Споделена история от Любов и изневяра |
Тя ми съсипа живота
преди: 21 часа, 3 мин., прочетена 183 пъти
От няколко години една жена ми влияе ужасно зле и честно казано напълно ми съсипа живота. Заряза ме неморално и оттогава започна да пуска лъжливи слухове за мен. Настройва хора против мен и ги манипулира да вярват, че аз съм лош, въпреки че винаги съм бил честен и съм се държал така, както се държат с мен. С тях се държи много мило, а в същото време на мен ми причинява ужасни неща.
Заради нея загубих приятелства, доверие и пропуснах важни възможности. Постоянно живея в напрежение, защото не знам какво още може да измисли или на кого ще повлияе. Това ме изтощи напълно и стигнах до пълен бърнаут. Нито имам сили, нито мотивация, всичко ми тежи.
Понякога, когато си спомня всичко, ми минават мисли за отмъщение. Често ми минават такива неща през ума. Явно болката и несправедливостта са се натрупали прекалено дълго.
За да се свършва всичко, реших да й изпратя съобщение, че искам да поговорим, но тя веднага ме блокира, без да разговаряме нормално като хората и да се разберем с добро. Та в този случай се чудя дали да й отмъстя. Но пък тя е много затворена и това ми пречи да измисля идеи за отмъщение, ако въобще го направя.
|