Не разбирам от нечестни неща, а ми ги правят напук - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (132716)
 Любов и изневяра (32488)
 Секс и интимност (15408)
 Тинейджърски (22381)
 Семейство (7428)
 Здраве (10265)
 Спорт и красота (4922)
 На работното място (4071)
 Образование (7827)
 В чужбина (1836)
 Наркотици и алкохол (1181)
 Измислени истории (814)
 Проза, литература (1950)
 Други (21986)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Семейство

Не разбирам от нечестни неща, а ми ги правят напук
преди: 1 година, 12 дни, прочетена 626 пъти
Искам да споделя нещо, което ме измъчва, защото не мога да го нося повече. В моето семейство често се случват нечестни неща – действия, лъжи или дребни манипулации, които не са директни, не са открити. Когато се опитам да обясня, че аз разбирам само честни отношения, че имам нужда всичко да е честно, и да е открито и истинско, за да се чувствам добре и сигурен, това не води до разбиране. Напротив – те започват да се държат още по-нечестно, като че ли нарочно, напук. Все едно егото им не може да приеме това.

Истината е, че аз наистина не разбирам от нечестни действия. Не мога да ги "чета между редовете", не мога да ги игнорирам. Просто имам нужда от честност и ясни отношения – това е моят начин да се ориентирам в света и да се чувствам сигурен. Когато ме лъжат, манипулират или прикриват неща, аз се обърквам, губя се, чувствам се зле. За мен е важно всички да сме равни, за да няма ощетени.
Не знам как да постъпя вече. Боли ме. Ако някой е преживявал нещо подобно или има съвет как да се справя, ще съм благодарен.

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 1 година, 12 дни
hash: 612c69811b
гласове:
1 2 3 4 5
  (346345 гласа)

1.   Светът не е честен и няма да се промени.

 
  ...
преди: 1 година, 12 дни
hash: 2c88f2bb29
гласове:
1 2 3 4 5
  (289916 гласа)

2.   Проблемът е в теб. Прекалено си прост и елементарно устроен и не ти стига интелектуалният капацитет, да разбереш какво ти казват другите, които явно са по-умни от теб. След мен страдал от флегматичност и умствена изостаналост.

 
  ...
преди: 1 година, 12 дни
hash: 228043037f
гласове:
1 2 3 4 5
  (244475 гласа)

3.   На колко години си?
Би ли дал 3 примера на кратко, за да се ориентираме?
Предполагам, че ти си авторът на серия от теми- кое било честно, справедливо, истина и подобни.

 
  ... горе^
преди: 1 година, 12 дни
hash: b9c714592a
гласове:
1 2 3 4 5
  (229202 гласа)

4.   Не ти ли омръзна вече, бе? Ти въобще занимаваш ли се с нещо, работиш ли? Или само досаждаш на всички и мрънкаш в сподели? Върви на психиатър!

 
  ...
преди: 1 година, 12 дни
hash: 276324ea08
гласове:
1 2 3 4 5
  (208025 гласа)

5.   Не те разбрах.

 
  ...


...
преди: 1 година, 12 дни
hash: 287b96b0eb
гласове:
1 2 3 4 5
  (6 гласа)

6.   Разбираемо е да се чувстваш зле в среда, където честността се приема като заплаха, а не като ценност — но това не значи, че с теб има нещо сбъркано. Напротив: твоето желание за яснота и равнопоставеност е сила, не слабост. Дръж се за нея, дори ако другите не я приемат — тя ще те доведе до по-здравословни връзки и хора, които ще те ценят точно заради това.

 
  ... горе^
преди: 1 година, 11 дни
hash: 00350becf6
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

7.   "Просто имам нужда от честност и ясни отношения – това е моят начин да се ориентирам в света и да се чувствам сигурен. "- когато човек е честен, открит и искрен с околните( включително и за своите грешки) стойностните хора ще го оценят. На останалите пожелай много здраве, щастие, успехи във всичко и продължи напред живота си. Без да се обръщаш назад.

 
  ...
преди: 1 година, 3 дни
hash: 0d269afec2
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

8.   И аз бях като теб, но с времето се научих, че не живеем в честен свят. Ако искаш да си добре, трябва да се научиш, че хората лъжат, мамят, манипулират, готови са да те пожертват в името на своя успех/ материални придобивки. В даден момент разбираш, че това е част от играта. По ужасно стечение на обстоятелствата попаднах в среда, в която съм сред националности от много по-долни и манипулативни школи в сравнение с нас българите. Даже не знаеш какво може да ти се случи в този живот, за съжаление. Единственият начин да се справиш... е да ги изучиш и да знаеш как да им противодействаш. Само с честен подход не става, просто да знаеш.

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net