 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Обичам жена ми, но имам нужда от любовница
преди: 1 месец, 6 дни, прочетена 2246 пъти
Мисля, че това е нормално и се среща при много женени мъже. Обичам жена ми, но имам нужда от сексуално разноообразие. Освен, което не сме правили секс от месеци. Бях на проститутки няколко пъти, но освен, че е не ми се дават пари за някакъв измислен секс с кондом, просто с жена, която не ме желае не изпитвам никакво удоволствие и нямам никаква ерекция. На скоро във фирмата, в която работя се запознах с нова колежка, доста секси с азиатско излъчване. Веднага избухна химия между нас, доста е секси със страхотно тяло и доста секси излъчване. Бързо скъсихме дистанцията даже ме попита какво обичам да си похапвам и ще ми донесе шоколад. Много е женствена, слабичка и грижовна. Като се има напредвит, че масово днешните жени са арогантни, мъжкарани, постоянно състезаващи се с мъже, недоволни, изискващи, егоистични, това парче си е доста рядка находка. Може би, ако не обичах жена ми, щях да искам да имаме повече от секс с нея, но обичам жена ми, защото в най-трудните моменти сме били заедно. И аз съм много доминиращ тип, а пък жена ми е пълна противоположност и се допълваме страхотно. Но пък имам нужда да имам повече жени, с които да се забавлявам, и така мисля че ще бъда по-продуктивен.
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 1 месец, 6 дни hash: 211514a800 |
|
1. Само за момент си представи хипотетично, че тя разбере, че и изневеряваш. Представи си последствията, как ше се чувства и как ше я гледаш в очите. Ако изобщо имаш тази емпатия. За мен не си струва да рискувал нещо истинско и градено с години за един секс, ама ти си знаеш. Ти ще си носиш последствията. Казвам ти го като човек, когото са го хващали в изневяра. Чувството, че съм я наранил страшно много не беше никак приятно.
|
| преди: 1 месец, 6 дни hash: 211514a800 |
|
2. Пак от горния. Забравих да кажа, че ако те разбере, връзката ви никога повече няма да е същата и няма да ти има доверие. Дори да останете заедно, нещо в нея ще се счупи безвъзвратно.
|
| преди: 1 месец, 6 дни hash: d46120b41f |
|
3. Имай НАпредбиТ (в една дума две грешки), че жените също имат нужда от разнообразие. Напълно е възможно на жена ти вече да не ѝ е интересен сексът с теб и затова да не ти пуска. Няма лошо и тя да прави само секс с някой готин пич, а пък да обича теб, нали?
|
| преди: 1 месец, 6 дни hash: f4ace2a8ed |
|
4. Тя и жена ти те обича, обаче има нужда от разнообразие и за това е в добри отношения със съседа...
Усещаш ли се колко зле звучиш? Или трябва да се сдобиеш с хубави еленски рога за да разбереш, че в момента си риташ акта за брак.
|
| преди: 1 месец, 6 дни hash: 97cc545f14 |
|
5. Поредният отпадък, който жена си не може да задоволи, но и любовница искал.
И недей с тези романтични търсения на комплексите си, не я обичаш, обичаш удобството с нея.
Ами боклук, като повечето. Че и на проститутки ходил, да обере секретите на стотици преди него.
|
...
| преди: 1 месец, 6 дни hash: fbe0a913d5 |
|
6. Не се занимавай с тъпотии. Аз проблемът съм го решил с малко порно. Примерно си харесам някоя колежка миньонче и си пускам порно с такова. После жената го поема, колкото пъти трябва и агнето сито и вълкът цял!
|
| преди: 1 месец, 6 дни hash: 7f78560939 |
|
8. Психиатър ти трябва пич
|
| преди: 1 месец, 6 дни hash: 4acdb0fcad |
|
9. Пълен абсурт! Ами ако жена ти иска разнообразие и иска с други мъже ти ще го приемеш ли? Когато искаш с други жени, първо се разведи, не лъжи жена си и после ако искаш всеки ден бъди с различна жена! Такива като теб не заслужават да са семейни!
|
| преди: 1 месец, 6 дни hash: 6fa9807f8e |
|
10. "Парче, находка, напредвиТ". А тръгнал да обяснява жените какви са. Ходи обясни на жена ти за проститутките. Топките не се ползват само за секс, авторе
|
| преди: 1 месец, 6 дни hash: 472d4382d8 |
|
11. Не я обичаш, просто я лъжеш. Любовта изключва флиртове с други и мисли за секс с други.
