 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Други |
Мнения за Костадин Костадинов
преди: 20 часа, 1 мин, прочетена 158 пъти
Пускам тази тема, защото ми е интересно какво мислите за Костадин Костадинов. Някои го наричат скандалджия, а други мислят че защитава интересите на България. Какво ви е мнението? Скандалджия ли е той, или защитава интересите на държавата и народа? Споделете вашето мнение.
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 17 часа, 24 мин. hash: df0ed9a6a0 |
|
1. Политик с изразена популистка реторика, който често се възползва от чувствителни обществени теми. Посланията му обикновено стъпват върху реални факти, но са поднесени селективно, като се изпускат важни контрааргументи и нюанси, което води до по-едностранчиво представяне на проблемите.
|
| преди: 16 часа, 40 мин. hash: fb730ed024 |
|
2. Човекът е муфтаджия. Ако вземе властта ще бъде българската Мелони - т. е. няма да изпълни нищо от заканите си.
|
| преди: 16 часа, 39 мин. hash: 6195c83f2e |
|
3. Слушам му сравнително редовно мненията и изказванията. В 80% от случаите е прав. Ще изреда какво имам предвид, започвам с това, с което съм СЪГЛАСЕН:
- Мнението му, че България, която е една от държавите, които казват "Да" на американците, още преди да са ги попитали, още преди да са чули за какво става въпрос. Аман от "йесмени"!
- Мнението, че на нашето летище има американски самолети, които се използват за съмнителни цели и това ни превръща в мишена!
- От преизборната му кампания изказванията, че в България има проблем с възпитанието на подрастващите и че трябва да има задължително спорт и извънкласни занимания, които за затвърждават националната идентичност, запознаване с историята, изчистването на българския език от паразитни чуждици и т. н.
- Политика за недопускане на нелегални мигранти на наша територия.
- Изгонване на съмнителни НПО от училища и университети.
- Това, че чуждите компании не плащат някои данъци и изнасят печалбите си извън страната - големи корпорации и вериги, които продават стоки на многократно завишени цени, в сравнение с Германия например.
- Желанието му да възстановим сътрудничеството си и контактите си с Руската Федерация. Тук е прав, че в период на енергийна и икономическа криза, тези санкции са повече от абсурдни!
- Искането да се възстанови купуването на газ и петрол от там.
- Искането да се спре това наливане на пари в Украйна.
Има няколко неща, с които обаче категорично НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН и те са:
- Поставянето под въпрос членството на България в ЕС и желанието му да предоговаря предприсъединителния договор.
- Искането да връща казармата за всички.
- Желанието му да връща лева, без да мисли за последствията, като например това, че може би няма да има валутен борд повече и валутата ще девалвира. А всяко едно превалутиране е стрес за хората и поводи за още по-висока инфлация.
- Опитите му да забрани всякаква видимост на ЛГБТ хора, както и да легитимира тормоза срещу тях, както е в други страни на изток от нас.
- Притискането на населението да се придържа към религиозни и семейни традиции, при положение, че сме светска държава.
Може би има и още неща, но в общи линии е това.
М 36 София
|
| преди: 15 часа, 24 мин. hash: d2c90db98c |
|
4. Е нали имаше репортаж разследваща журналистика за имоти, пари...
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: 5 бр |
| ... |
|
|
|
|