 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Болка от обич
преди: 8 години, 3 месеца, прочетена 2280 пъти
Здравейте, момиче на 17 с молба за съвет защото съм много объркана. Момчето което обичам е наистина най- скъпото нещо в живота ми. Заедно сме от 2 години. Още преди да разкажа бих искала да спомена, че сме по- различни от другите двойки. Не сме имали други връзки и сме много близки. За писване няма да говоря защото е нещо невъзможно при нас, винаги има нещо различно което да правим.. Ок всичко, обич Ви казвам.. От тук до небето.. Но имахме чести проблеми относно уважението.. Той спря да ме цени. Започна често да ме обижда, не се грижи за мен, не му пукаше. Но истинският проблем беше съвсем скоро... Един негов приятел го покани на дискотека.. Отново неуважително каза, че него поканили и иска да се забавлява. Казах му да ми пише за да знам, че е добре, той обеща, че ще са 5-6 човека и няма да има момичета.. След като отиде му звъннах след час да питам как върви къде е и с кого е.. Той си изключи телефона.. Цяла нощ не мигнах, будех се през час и гледах на линия ли е.. Накрая към 6 видях, че скоро е бил. А на следващият ден каза, че нямал батерия, а как е влизал на линия не се знае.. В началото каза, че ще се преберат бързо, а са били цяла нощ, каза, че са 5-6 а в последствие били 20... Това ме нарани, но най- лошото дойде когато видях клип от приятеля му на една стриптизьорка в скута му. Той каза, че не ги гледал и, че бил далеч от тях, също и, че не бил ходил там и не знаел, че има... Обесни ми докато плаках колко хубаво си прекарал.. След като видях онова момиче при приятелят му, започнах да го обиждам и го ударих.. Чувствах се наранена и го мразех в онзи момент, после той ми удари шамар по бузата и троснато се извини. Не знаел кой измислил, че момичетата може да удрят момчета, а момчетата не може ли.. През цялото време се държеше лигаво.. Толкова съм наранена... Но.. Повярвайте, бяхме обмислили целият си живот заедно..
Благодаря за вниманието.
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 8 години, 3 месеца hash: 4ca9a03417 |
|
1. "През цялото време се държеше лигаво.. Толкова съм наранена... Но.. Повярвайте, бяхме обмислили целият си живот заедно.. " - едно е да си фантазираш, друго е да се случи!? Детска логорея, защо не е в раздела за деца? Щом пича се държи лигаво, за каква сериозност се надява девойката, да не се занимава с мамини синчета!
|
преди: 8 години, 3 месеца hash: d54c7acf9e |
|
2. Тази връзка няма бъдеще. Разделете се. Момчето е пълен комплексар и леке.
Мъж, 31
|
преди: 8 години, 3 месеца hash: 58e3fd0ed8 |
|
3. Е ти си малко обсебваща, не мислиш ли? Човекът едва е стъпил в клуба и вече му звъниш да му досаждаш - с кой бил, какво правел. Изглеждаш неуверено и незряло. За мен е напълно достатъчно човека да ми пише, когато се е прибрал, за да знам че не му се е случило нещо лошо. Но и да забрави, няма да се разсърдя.
Какви са тези обещания, че няма да има момичета? Ами ако има приятели от женски пол, какво, да ги изгони от компанията ли?
Не знам дали знаеш, но в клубовете е малко шучничко за телефонни рязговори - трябва да излезеш или навън или да отидеш в тоалетната. Освен това като звъни може да не го чуеш. Затова не виждам какво се учудваш, че не вдигал, но бил на линия - защото шума не му пречи да пише. Или може би нарочно те е игнорирал, защото е искал да се наслади на вечерта без да се чувства като муж под чехъл от непрестанните ти проверки.
Стриптийзъорката в била с друго момче (доколкото разбирам), не с приятеля ти, така че не виждам защо са тези ревове и истерии.
Отпусни малко каишката. Изискваш уважение, но ти самата не проявяваш уважение към личното пространство и свобода на човека. Сигурна съм, че дори майка му не му звъни да го проверява какво прави в дискотеката.
В компанията ми има едно момче, чиято приятелка е същата като теб. Той й звъни да я пита може ли да излезе с нас на наргиле (става въпрос за 4 часа следобед). Смешно е просто. Стегнете се и не си избивайте комплексите и липсата на самочувствие върху горките момчета.
|
преди: 8 години, 3 месеца hash: 4eb8754927 |
|
4. Ох, момиченце той е поредния лигльо. Ако си мислиш, че ти е верен и че ще ти е, дълбоко се лъжеш. Самият факт, че е отишъл на дискотека без да те покани е показателен. Не те е искал там, за да се забие с някоя и го е направил. А най-лошото е, че ти е ударил шамар! Истината е жестока, но трябва да я приемеш. Разкарай го по-бързо, той не те обича, иска да се забавлява и да пробва с други.
|
преди: 8 години, 3 месеца hash: 8c0f3ae186 |
|
5. Една връзка, започната на 15 години едва ли може да просъществува дълго. Защото в тази възраст момчетата и момичетата са полудеца и още растат и се формират като личности. И като порастнат се оказва, че вече са различни хора, харесват различни неща... Така че бъди реалистка. Докато не станеш на 21 година, когато човешкият мозък спира да се развива, всичките ти връзки ще са нетрайни. Едва на 21 години човек е порастнал и формиран като личност. Знае кой е и какво иска.
Така че ти малко преиграваш. Няма доказателства, че ти е изневерил. Не му вярваш. А без доверие връзка не може да има. Раздели се с него, той тепърва има да опознава света и момичетата... И той още расте.
|
...
преди: 8 години, 3 месеца hash: 793827ea26 |
|
6. Ти на това ли му казваш голяма любов? Много си далече от истината
|
преди: 8 години, 3 месеца hash: 724f1579c2 |
|
7. Мисля, че номер 3 е долен комплексар
|
преди: 8 години, 3 месеца hash: 718d65a112 |
|
8. Добре си е изкарало момчето. Спестил ти е малко като те знае как ще реагираш. Ти си обсебваща.
|
преди: 8 години, 3 месеца hash: de8fc629e4 |
|
9. Зарежи го и се върни при бившия си.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|