На работа си да работиш. Грижовна била колежката. Шоколад не знаеш ли къде продават, марки не знаеш ли? Дете ли си? От толкова малко ли се впечатляваш? Химия имало. Кога от работа ти остава време да усещаш химии?
|
...
| преди: 1 месец, 6 дни hash: 839226235e |
|
12. Е, такива неща винаги са се случвали, а като правило всичко е започвало с нещо съвсем невинно. Редовно пиене съвместно кафе, споделяне на мисли за книги, събития, нещо от живота. Споделянията стават все по-лични, спомени от младежките години, проблеми в семейството, били те емоционални или здравословни. Започвате да се чувствате близки и разбрани. никой до момента не говори за нещо повече, все едно тази тема е табу и изведнъж квантов скок. Най-банален някакъв измислен ден за подреждане лабораториите в института и площите около него. До колко е ефикасно е друг въпрос. Свършва се по никое време, всеки го уплътнява както може Някои си тръгват по-рано, , други се помотаят, но също си тръгват. Сградата на института лека -полека опустява. Все по рядко, се чуват хлопване на врати, превъртане на ключове. В един кабинет или зала, която хем библиотека, хем техническа информация колежка и колега пият кафе, пушат, тихичко си говорят. По някое време колежката излиза и когато се връща заключва вратата и съвсем в реда на нещата, сяда на коленете на колегата и се държи като го е обгърнала с ръка вратът му. Колегата по -млад от нея, тя е к. т. н., , леко злобна, леко саркастична и някак студена. Към него не е проявявала тези свои качества, вярно по-някога леко високомерно го наставлява или леко иронизира. Та затова този колега е плах в началото, не знае дали е реално или някакъв тест, но все пак, на принципа "мечка страх, мен не страх ", пуска една ръка под полата й и егати изненадата, та тя няма бикини. Е, колкото и да е нерешителен, ток вече му светва като прожектор, решава да прояви инициатива. Впива устни в нейните, а тя като, че ли това е чакала и се опитва да му захапе леко езика. Ръката й се мушва зад катарамата на колана на джинсите му и се опитва да се промуши все по надолу. Колкото и да е изненадан, не е глупав, а по скоро изненадан, но и изненадана му не трае дълго защото тя слиза от коленете му и като малко паяче помъкнало едра плячка го води към дивана. Е, там вече нещата добиват своя завършен вид. Тръгват си, главата му се блъскат всякакви въпроси-какво беше това, защо се случи, как да реагира утре. Тя не е колежка от следването или момиче от "гедере" и Чехия на морето на "Златните пясъци". Все пак тук тя ръководител бюро техническа информация и преводачи, по-възрастна от него. Защо пък точно него и т. н. Вярно купона не продължи дълго, , просто го оставаха случая да се проточи във времето, а като добавка той се премести в друг институт, чийто профил на дейност съвпадаше 100% с неговата специалност, защо тук беше доста в страни. Така, че авторът да си изясни нещата как стоят, но едно основно правило-жените, в случая колежките, са много внимателни и наблюдателни спрямо друга колежка. Някои са и много завистливи, фалшиви моралистки, е има и истинскш такива. Но изпитват някаква съвсем женска завист. Не, че желаят автора, а просто защо друга го желае и най -вече до къде са стигнали, къде го правят, ако го правят. Човещинка-такъв е живота. Та авторът да внимава. Някъде съм чувал израза -входа е една жълтица, но изхода е десет жълтици. Е, так го давайте в Евро, а жълтищи ги конвертирайте в евро. Fallschirmspringer
|
| преди: 1 месец, 6 дни hash: aaee9eaec9 |
|
13. Мой приятел имаше 6 години любовница и до края на живота му жена му никога не разбра. Мъжката и женската природа са коренно различни. Жена, която обича мъжът си никога не би изневерила, защото е привързана към него емоционално и ако реши да прави секс с друг мъж тя първо трябва да се привърже към другия емоционално и съответно това е съвсем друг вид изневяра. А на мъжът, често просто му се ебе и иска разнообразие. Освен, което от едно ново запознанство винаги може да излезнат и други работи като финансови възможности и някакви други възможности, с които човек да се облагодетелства освен със секс. Плюс, което жена ми не е от най-разкрепостените, а аз обичам разкрепостените жени.
