 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
 | Споделена история от Секс и интимност |
Как деликатно да кажа на партньора желанието си
преди: 1 месец, 15 дни, прочетена 1924 пъти
Привет. Тук има интересни и поучителни истории и ги следя редовно. При мен проблема е както се казва "бял кахър", но все пак. Отскоро си имам нов приятел и връзката се развива супер. Разбираме се добре, заедно сме често, сексуално също нещата са ок. Едно нещо ни убягва, а именно фелациото. Много ми се иска да му направя, тъй като партньора много ми харесва, а и съм му какичка, но това няма значение. Правя му леки намеци понякога (след баня например), но се държи сякаш не ме разбира. Може и да не са му правили до момента и затова. Използвам фрази от сорта „Искам да ти направя нещо ново, ако ти е приятно. “ Гледам по-деликатно. Засега без успех. Иначе имам добър опит и мога да му доставя голямо удоволствие с уста.
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: b9a9ecf548 |
|
1. Просто му го налапай, когато е възбуден и измит разбира се. Няма какво да го питаш и да му правиш намеци. Едва ли ще се дръпне. Ако се дръпне, поне ще знаеш, че е много религиозен и при него не става.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 034d608ed9 |
|
2. Този пост е писан мъж, на 100% съм сигурна! Освен това е и чичо.
И всички жени знаят, че е така :)))
Чичееее, не минава номера.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 7d5b6fcc9d |
|
3. А защо искаш да му правиш?
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 9a354bb32e |
|
4. Ако иска сам ще го предложи.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: a31e5f1f82 |
|
5. Вие да не сте на 13? Какво му се обясняваш какво искаш и какво не - хващаш му патката, лапаш я и действаш. Да не очакваш да избяга?
|
...
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 5079b4adde |
|
6. А може да не ще изобщо. Не всички мъже умират да целуват жена, която преди малко е правила друго.
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: 0c183a49c4 |
|
7. Де го намери такъв дървар да си искаш да му правиш фелацио....
|
| преди: 1 месец, 15 дни hash: e2fc0c9b50 |
|
| преди: 1 месец, 14 дни hash: f5ae2a1043 |
|
9. Влез със него в банята и му направи хубав минет....
|
| преди: 1 месец, 14 дни hash: 4bb77be495 |
|
10. Я, че на свирката така ли и викат-фелацио... ти да видиш....
|
...
| преди: 1 месец, 13 дни hash: 9640be723d |
|
12. Просто му го направи. Мъжете харесват. След 22 години брак, моя все така харесва да му духам. И той ме лиже, де. Взаимно е.
|
| преди: 1 месец, 13 дни hash: 36ff204114 |
|
13. Кажи му, че искаш да си поиграеш с него, започни да го целуваш от горе надолу, гърди, корем и т. н. Можеш да започнеш с леко облизване на главичката на члена, за да видиш как ще реагира. Ако се отдръпне, значи не обича да му правят фелацио. За повече от 30 години сексуален опит съм срещала един единствен мъж, който открито заяви, че не обича да му духат, защото пенисът му бил прекалено чувствителен, каквото и да означава това. Други такива индивиди като него не съм срещала.
Ж
|
| преди: 1 месец, 13 дни hash: ea0c9d5339 |
|
14. Когато жена иска да го налапа нищо не може да я спре! Честно казано, жени като теб ме натъжават. Аз си искам и буквално си прося от дъжда на вятър някоя свирка.
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|