Какво мислите за тази идея - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (130670)
 Любов и изневяра (32054)
 Секс и интимност (15216)
 Тинейджърски (22312)
 Семейство (7234)
 Здраве (10161)
 Спорт и красота (4891)
 На работното място (3844)
 Образование (7754)
 В чужбина (1808)
 Наркотици и алкохол (1169)
 Измислени истории (813)
 Проза, литература (1923)
 Други (21332)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Други

Какво мислите за тази идея
преди: 1 месец, 20 дни, прочетена 440 пъти
Понеже много често се случва да има проблеми, за които никъде не се говори, по различни причини, я очевидни, я не, но все тая, та предложението ми е да се направи някакъв сайт в който хората да могат свободно и без ограничения да споделят за проблеми, за които не се говори никъде (цензурират въпросните проблеми) и ако някой има решение, да пише в коментарите във въпросния сайт какво е решението, а ако може да го реши (много рядко, но все пак предполагам че ще има и такива случаи), още по-добре, естествено ако има желание и време. Та, какво мислите за тази идея?

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 1 месец, 20 дни
hash: 6950873382
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

1.   напиши на латиница гутефраге. де и виж за това ли говорим?

 
  ...
преди: 1 месец, 20 дни
hash: 0e96490259
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

2.   Мисля, че те мързи даже да мислиш. А да се мисли не е трудно.

Ако беше поне малко състоятелен човек, щеше да работиш над идеите и целите си, а не да чакаш някой да ги "материализира" вместо теб.

И понеже не можеш да мислиш - ше мисля вместо теб. Идеята е двусмислена, недообмислена и като цяло глупава. В обществото и а йерархия от професии и кариери, от които всяка една се стреми и цели да разрешава проблеми. Това правят хората (поне по учебник). Всеки ден, навсякъде, по всяко време се решават проблеми. Някои решават големи проблеми, други решават малки проблеми. Затова на практика хората са се сформирали под общество.

Глупавите хора - създават проблеми. Не бъди глупав.

 
  ...
преди: 1 месец, 20 дни
hash: 55631cadab
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

3.   То идеята е хубава, но защо мислиш, че ще се появят хора, които да решават проблеми безплатно? Не си ли наясно че в днешни дни в пазарна икономика информацията струва пари, а иновативните идеи струват още повече пари, та въпроса е защо някой ще седне да дава решения и идеи безплатно?

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 19 дни
hash: 7d7a7383da
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

4.   Много дълго изречение... И кой ще го направи този сайт? !

 
  ...
преди: 1 месец, 19 дни
hash: 406de6c3cb
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

5.   Дилян Пеевски ще нареди сайта да бъде закрит, понеже в него най-често ще бъде излаган най-големия проблем за идеи за неговото решение.

 
  ...


...
преди: 1 месец, 19 дни
hash: 9bb23ec65c
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

6.   Ами.... трябва да е анонимен. Сайт не знам как се създава, но има някаква символична сума от 30 лв годишно (сигурно вече е по-скъпо).

 
  ... горе^

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net