 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Други |
Как подхождате с предателите
преди: 16 дни, 17 часа, прочетена 303 пъти
Всеки от нас в живота си се е сблъсквал с предателства от хора, на които е имал безприкословно доверие (понякога напълно неоправдано). Споделете, моля, вие как реагирате, след като установите, че някой ви е предал по най- безмилостния начин. Зачерквате ги завинаги, или се нервирате и не можете да се примирите?
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 16 дни, 3 часа hash: 0471ca254e |
|
1. Никак не реагирам, претръпнал съм.
Ако има кажеш че са предатели, следва нападение от тяхна страна, обвинявайки те в нещо, което е безсмислено като идея за отношения.
От там подхождам възможно най-практично и ограничавам контактите с кеф. Без обяснения, без изостряне на тона, просто вече съм зает точно тогава, когато глупака решава че ще си говорим или видим. Точка по въпроса и не мисля повеч защо и какво, Филма свършва.
|
| преди: 16 дни, 3 часа hash: 6e2856dbbb |
|
2. Един път предател, цял живот предател. Зачерквам и продължавам на пред.
|
| преди: 16 дни, 1 час hash: b5ad0a905f |
|
4. Все някой трябва да поеме тази роля. Хич не ми дреме. Очаква се. Въпросът е обаче как ще постъпи след това.
|
| преди: 16 дни, 5 мин. hash: b843cd3ef9 |
|
5. На никогоэне се доверявам и съм дистанцирана.
|
| преди: 15 дни, 23 часа hash: 63796add09 |
|
6. Зачекрвам и приключвам.
|
...
| преди: 15 дни, 22 часа hash: 69b592ea6e |
|
7. Пълен игнор и тотално изхвърляне от живота...
|
| преди: 15 дни, 22 часа hash: fa69db6210 |
|
8. "Зачерквате ги завинаги, или се нервирате и не можете да се примирите? "
Ами зависи... ако си дете или жена, най-вероятно ще е второто...
Ако си мъж, смятам отговорът е очеизваден... И по-скоро ще те интересуват не "предалите", а "предателството" като неизменна човешка черта.
Ако си мъж, трябва да порастнеш и приемеш, че в тоя живот НЯМА човек който да не те предаде, просто е въпрос на време неговите интереси да се разминат с твоите. Твоя е грешката да се довериш прекалено много на някой друг освен себе си. Доверието към други е въпрос на правилна преценка и за по-прости неща. Предателството теби когато си дете или юноша, още наивен за живота.
|
| преди: 15 дни, 22 часа hash: 3321a0f791 |
|
9. Зачерквам ги завинаги и не съжалявам. Една, която ми беше навремето най-добра приятелка пушиха момчетата наргиле на нейн рожден ден, аз не исках и ме подканяха толкова често, че чак беше странно. След празника имало ли е запалена покривка, абсурд бях там обвини, че съм щяла да запаля къщата й. Скъсах контакт. През годините е била подла с много хора. Наближава 40 и иска деца, но няма, защото никой мъж не иска от такова характерче дете. Примерите са много.
|
| преди: 15 дни, 15 часа hash: e5df36b3bc |
|
| преди: 15 дни, 9 часа hash: c90d1b3e51 |
|
11. И да се нервираш, и да не приемаш- чисто губене на време и енергия, напълно безсмислено. Фактът си е факт- предателство. Тотален игнор, този човек не съществува и спирам да го мисля. Без злоба и отмъщение, Господ си знае работата. Гледай читавите до теб.
|
...
| преди: 15 дни, 9 часа hash: 1db1074f7b |
|
12. Ако са приятели, ги шкартирам. Ако са роднини, които не са ми в къщата, ги избягвам. Ако е някой от домашните, се отдръпвам емоционално, не се поставям в тяхна услуга, нямам им доверие за близки отношения, не споделям. Колеги- също. Ако положението на работа е нетърпимо, обмислям дали да остана в отровната среда или да си намеря нова работа. Като цяло, съм рабрала, че всеки винаги поставя себе си на първо място, дори може да вреди ей, така от чиста злоба. Че "приятелите" всъщност са добри познати за приятно прекарване. Дори близки роднини могат да бъдат злобни, отмъстителни, крадливи. Най-завързано е положението в семейството, защото има и други фактори, които са съществени и не мога просто да се фръцна ей, така.
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|