 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Други |
Прав ли съм в случая
преди: 11 дни, 7 часа, прочетена 425 пъти
Здравейте, пише ви млад мъж, който масово е тормозен от хора, които са се провалили. Ще ви покажа гледната ми точка. Те са се отказали от себе си, и се опитват да ме манипулират и контролират, за да не изглеждат те слаби. Аз не се подавам на манипулациите и ги отхвърлям, и дори си купих книга за личностно развитие. Те казват, че с мен не може да се спори и са отвратени, цитирам, че можело да съществува такъв човек. Също казват, че няма такова нещо като личностно развитие, човек се учи на развитие, когато го мачкат и преживее загуби. За тях развитието е да се предадеш. Прав ли съм да не ги слушам, и как мога да ги накарам да признаят, не че ми мислят доброто, както ме лъжат, а че ме манипулират. Защото те на другите казват, че с мен не може да се спори, не си признават че ме манипулират да се предам.
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 11 дни, 5 часа hash: a69e75a442 |
|
1. Това са комплексирани хора, които нищо не са постигнали в живота (това е според тях, защото успехът не е еднозначно понятие). Тяхната цел да те смачкат за да се успокоят, че не са единствените. С тези хора не можеш да имаш отношения, защото те се хранят от чуждото нещастие. Даже и когато се усмихваш ще ти завиждат.
Ти седи далеч от тези хора, ако не можеш винаги бъди над нещата и бъди с гордо вдигната глава.
Пожелавам успех!
В.А.М.
|
| преди: 11 дни, 4 часа hash: 436c8cba68 |
|
2. Майка ти и баба ти явно са се провалили след като са отгледали луд като тебе.
|
| преди: 11 дни, 4 часа hash: 7355b50303 |
|
3. От почти никаквата информация си мисля, че става въпрос за родителите ти. Всеки има право да извърви пътя си както счита за правилно, да се бори, да допуска грешки, да учи уроци и да трупа житейски опит, стига да не паразитира върху близките си. Те не разбират, че те манипулират и със сигурност са убедени, че ти мислят доброто, изхождайки от своите позиции и опит в живота. Хубаво е човек да се интересува от духовни теми, тази територия е огромна и неизбродима, но първо трябва да осигури личното си препитание, а също така да си поставя реалистични цели.
|
| преди: 11 дни, 2 часа hash: 50f4a48eef |
|
5. Прав си, защото всеки си има своя истина и не е казано твоята да съвпада с тази на другите.
|
| преди: 10 дни, 23 часа hash: f4a1cbc4d2 |
|
6. Не си прав. Истината е поне по средата. Какво ще е това чак такова личностно развитие без да служиш? Примерно аз съм ценен за децата ми защото им служа и вярвам че те дават смисъл в живота ми и вече им служих много години така че има доказателства. Работодателя ми плаща 20, 000 долара на месец защото съм прослужил 20-30 години в индустрията. Защо на теб да ти плаща толкова ако не служиш истински с цялата си сила на мозъка и нямаш доказателства че си такъв човек? Можеш някакви теории да развиеш без сблъсък и служене, но първо теориите най-вероятно ще са глупави и нвпрактични, но даже да са добри ако са само в твоята са нищо. Трябва да се изпробват и да се докаже че работят и ти да ги защитиш с доказателства че работят и като развиваш сила и умения. А ще ги накараш да признаят като и ако започнат да виждат доказателства как успявяш с твоите теории. Не прави нищо крайно обаче. Най-вероятно теориите ти просто не работят щом има такъв конфликт.
|
...
| преди: 10 дни, 23 часа hash: 6c2000bf8c |
|
7. От автора. Не става дума за родители, а за познати, искам да ги накарам да си признаят, че ме манипулират, но не знам как, моля за съвети, и благодаря.
|
| преди: 10 дни, 21 часа hash: 10136a0760 |
|
8. Момче младо, това е 100-тната ти тема, не знам какво очакваш от нас още. Напиши си годините, отделно ли живееш, какво работиш? Остави хората намира, никой не те манипулира. Излез от филма и се оправяй сам.
|
| преди: 10 дни, 20 часа hash: 67789436f2 |
|
9. Все същата тема- пак и отново. Затова и отговорът ще е същият- събирай си багажа и излез на квартира, работи и се издържай сам. Защо още стоиш при родителите си?
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|