 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Рецепционисти съсипаха моя живот
преди: 6 години, 7 месеца, прочетена 2368 пъти
Рецепционисти в хотел Сенс най-нагло предлагат компаньонки на клиентите си чужденци. Бях свидетелка на случай в който не ме пуснаха в стаята на моя приятел чужденец понеже при него имаше компаньонка привикана от моя приятел лично от него от господата показани на снимката. Двамата сводници не само бяха извикали компаньонка на него но и с наглост ме помислиха не за жена му а за ескорт за да не се кач горе в стаята при него. На другия ден се видях в моя вече бивш който след големите ми сълзи ми призна истината за внезапното му настаняване в самия хотел и че е известен с най-добрите рецепционисти, които имат красиви момичета за 300 лева на час и че не само предлагат стаи, но и вкарват свои жени в тях. Аз бях възмутена от и това, че той се покри там и не успях да нахълтам в стаята му и да сложа край на нашата дългогодишна връзка още същата вечер. Възмутена съм и от самия хотел понеже ако ме бяха пуснали при него може би щях да предотвратя изневярата му и нямаше да страдам толкова силно защото очевидно беше, че причината да не ме пускат при собствения ми мъж бе, че рецепционистът си искаше проклетите 100 лева от компаньонката, а на мене ми беше кошмар, че един такъв бизнес може да развали един стабилен брак.
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 6 години, 7 месеца hash: 17fcf383b0 |
|
1. Те не са виновни, че той е искал момиче на повикване. В повечето хотели е така... иска ли клинета-служителя ще му осигури. Така че не рецепция са виновни, а приятеля ти... съжяелявам :(
|
преди: 6 години, 7 месеца hash: b09d0bdbc5 |
|
2. Не рецепционистите са ти виновни, а мъжа ти! Те не са в брак/връзка с теб, нито са ти длъжни с нещо, а той е! Грешката не в това, че ти не си влязла по-рано, а че той не е оставил компаньонката за да дойде при теб! Единствения урок, който можеш да си вземеш от това е: ето той ти показа колко държи на теб, сега се опитай да продължиш напреди да намериш човек който вместо да си легне с друга, ще я отреже заради теб.
|
преди: 6 години, 7 месеца hash: 11e327b473 |
|
3. В началото казваш "приятел", после "брак".
Последно, обвързани или женени сте, защото има голяма разлика.
И друго - явно връзката ви не е била никак стабилна, щом се измъква и ходи по проститутки.
Изобщо не ти е темата за тук.
Оплачи се в районното и натопи сводниците, ако ти се занимава, но с връзката ти явно е приключено.
|
преди: 6 години, 7 месеца hash: 44528599db |
|
4. Рецепционист съм. И човек с очевидно по-голям житейски опит от теб, преживял няколко изневери. Мога да ти кажа няколко неща :1. Рецепционистите не допускат никого до стаята на госта, ако той не желае.
2. В някои случаи просто не се допускат лица, които не са гости на хотела.
3. Очевидно е, че не рецепционистите, а приятелят е съсипа това, което ти наричаш"стабилен брак".
|
преди: 6 години, 7 месеца hash: 228be0548a |
|
6. Рецепционистка в хотел съм. Виж сега има си правила.
Ако клиентът е резервирал спалня ние нямаме право да му откажем да си доведе компания, пък било то и платена. Нас това не ни интересува, клиентът си е платил, от там нататък си носи моралната отговорност дали ще доведе жрица, любовница, съпругата си и т. н.
Второ, защо се сърдиш на колегата? Твоят вече бивш винаги можеше да откаже, е щом не е отказал, а и може би даже сам е пожелал компания, колегата какво да направи? Да не е морална полиция, че да му напомня "женен си". Така, че отговорността за случилото се е изцяло на твоя бивш! Никой не го е карал насила да кани ескорт в стаята си.
Колкото до това, че не са те пуснали да нахълташ. Извинявай, това е хотел, не можеш ей така да си влизаш по стаите без да те регистрират. Всеки може да влезе от улицата, да каже, че е "жена му" и после да вдигне целия хотел във въздуха с виковете и скандалите си. А да ти е хрумвало, че в хотела има и други клиенти? И те не са длъжни да се занимават с вашите лични драми? Така, че като влетяваш и почваш да беснееш още на рецепцията, ами и при мен да дойдеш и аз няма да те пусна! Не и докато не се успокоиш, не си дадеш личната карта и не обясниш човешки, без викове, при кого отиваш. А и дори и да се качиш, ако прекалиш викането и крещенето, накрая ще извикам охраната да те изведат. Както казах има и други хора и те не се задължените да ви гледат сеира.
Така, че сега се успокои и помисли малко. Май вината е САМО на твоя вече бивш, защото той е бил този, който е поискал компания. Никой не му е опрял пистолет в главата и не го е заставил насила, нали? Да, колегата е казал, че може да изпълни такова желание, обаче клиентът трябва да се съгласи. Да не говорим, че не вярвам още на рецепцията да виси реклама, че се предлага ескорт. Явно бившият ти е питал и са му отговорили, че да могат да направят това срещу съответното заплащане. И той е решил, че иска.
|
...
