Новите правила по пътищата - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (130327)
 Любов и изневяра (31979)
 Секс и интимност (15185)
 Тинейджърски (22301)
 Семейство (7194)
 Здраве (10147)
 Спорт и красота (4888)
 На работното място (3818)
 Образование (7739)
 В чужбина (1803)
 Наркотици и алкохол (1166)
 Измислени истории (813)
 Проза, литература (1918)
 Други (21217)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Други

Новите правила по пътищата
преди: 11 часа, 20 мин., прочетена 10 пъти
Привет! Аз съм "селяндур" който от десет години живее и работи в столицата и като дойдох едно от първите неща, които забелязах беше че шофьорите са много по-дисциплинирани и адекватни от тези в родния ми край. Шофирането даже ми се стори развлекателно и забавно въпреки че има доста джигити. Лятото приеха някакви нови закони за пешеходците, някакви камери за средна скорост признавам си не съм запознат защото винаги си карам по правилата и не ме интересува че сложили еди къде си тринога, еди колко си вдигнали глобата. Само дочувам от различни места че затягали нещо си там и друго освен евала какво да кажа! Обаче в последно време и в София все повече и повече се наглеждам на абсурдно и безразсъдно поведение както и от шофьори така и от пешеходци. Масово не се ползват мигачи, каране в насрещното, превишена скорост, абсурдни маневри... и все по-често и по-често се пресича на червено от няколко месеца дори да ми е зелено намалям максимално да не ми изскочи някой. Не би ли трябвало с тези нови поправки културата да стане по-дисциплинирана? Отделно пътната полиция не прави нищо! Буквално онзи ден се прибирах пеша и няколко момчета пресякоха на червено, а на 10 метра имаше спряла патрулка. Отидох и ги попитах защо не взимат мерки "ами имаме по-важна работа ако седнем да пишем актове за глупости и ни викнат на сигнал какво да правим"! Имам дете в 1 клас и до няколко дни ще почне да обикаля насам натам само. Как да съм спокоен като в последно време всеки си прави каквото иска, пешеходните и светофарите са само за украса, на бай милиционер не му пука и щом колата ти има пет скорости трябва всичките да ги ползваш в населено място? Доколкото съм запознат ако не спреш на пешеходна ти се отнемат 10 точки с тоя нов закон, а почти никой вече не спира! Преди 2 години само да застанеш в посока зебрата и от двете страни движението моментално спира! Сега и да си в средата на улицата бият газ каква е тая обратна психология и аз не я разбирам! Вие какво мислите по този въпрос? Забелязали ли сте каквото и аз? Ако има колеги от мвр да се изкажат и те

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

Коментари очaкващи одобрение: няма
...
Няма коментари. Ти можеш да бъдеш първия!

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net