|
| преди: 1 месец, 6 дни hash: 1db4d68b0b |
|
15. Природата е задала на мъжа и на жената различна репродуктивна стратегия:
Женската е не само да подбере мъжа с най-добрия ген и/или с най-многото ресурси (за предпочитане и двете), но и да го задържи след това, за да се грижи за поколението и, а мъжката е да оплоди максимален брой самки (сейте семето си сред дъщерите Адамови).
Тези дълбоко заложени инстинкти определят на съзнателно и подсъзнателно равнище нашите решения и мотивацията зад тях.
В този смисъл патриархатът и моногамията, макар измислени и наложени от мъжете, са създадени почти изцяло в услуга на женската репродуктивна стратегия.
Едно време, за да намокриш чушката, е трябвало първо да се ожениш, а от булката се е очаквало да е девствена.
Мъжете са направили този компромис със собствената си репродуктивна стратегия поради две причини:
А/ Принудителната моногамия на брака представлява единствената "гаранция", че всичките ти ресурси няма да отидат за отглеждане на чуждо поколение, а единствено твоите собствени наследници ще те наследят.
Б/ Принудителната моногамия на брака, също така, прави секса и размножаването достъпни за повечето мъже, което нямаше да е така, ако само топ мъжете оплождаха всички жени, както е било при първобитното човешко стадо, и както е напът да стане отново сега, след унищожението на брачната моногамия.
Разликата е, че първобитните хора са нямали частна собственост и е нямало какво да наследяват...
А и топ мъжете не са способни самостоятелно нито да се грижат за харемите си, нито да ги опазят от "излишните мъже", нито да защитят групата от външни атаки.
Нуждаят се от сътрудничество с мъжете с по-нисък репродукривен ранг, за да опазят племето, собствеността и наследството...
Това превръща брачната институция при патриархата в колективен мъжки договор, при който не всички, но поне повечето мъже получават шанс за възпроизводство и законни наследници.
Така и двата пола правят компромис с репродуктивната си стратегия в името на общото благо.
От жените се очаква да бъдат верни на един и същи мъж цял живот, а от мъжете се очаква да издържат една и съща жена и децата и цял живот, но поне имат някаква гранция, че са техни.
От сделката печели косвено жената, т. е мъжът прави по-голям компромис с репродуктивната си стратегия, тъй като, ако я няма принудителната рестрикция на брака, нищо не го задържа при жената, след като я е оплодил...
Днес бракът не струва и пет стотинки, защото е спрял да върши работата, за която е създаден. Няма да изброявам причините, това сега не е важно.
Важното е, че авторът просто следва бологичния си инстинкт.
Трябва ли да го разпъваме на кръст за това? Не мисля.
Както правилно отбелязва авторът, проститутките не са решение, тъй като сексът не е само триене на епидермис в епидермис, има емоционална и психологическа динамика на привличането, които са също толкова важни.
Вие какво бихте направили на неговото място в ситуация, в която принудителната моногамия хем е станала напълно излишна за общото благо, хем продължава да лимитира биологипния му инстинкт? Да си отреже репродуктивния орган ли?
Някакъв изход предлгате ли му? Да седи, да търпи, да рита срещу природата и защо? За да съхрани идеята за един умрял обществен договор, който вече няма никакъв смисъл нито за жените, нито за мъжете ли?
