 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Други |
Технически преглед
преди: 1 година, 12 дни, прочетена 590 пъти
Значи някой ще ми обясни ли с какъв мозък са писани тия новите технически изисквания?
Колата ми е бензин, на газ, чиста, тиха, екологична, катализатор, ламбда сонда наред.. Обаче не можела да мине технически. Що? Щото, видиш ли, според новите евро недоизмислици не отговаряла на някакви малоумни критерии.
Същевременно някакъв 30 годишен изпърдян задръстен дизел, дето пуска пуска катран от ауспуха, дими като крематориум, зад него 10 метра черен пушек като от локомотив, не можеш да видиш пътя, киха сажди.. Минава без проблем.. Сериозно ли? !? Да ви имам и "екологията"... Явно ако не си оставил 1 литър ракия на бюрото и да си с Тесла ще те върнат. Така ли ще се борим с вредните емисии? Като спъваме хората с бензинови коли, и си затваряме очите за димящите ковчези на 4 гуми?
Сега сериозно обмислям да си купя дизелов бус, да му махна катализатора, и да пускам черен дим на всеки светофар. Явно така се минава успешно техническия у нас.
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 1 година, 12 дни hash: c6c1a97a52 |
|
2. Чакай малко, господин еколог! Това дали дадена кола е стара или нова няма никакво значение в случая. Всичко си зависи от това как я поддържа собственикът й. Можем да се обзаложим за 100 лева, че моят 30-годишен дизел нито пуши, нито мирише. Както и да му покажа 10-годишен дизел, пушещ повече от Кремиковци. А и хайде точно хората с барутници на газ да не роптаят за дизелите!
|
| преди: 1 година, 12 дни hash: acef6b2a97 |
|
3. Просто е направено така, че за старите коли допустимите норми са много големи. А ако си по-нова година и си ЕВРО 4 или нагоре, допустимите норми са ниски и ако имаш някакъв малък проблем, е вероятно да не минеш. Така са го измислили някои тъпанари.
|
| преди: 1 година, 12 дни hash: 428060a77a |
|
5. Братле, не си разбрал — новите технически изисквания са писани не с мозък, а с генератор на абсурди, вързан към ауспух на дизел от ’89-та.
|
| преди: 1 година, 11 дни hash: c3addd93c8 |
|
6. До 2 - Абе филосов, кажи си, че обичаш да ти мирише на нафта в купето и да оставяш шлейф като комета. Само дето докато ти разправяш как всичко било до поддръжка, хората неслучайно забраняват стари дизели из цяла Европа. Що ли?
30-годишният ти дизел бил като планински въздух, така ли? Даже го зареждаш с етерично масло от бор, нали? Я не ми обяснявай как нямало значение дали колата е нова или стара.. Има и още как. Все едно да твърдиш, че тухлена печка и климатик отделят еднакви емисии. Затова новите коли минават евро 6, а твоят музей на гуми едвам се класира за евро "божа работа". А моят "барутник" на газ със сигурност е по-екологичен и поне не мирише на сажди, за разлика от твоя пушещ титан на носталгията..
|
| преди: 1 година, 11 дни hash: 645db06f0f |
|
7. Хайде сега, обвинихте собствениците на дизели за наредбите, които ви набутаха управляващите! Управляващи които вие сте си избрали и вие търпите!!!
Защо не свалихте от власт онези които приеха такива закони, а оплювате дизеловите автомобили, те ли са ви виновни че не минавате технически?
|
...
| преди: 1 година, 10 дни hash: b7a680780d |
|
8. Авторе разбирам те пич, ама дизелите в много градове в Европа не се забраниха, защото много замърсяват, а за да облагоделстват някои хора на високо равнище с пари. Това и децата го знаят. И да доста стари дизели, дето ги наричаш, , музейни, , има вероятност да са доста по-технически изправни от твоята пластмасова кола на газ.
|
| преди: 1 година, 10 дни hash: c3addd93c8 |
|
9. Няколко собственици на печки се засегнаха.. Айде не ми обяснявайте колко изправни са ви катранените дърти таралясници, като всички знаем как минавате прегледа с тайния елексир, едно шише ракия под масата..
|
| преди: 1 година, 9 дни hash: c6c1a97a52 |
|
10. До газаджията номер 6 : Хаха, приготви си и ти 100 лева за баса и заповядай сам да се убедиш в думите ми!
Нещо си се объркал за цяла Западна Европа. Само в Германия и Франция са забранени колите с най-ниска екокатегория, а не най-старите, но то с изпаренията от тая газ в колата ти логично да ти се изпържи мозъкът и да не правиш разлика между двете неща. Колата ми е с успешно преминат преглед и получи Еко 2 преди месец. В квартала ми има и 40-годишен дизел Голф 2, който е с Еко 3. За него вече е сигурно че е плащано под масата. Аз съм платил единствено 65 лева на СБА. То затова вашите газови котлони са забранени в подземните паркинги, щото са много екологични и безопасни! :D :D :D
|
| преди: 1 година, 8 дни hash: b7a680780d |
|
11. Стига с тия измишлютени, как се плаща под масата за годишен технически преглед. Има камери във всеки пункт, които записват целия преглед. Автора го е яд, че печките минават, а неговия газов котлон не. А ми собствениците на печките ли са ти виновни бе авторе? Или държавата? Да живота е несправедлив по дефолт, и ще трябва да се примириш.
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|