Трябва ли жената да каже на мъжа, че го желае - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (127351)
 Любов и изневяра (31349)
 Секс и интимност (14920)
 Тинейджърски (22181)
 Семейство (6977)
 Здраве (9982)
 Спорт и красота (4836)
 На работното място (3576)
 Образование (7572)
 В чужбина (1762)
 Наркотици и алкохол (1144)
 Измислени истории (806)
 Проза, литература (1848)
 Други (20240)
 Избор на редактора (158)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Любов и изневяра

Трябва ли жената да каже на мъжа, че го желае
преди: 4 месеца, 26 дни, прочетена 1001 пъти
Имах един ухажор, който го игнорирах, а той само ме сваляше. Когато му казах, добре нека да опитаме, харесвам те и аз - той спря да ме търси и нищо не се получи.
После пак се появи друг мъж, който само ми пишеше, излизахме, искаше секс. Оставих го да ме ухажва и когато му казах - добре, нека го направим и аз те желая и той избяга.
И пак и пак се повтаря и с други тази история.
Объркана съм, къде греша?

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 4 месеца, 26 дни
hash: b3bb0d07a1
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

1.   Очевидно къде бъркаш - много приказваш, малко действаш.

 
  ...
преди: 4 месеца, 26 дни
hash: c80d837362
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

2.   Това не са мъже. Правят се на играчи, постоянно ти обясняват как искат да те чукат, как ще те сцепят и накрая като им кажеш хайде да те видим, се спарват. Истинския мъж и на най-грозната ако каже, че иска да я шиба, трябва да го направи. Мъжка дума - сеш се?

 
  ...
преди: 4 месеца, 26 дни
hash: a064520237
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

3.   Не са те искали сериозно, а просто са губели време с теб

 
  ... горе^
преди: 4 месеца, 26 дни
hash: 7bbd020d40
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

4.   Не би трябвало да е проблем, аз съм за това че не е проблем да е хубаво. Дерзай

 
  ...
преди: 4 месеца, 25 дни
hash: adc44cd92d
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

5.   Грешиш в избора на мъже. А изборът ти е такъв защото по някаква твоя си причина, сама се саботираш. Защо се саботираш е въпроса. Като стигнеш до отговора, ще започнеш да избираш и по друг начин мъжете.

 
  ...


...
преди: 4 месеца, 25 дни
hash: 840b3248ca
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

6.   Много е просто къде грешиш. Ако след игнориране и празни приказки тези мъже все още се занимават с теб, значи нещо им има. Знам, че жените много обичате да "филтрирате мъже". Е това си направила, само че с отрицателен знак (както обикновено и правите). Останали са мъже които просто им доставя удоволствие да се зарибяват по интернет. Я защото са нефелни нещо, я защото имат връзка и не искат наистина да изневеряват, а просто по интернет игрички. Успяваш успешно да разкараш всеки нормален мъж или такъв който наистина иска да спи с теб с поведението си.

 
  ... горе^
преди: 4 месеца, 25 дни
hash: 435da14a7b
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

7.   Имам един въпрос, докъде стигна с тези ухажори?
Имам чувството, че под "нека го направим" имаш предвид връзка, а тези просто искат да преспят с теб.

Иначе си отсяла безполезни мъже. Резултатът е позитивен.
Някои мъже именно това одобрение чакат и така, и не го чуват, ама те също не приспадат към "играчи", "ебачи" и прочие, така че резултатите ти са очаквани.

Пробвай ти да ухажваш някого, може пък и да уцелиш.

 
  ...
преди: 4 месеца, 25 дни
hash: 98385eb067
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

8.   Първо си отговори на въпроса какво търсиш - мъж за връзка или само за секс.

 
  ...
преди: 4 месеца, 25 дни
hash: 4866fa85c4
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

9.   Има поговорка - куче, което лае не хапе.
С други думи - много шпрехен, малко арбайтен.
За какво ти са такива?

 
  ... горе^
преди: 4 месеца, 25 дни
hash: dcdc79c7bd
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

10.   Защо трябва да казваш директно "хайде". Облечи се секси за среща. Пийни си малко и се прави, че те е хванало повече. Търси "неволен" физически контакт с него.
Принципно не би трябвало да пречи това твое "хайде", но има известен париращ ефект.
Все пак е по-вероятно реално да не е имал "крайни намерения" за теб. Често се случва закачките да бъдат без крайна цел. И от двете страни (пола).
Кога един мъж би отказал секс... Причини всевъзможни. Няма как да отгатна какви са в твоя случай.

