Мания за партньор - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (127351)
 Любов и изневяра (31349)
 Секс и интимност (14920)
 Тинейджърски (22181)
 Семейство (6977)
 Здраве (9982)
 Спорт и красота (4836)
 На работното място (3576)
 Образование (7572)
 В чужбина (1762)
 Наркотици и алкохол (1144)
 Измислени истории (806)
 Проза, литература (1848)
 Други (20240)
 Избор на редактора (158)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Любов и изневяра

Мания за партньор
преди: 2 месеца, 13 дни, прочетена 623 пъти
В начален и про-гимназиален етап в училище не получавах никакво женско внимание. Бях обект на много шеги, понеже ги приемах лично. До ден днешен приемам повечето неща лично, но има огромен прогрес. Безхарактерен и страхлив тип съм, рядко се застъпвам за себе си и гледам да угодя на другите. Наясно съм, че това са женствени черти и се опитвам да ги изкореня. След като дръпнах на височина в 8 клас, започнаха тук-там да се появяват момичета, които имаха симпатии към мен. Тогава беше и първата ми целувка, а с въпросното момиче имахме 6 месечна връзка, но нещата не вървяха, поради липса на характер от моя страна, теми за разговор и желание за секс (аз бях на 14, тя на 12 и не мисля, че беше момента и за двама ни). След това имаше някакви свалки, но нищо сериозно. В 11 клас се преместих в областен град и с едно момиче от новият ми клас започнахме да флиртуваме, като с нея ми беше и първият секс. След 10 месечна връзка, изпълнена с психически тормоз от нейна страна към мен, нещата не свършиха добре. След това спах с доста момичета, като нещата протичаха по следният начин - създаваме контакт, момичето се впечатлява от флирта (а всъщност в тази фаза нося една маска, държанието ми е доста по - различно с цел да ме хареса), правим секс, аз започвам да искам сериозна връзка, момичето ме опознава и иска да прекратим контакт, защото е отблъсната. И знаете ли кой е елемента, който присъстваше във всяко едно взаимоотношение? Желанието за валидация. Единственият начин да се почувствам атрактивен, беше като ми се направи комплимент за външният вид. Единственият начин да се почувствам значим, беше като чуя благодарност, че съм част от живота на момичето. Във всички взаимоотношения, аз всъщност не харесвах момичетата, а идеята да ми бъдат половинки. Сега се въздържам от контакт с момичета, защото сценарият ще се повтори. Хубавото е, че съм на 19 години, живота е пред мен и има време да се подобря. Искам да чуя вашите съвети, какво би ми помогнало да се справя с проблема? Ще съм много благодарен да прочета вашите препоръки съвети!

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 2 месеца, 12 дни
hash: 9dc16e0677
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

1.   За какво вече ти е нужна валидация, видял си, че те харесват. Не си играй с момичетата, щом не ги харесваш. Въпреки че на тази възраст нагонът трябва да те води. Стига мисли толкова, отпусни се, младо, хубаво момче, живей си живота.

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net