Обслужваш чужди интереси и нямаш думата. Оставаш между чука и наковалнята. Не можеш и да излезеш лесно от там, докато си нужен за нечии интереси и си в капан. Сладко е само от към пари, но парите в случая не купуват щастие, спокойствие пък съвсем. А то е много важно за доброто здраве и как изглеждаш.
Имаше такива сравнения за американските президенти как изглеждат в началото и как в края на мандата. Разликите бяха фрапантни.
|
преди: 5 месеца, 15 дни hash: 8414338d3a |
|
8. Защото си имат работа с българи с власт и народни представители представящи интересите на мафията. Волен Сидеров затова излизаше да говори на трибуната в парламента с пистолет за да не му лаят от първите редици докато говори и да го дразнят, както лаят сега на Киртака. По принцип разговора с такива хора каквито са повечето в НС е безсмислен и е само загуба на време на много нерви и стрес. Да му дадат на Киро от американското посолство един М16 и да направи масова стрелба вътре. Само така ще има някакъв смисъл от присъствие там.
|
преди: 5 месеца, 15 дни hash: a217bcd2b8 |
|
9. Бих казал гузна съвест, но никой от тях не е чувал какво е съвест. Според мен е от огромния стрес, Просто Киро примерно има защо да е стресиран, сумати далавери и престъпления има вече зад гърба си за тази кратка тригодишна кариера, пък и в личен план - любовница, която е "обществена тайна", наркотици и пр. То тепърва има да му изплуват творенията, според мен Бойко нарочно го остави да се развихри, сега прокуратурата да има материал да поработи върху цялата криминална организация наречена ПП и най-после народа да види политици в затвора.
|
преди: 5 месеца, 15 дни hash: 9fd5eb17b7 |
|
10. Кирил Петков се изправи срещу цялата корупция в България и се опита да промени държавата ни към по-добро. Е, не успя. Понеже хората не го подкрепиха. Да ви напомня тази ситуация за някого? И не само, че не успя да направи желаното, но и мутрите посегнаха на имунитета му, на контактите му, на името му, на цялата му работа. С целия този стрес, ти би ли се справил? Не мисля. Останалите политици, които не преминават през особено много стрес, виж какви са си хубавки от екрана. Райчето стресирана ли ти се вижда? Бай Борисов? Шиши? Руската мисирска копейка Костадинов? Тия на Славчо? Не, нали? Това, надявам се, да ти е отговорило на темата. В парламента загиват стойностните хора, които се борят за идеали. И цъфтят мутрите.
|
преди: 5 месеца, 15 дни hash: b0ea48c6eb |
|
11. Н 10, Кирчо беше пуснат от господарите си да подготви почвата за тях (господарите му). Кирчо просто не е наясно, че поне в това отношение Ганьо е непоклатим, а Ганьоеица ще му скочи с вилици право в очите, но има неща, които няма да позволим!
Примерно семействата, децата ни!!!
А и много други, де, но това от основните.
Кирчо да бяга при пряката си господарка, в Бг няма да прокопса!
|
...
преди: 5 месеца, 14 дни hash: f91f7cc1b3 |
|
12. Знаят какви са ги вършили и че винаги са с единия крак в затвора, затова! Съвестта им не е чиста.
|
преди: 5 месеца, 14 дни hash: 245dbf9c6d |
|
13. 11. Какви семейства, какви деца бе? Всичко е отдавна унищожено в България именно благодарение на българина. Децата са едни нагли дехрадирали наркомани, а родителите им са примати. Първи номер или бръсната тиква с примитивен поглед и брада и гадната му женска и малко идиотче с телефон. Това е картинката в България по отношение на това. Един консуматорски зварилник, а не общество. Ако това ти е което трябвало да се запази от Киро, то може спойно да се гръмнеш.
|
преди: 5 месеца, 13 дни hash: 5b63ac5e61 |
|
14. Психо-енергийната матрица не прощава никому.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|