преди: 6 години, 7 месеца hash: 487e165b44 |
|
8. Аз доколкото разбрах тази тема е написана с цел да се направи реклама на някакъв хотел на име 'Сенс'.
Хахаха, много хитро.
|
преди: 6 години, 7 месеца hash: aa26c2572c |
|
9. Излиза, че и хотела е като болница-никой не може да ходи навсякъде из отделенията и стаите на болните-затова има контрол на достъп до тях-особено в хирургиите и операционните блокове, както и в ОАРИЛ и КАРИЛ-това са реанимационни отделения! Има ги във всяка болница! Свиждания там няма-сведения за болните са по график, който е закачен на вратата на съответното отделение! А персоналът, който е в тези отделения ходи със стерилни дрехи, облича престилки и калцуни, защото болните са с отслабена имунна система, а всяко внасяне на микроорганизми отвън е пагубно за тях! Явно и в хотелите са решили да приложат същите мерки, с цел ограничаване достъпа на външна лица, макар, че не съм виждал медицинско лице да иска документ на гостите в болницата! А вече навсякъде има и камери!
|
преди: 6 години, 7 месеца hash: 8a91edd434 |
|
10. Виновен е мъжа ти и само той, ако те обича и държи на теб дори да му докарат проститутка в спалнята приятелите му той би я отпратил или изгонил.
Хотела не е виновен както и служителите и не ги итересува семейното ви положение както и личния ви живот, за тях сте само едни платежеспособни клиенти - с това си искарват хляба.
Р.
|
преди: 6 години, 7 месеца hash: c745786886 |
|
11. Здравей, щом "приятеля ти чужденец" може да си позволи да плаща по 300 лв на час за проститутки ясно е и ти защо си го избрала. Естествено при това положение трудно може да очакваш вярност нали? Жените ще гледат на него като на ходещ портфейл и ще се бутат в него също както и твоя интерес към него е продиктуван от това (недей отрича). Като оставим това настрана от хотела просто си гледат бизнеса.
|
преди: 6 години, 7 месеца hash: 228be0548a |
|
13. Номер 9, не хотелът не е болница, обаче представи си следното. Ти си си наел стая, след малко идва някакъв казва, че ти е роднина, по твоята логика ние не трябва да му искаме документите за самоличност, качва се, обира те, пребива те, изпотрошава всичко и най-спокойно си излиза. Ето за това има мерки за сигурност, камери и т. н.
Както казах и в предишния си пост, рецепционистка в хотел съм и съм се нагледала на какво ли не.
Та само една история. Чужденец си нае проститутка, но явно нещо не се разбраха и тя звънна на сводника си, че като пристигнаха 2 яки момчета… по твоята логика, какво? Да ги пусна горе, че да ми пребият клиента ли? И те казаха при кого отиват.
За това като ходите по хотелите, ще си спазвате правилата. У вас правете каквото искате, но тук ние отговаряме за сигурността и приятното прекарване на гостите си и съответно трябва да спазвате правилата. Няма как да поканите цялата си рода в стая за 1 човек, да правите диви купони със силна музика и т. н. с оправданието, че си плащате. Да, плащате си, но и съседът ви по стая си е платил и заслужава почивка и тишина.
|
...
преди: 6 години, 7 месеца hash: 2fb48d30ba |
|
14. Човек сам съсипва живота си, а не другите.
Ме
|
преди: 6 години, 7 месеца hash: 4fe894731d |
|
15. Не се хабете, колеги по форум! Момичето явно не знае на кой свят се намира. Какъв "стабилен брак", какви компаньонки, какви среднощни нахълтвания по стаите, и какъв хотел изобщо? Ако пристигна посред нощ в хотел, в който е настанен мъжът ми, предварително ще сме си ангажирали двойна стая и ще се регистрирам на рецепцията. Ако той реши да кръшне и аз узная по случайност в кой хотел е, ще се разправяме в къщи, а не там. А що се отнася до достъпа на външни лица, случвало ми се е да съм в командировка и да чакам колега, с който да работим по сценарий. Предупредих на рецепцията, че очаквам гост и хората любезно, но настойчиво ми препоръчаха да използваме лоби бара или заседателната зала. Разбрах намека и наистина се настанихме в лоби бара, пръснахме бумагите и пет часа никой не ни обезпокои, докато не си свършихме работата. Нормално. Просто мерки за сигурност. Не може всеки да влиза.
|
преди: 6 години, 7 месеца hash: 99378a1126 |
|
16. Ти за какво всъщност съжаляваш? Нали не искаш цял живот да го преследваш по хотели и бардаци? Я се усмихни. Изправи си раменете. Горе главата. Я малко самоуважение.
|
преди: 6 години, 7 месеца hash: 6b8d1bb511 |
|
18. "стабилен брак"
Ти аутист ли си? Сериозно, отговори на въпроса...
Гаджето ти получава ковришкЪ, не си прави труда сам да я разкара, хотелът ти виновен. Да ти го кажа по шопски:
НЕ ТЕ ЩЕ, МА!
Майко мила, мрънкащите тук се нуждаят не от брак, а от придружител.
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|