И защо точно да го прави?
Хората не са моногамни по природа.
Моногамни са станали по закон - закон, който отдавна е спрял да функционира и съществува само на хартия.
|
| преди: 1 месец, 6 дни hash: 3ec1627fbd |
|
16. Тая колежка е и ще си остане само във въображението ти, проститутките дъщо. А това че си доминиращ тип го разправяй на шапката ми.
|
| преди: 1 месец, 6 дни hash: 2d846f3e64 |
|
17. А, ако жена ти напише нещо такова, ще останеш ли същият човек, ще се чувстваш ли добре или достатъчен?
|
...
| преди: 1 месец, 6 дни hash: 46c965c6c3 |
|
18. Защо не правите секс с жена ти вече? Тя не иска, претоварена е с уж леката женска работа и няма сили, остаря, напълня и вече не те привлича.. или?
"не ми се дават пари"... "колежката ще ми носи шоколад"... "аз съм доминантен мъж... не харесвам доминантни жени".. "имам нужда от разнообразие"..
Цялата тема беше "Аз! Аз! Аз! " - какво ти искаш и от какво имаш нужда. Нито дума за жената - тя какво иска, как би се почувствала, ако разбере, че може би ще бъде наранена. Ако сте се разбрали за отворен брак е друго, но не стана ясно и едва ли е така.
Защо просто не се разведете и тя да си намери друг мъж, за когото може би ще е достатъчна?
|
| преди: 1 месец, 6 дни hash: 82a9909edc |
|
19. "Обичам жена ми, но имам нужда от любовница"
Не, не я обичаш. Ти си просто поредният мъж, който е намерил лекото и мекото. Направи услуга на жена си и просто се разведи с нея. Нека си намери мъж, който да я обича, а не паразит като тебе.
|
| преди: 1 месец, 6 дни hash: 77c6d54e8d |
|
20. Ако ти пречи да разнообразите секса с жена ти? Отношенията се градят! И при това с общи усилия. Фокусирай се върху нея. Изведи я, поглези я, бъди по-внимателен. Може да даде резултат.
|
| преди: 1 месец, 6 дни hash: 6fe51a189d |
|
21. Не обичаш жена си, а ти е 'удобна' - гледа ти децата, върти ти къщата, готви ти. Ако не ги правеше тези неща, отдавна да си я оставил. Мъж съм, но честно да ти кажа - жалък си.. ако тя ти слагаше рога на теб добре ли щеше да ти бъде?
|
| преди: 1 месец, 5 дни hash: 860b07cd62 |
|
22. Няма как да обичаш жена си без да я уважаваш. Лъжеш себе си. Ако я уважаваше нямаше да се заиграваш с друга жена.
|
...
| преди: 1 месец, 5 дни hash: a14967aa07 |
|
23. Ако познавах лично аврора щях да му ударя един сръбски тупаник, понеже ми стана жал за жена ти! Ама ти я "уж" обичаш? ! Ти човек ли си, или котарак, който като се рагони, започва да търси месо за разплод? !!
|
| преди: 1 месец, 5 дни hash: 4ddbc5f7ce |
|
24. От всички смущаващи елементи в текста ти, фактът, че смяташ да спиш с колежката БЕЗ презерватив е черешката на тортата. Моят мъж така ми натресе хламидии от иначе супер благоверната си, "скромна" и надеждна любовница. Голяма обич иначе таите към нас - а ако има СПИН и заразиш и жена си? То и колежката вероятно прави секс с почти толкова мъже, с колкото и проститутките ама ако и тя обича без кондом... самата тя може да не знае какво има, има редица безсимптомни при носителя болести.
Иначе както правилно са ти казали по-горе - жена ти със сигурност ще разбере или ако не намери доказателства, то ще подозира силно. И след това вече нищо не и същото. Аз разбрах със сигурност 2 години след аферата му - рано или късно всичко изплува. Вече дори не го обичам. А при нас нямаше липса на секс - правехме ежедневно, с най-много 2 дни пауза понякога.