 
  ...

...
преди: 4 месеца, 24 дни
hash: 008cdb9f01
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

11.   Преди 20-30 години не трябваше да се казва. Жените биваха сваляни с цел семейство и сериозна връзка. А те пък бяха решителни и знаеха какво искат. Сега обаче е пълен разврат и жените просто използват мъжете за да си вдигат самочувствието. То не бяха лайкове във фейса, не бяха фенове в Инстаграм. Затова и мъжете се уморяват бързо. Ние се пробваме навсякъде и още от първите няколко изречения или сигнали на тялото разбираме дали ще я бъде или не. Ако след това някой продължи да ти се натиска, той ще го направи само за да върне вниманието, което е инвестирал в теб. Той даже не разбира, защо продължава да се занимава с теб, но това е причината. Ти си го вземала за бройка, като си въртиш опашката, и в този момент той вече иска само да спи с теб и да си тръгне. За да ти го върне.
Да, знам, примитивно е, само че цялата ви "свалка" е на примитивно ниво. Ти можеше още от самото начало да му дадеш ясни сигнали че го харесваш. Нещо, в което в днешно време жените хич не ви бива.

С един мъж трябва или да говориш в прав текст ясно и категорично - харесвам те, не те харесвам. Само, че това се прави още в началото! Един момент по-късно той вече почва да инвестира в теб. Време, внимание, пари, фантазии, мечти ако щеш и тн. Няма безплатен обяд
От този момент нататък си в играта.

Или му казваш веднага, че го харесваш или веднага, че не го харесваш (за да не превърне в досадник). Мълчанието за нас значи " да". Мълчанието е трети вариант, в който флиртувате и проточвате, и няма лошо в това, нека е интересно, но ти трябва да му даваш ясно сигнали че е взаимно. Ако му кажеш по-късно, обаче, че го харесваш както в твоя случай, без да си го окуражавала, излиза все едно си изчаквала по добър вариант и си се хванала с него правейки компромис със себе си. От няма и къде. Човекът резерва. Обидно е.

Отново ще кажа че той е глупака да се занимава изобщо с теб, но трябва да си призная, че вие- жените сте станали супер изкустни в свалките и да въртите мъжете докато намерите най добрия. Повечето от вас никога не го намират и остават самички с котките си на по 35. Пристрастени към флирта.

Ще го кажа всичкото това и по друг начин. Все едно влизаш в един магазин да си купиш палто. Избираш, избираш и ги трупаш на продавача за пробване. Пробваш едно, пробваш второ. Второто ти харесва повече и продавача връща първото, после решаваш че първото ти харесва, обаче продавача вече не иска да ти го продаде, щото се бъзикаш с него. Ти се чудиш, защо така не иска да ти го продаде. Ми просто е. Щото не го харесваш наистина. Ако си била някога продавачка в магазин, щеше да знаеш разликата в решителността на мъжете и на жените, като си купуват нещо. Мъжете отиват за нещо специално и даже и списък не си правят. Обикновено не избират много. А жените си правят купища списъци как точно да изглежда палтото и накрая си остават на "ветринно пазаруване".

В днешно време, даже си оставате на онлайн шопинг, заради социалните мрежи, ама това е друга тема.

 
  ...
преди: 4 месеца, 23 дни
hash: a44df60323
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

12.   До 10!!! Какво трябва да разбираме под това: "Облечи се секси за среща", как според вас трябва да изглежда една жена (или едно момиче) секси? Аз мисля, че в секс клин или по-къс такъв (къси гащички) ще е добре. В това време, обаче е също така да си сложи къса пола и чорапогащник.
"Пийни си малко и се прави, че те е хванало повече. Търси "неволен" физически контакт с него. "??? Защо трябва да се правиш на пияна, че да се стигне до физически контакт? Мисля, че е по-добре просто да бъдеш естествена.
До авторката:. Ако много го харесваш и ти се прави секс, това са много добри женски похвати, но не е нужно да прекаляваш. Като ти е приятно в компанията му и се стигне до този момент, бъди по-освободена. Поговорете си добре какво ви харесва, а когато наистина се стигне до интимност, просто се отпусни и му "тегли една яка пичка". Нали искаш да ти бъде хубаво. Дай му възможност да те докосва, ако искаш и да се стигне до кунилингус, орален секс за начало е добре.

 
  ... горе^

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net