Не ме разбира - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (132698)
 Любов и изневяра (32481)
 Секс и интимност (15404)
 Тинейджърски (22379)
 Семейство (7428)
 Здраве (10262)
 Спорт и красота (4922)
 На работното място (4069)
 Образование (7827)
 В чужбина (1836)
 Наркотици и алкохол (1181)
 Измислени истории (814)
 Проза, литература (1950)
 Други (21980)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Любов и изневяра

Не ме разбира
преди: 1 година, 2 месеца, прочетена 1081 пъти
Ще споделя трудна ситуация, с която се сблъсквам. Опитвам се да получа съчувствие и разбиране от човек, който е нарцисист, но вместо това получих отговор, че ме мрази, защото не спирам да моля за съчувствие от години. Винаги съм вярвал, че може да ме разбере, затова продължавам да моля за разбиране.

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 1 година, 2 месеца
hash: 12c187a51a
гласове:
1 2 3 4 5
  (346345 гласа)

1.   Какво има да тв разбира? Ти искаш да е твоето да имате общо ежедневие, той не. И как ти да разбереш, че това твоето не е нормално? Чак той бил нарцист хахахах.

 
  ...
преди: 1 година, 2 месеца
hash: 135a18077b
гласове:
1 2 3 4 5
  (289916 гласа)

2.   Айде поредната залупена, на която й се привиждат нарцисисти. Във вашия счупен телевизор е проблемът, не разбрахте ли!

 
  ...
преди: 1 година, 2 месеца
hash: 15ee1316df
гласове:
1 2 3 4 5
  (244475 гласа)

3.   Срещнете се и говорете очи в очи. Постави въпроса ребром.

 
  ... горе^
преди: 1 година, 2 месеца
hash: 2cd839afbe
гласове:
1 2 3 4 5
  (229202 гласа)

4.   Пак ти, който страдал, и иска бившата му приятелка да погребе живота си, за да страда и тя с него! Няма да стане, разбери, и се примири! А и е жалко мъж да се влачи, и да се моли!

 
  ...
преди: 1 година, 2 месеца
hash: 45232b0b1c
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

6.   Спри да досаждаш на този човек и продължи живота си без него. Толкова е просто.

 
  ...


...
преди: 1 година, 2 месеца
hash: 4bc876a989
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

7.   Баш нарцисист си тръгнал да молиш за разбиране. Другият път моли садист за нежна ласка.

 
  ... горе^
преди: 1 година, 2 месеца
hash: 693daed9bd
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

10.   Ами нормална е реакцията, щом от години си увиснал на врата на този човек да молиш за съчувствие. Не е нарцисист, просто му е писнало, даже е закъснял да ти каже откровено.

 
  ...
преди: 1 година, 2 месеца
hash: 16bef8c2d3
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

11.   Да се*а на тая дума "нарцисист". Който я измисли преди няколко години, разстройство да хване :)
Иначе никой не молиш за съчувствия, разбирания и всичко останало. Ако ти трябва помощ, може да помолиш нещо, другото или го има от човека, или го няма.

 
  ...
преди: 1 година, 2 месеца
hash: 9fa91b064f
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

13.   Авторката. Вие не разбирате, той наистина е нарцисист, щом не спирам да рева и в същото време да не ме разбира.

 
  ... горе^
преди: 1 година, 2 месеца
hash: fd3ed22b6b
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

14.   До 10 ние ИМАМЕ права! Не само задължения! Имаме право да ни се дава съчувствие и разбиране! Имаме право да го искаме! Много малко хора не разбират това!

 
  ...

...
преди: 1 година, 2 месеца
hash: cb85eb7626
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

15.   Твоето поведение е токсично!

 
  ...
преди: 1 година, 2 месеца
hash: 70ee4efe7b
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

16.   Най-много мразя, някой да ми мрънка и да ми се жалва, и да търси съчувствие.
Ходете на психотерапевт.

 
  ... горе^
преди: 1 година, 2 месеца
hash: d72bac320c
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

17.   До 14.
Наличието на право не води до задължения.
Всеки има право да бъде досаден или непоносим по каквито си иска методи и начини. Ама никой не е длъжен да ти търпи лигавщините, още по-малко пък да им угажда.
Няма закон който задължава мъжете да обръщат внимание на жените. Това е привилегия, която се печели, заслужава и поддържа с усилия от страна на жената. Никой не дава нещо в замяна на нищо.

 
  ...
преди: 1 година, 2 месеца
hash: 53267274db
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

18.   Нема ли някой читав от който да поискаш разбиране, че за този нарцис ревеш?

Ей, от глупост ще се удавиш в сълзи.

 
  ...
преди: 1 година, 2 месеца
hash: 2749387837
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

19.   До 17. Когато страдаме, другите е справедливо и логично да проявят разбиране, че не ни е приятно да се чувстваме така, не че сме досадни, а искаме съчувствие и разбиране, което е справедливо. Попитай изкуствен интелект за потвърждение.

 
  ... горе^

...
преди: 1 година, 2 месеца
hash: 2cd839afbe
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

20.   Колкото повече ревеш, толкова повече ставаш досаден, отблъскващ и жалък! Това ли искаш, съжаление? И за какво ти е някой да те съжалява, и в същото време да те презира!

 
  ...
преди: 1 година, 2 месеца
hash: a2ca911a74
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

21.   Офф, едно не разбирам авторе, пускаш тема след тема. Не затря ли че ако един човек не те няма чувства съм теб и не желае да е с теб, не трябва да му/й додаждаш.

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net