 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Други |
Това фишинг ли беше
преди: 1 месец, 15 дни, прочетена 314 пъти
Вчера преди да си легна отворих един сайт, ама той ме редиректна към друг сайт, и почнаха да ми задават въпроси колко устройства имам, от кой град съм, колко често използвам интернет, колко човека от домакинствата използват интернет и други подобни. Това дали е бил фишинг? Притеснява ме, че попълних всичко.
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 3693fb38de |
|
1. Ти луда ли си да го попълниш? !? !
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 2d4eaf64b3 |
|
2. Поздравления, щом си попълнил всичко!
Сега очаквай да ти пратят наследството от Нигерия.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: ebea1c86ba |
|
3. Не мога да кажа. Има маркетинги бг агенции, които те молят да попълниш даден въпросник и след попълването му ще участваш в томбола за награда. Дадена фирма прави проучване за пазара и наема тази агенция, а от маркетинговата агенция си плащат за реклама за да може да направят проучването което се изисква от тях.
|
| преди: 1 месец, 14 дни hash: 3b7de3b871 |
|
4. Аз преди дни попълних такова нещо и в 3:00 през нощта ми се обади някакъв войник от Нигерия, как щял да ми прати 2 млн долара на банковата сметка, но трябвало да внеса там някакви си 100 лева, защото такъв бил закона за преводите на суми над 1 млн лева. Акцента му беше убедителен - нещо средно между български и африкански. Майка му била българка, а бащата от Африка. Повярвах му.
Парите ги внесох по негова сметка в Чужбина, но 2 млн. долара така и не получих... Туземеца пак ми се обади - този път в 1 часа през нощта. Каза, че утре ще ги получа, но трябва да охкам на телефона за около няколко минути... Мъж съм и ми стана много странно... Охках - охна и той след около 20 минути, след това ми затвори!
Звъня и оператора ми казва, че телефонния номер, който се опитвам да набера не съществува...
Пих една студена вода...!
|
| преди: 1 месец, 14 дни hash: cde3c4c675 |
|
5. Номер 4, изби рибата. Хареса ми коментара ти.
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|