От келешлък и ей така, да види какво е, както при теб, си съсипа брака непоправимо и ме нарани дълбоко. Едва ли му пука, но на теб ми звучи като да ти. Помисли малко по-трезво над ситуацията.
|
| преди: 1 месец, 5 дни hash: efbefdd668 |
|
25. Благодаря, че ни сподели! Не знам как щях да заспя иначе.
|
| преди: 1 месец, 5 дни hash: d46120b41f |
|
26. 15 - Кой го е бил по тиквата НЕ моногамният автор да се жени? Кой му е наложил да прави семейство с една жена вместо да се търкаля с която му падне?
Обичал бил жена си той!? Обича някой да му слугува безплатно и да му дава секс без пари, ей това обича боклукът лъжлив.
Като иска да си следва инстинктите, репродукциите и каквото иска, да се развежда, да си живее сам и да прави каквото ще.
|
| преди: 1 месец, 5 дни hash: 4b5721dede |
|
27. Ами, никой не може да те спре, каквото и да ти каже. Давай. После никой не ти е виновен, че си си разбил семейството. В крайна сметка, ако я обичаше, нямаше да си помислиш да ги правиш тия неща. Мъжете отлично знаят какво правят и как това наранява другия. Жалко за жена ти. Така или иначе вече си сгазил лука, дано поне тя разбере и продължи живота си с човек, който реално би я оценил. Ти не я заслужваш.
|
...
| преди: 1 месец, 5 дни hash: 839226235e |
|
28. За разлика от повечето четящи, аз ще кажа, че го разбирам автора. Ако съм достатъчно лицемерен ще кажа, че той е типична жертва на обстоятелствата. В зависимост от колектива, неговата възраст, съсредоточаването на млади хора на едно място, ами случват се. Никой не казва, че е от първият път. Минава продължителен период, на споделяна на различни спомени, случки, като се почне от детските години та до момента. Коментират се стилове музика, тогава, когато бях млад, имахме предпочитания към различни състави, коментираха се филми, прочетени книги, пиене по два пъти на ден кафе по време на регламентираните почивки, които като правило винаги ги удължавахме. Семейни проблеми, здравословни проблеми, съчувствие и разбиране за домашен скандал. Чувстваш се разбран, като от никой друг. Често се прибирате заедно, я с градският транспорт, я с колата на колежката. Не правите впечатление, защото в тази посока пътуват десетки колеги, даже не сте и сами. Същото е когато колежката е дошла с семейният автомобил и вътре сте се напъхали пет човека, добре, че ти си последен и можете да си говорите спокойно На купоните основно блусовете са с нея, за размазване на картината, каниш и други колежки. Вярно някоя може да направи и саркастична забележка нещо от сорта "Ей, че танцьор си станал, много си търсен, пак добре, че успях да се доредя и аз" Правиш се на наивен, а може и да си такъв, но здравият ти ум, те предпазва да влизаш в спор и ненужни обяснения, че всяка дума може да се тълкува различно. Мълчиш и ако има време, гледаш "да стъпиш на неутрална почва".. Така лека-полека се изгражда първоначално една емоционално, вербална връзка. Даже в началото не си предполагал, че след половин година ще правите вече секс, когато има възможност.. Тогава минаваш в режим "фантом", не нищо не разбираш, нищо не схващаш, правиш се на "ни чул ни видял", като във филма на Луи дьо Финес. Никакво споделяне с никого. Такава връзка може да се проточи до към три години, но има и утежняващи положения, ако по някакъв странен начин се забъркваш в страни с трета такава. Тя не е от института, някак връзката е лековата, бих казал детинска, тя не е обсебваща и претенциозна, тя не знае за другата, както и другата за нея. Лошото е в случая, че логистиката, вече е много тежка, време не достига. Превръщаш се в нещо като многоликият Янус, направо заслужаваш званието народ артист, или носител на Оскар/е тогава той не беше повод за всенародна радост и вълнения/, просто в случая правя нещо като метафора. Много си внимателен, че може да стане голяма беля. Fallschirmspringer
|
| преди: 1 месец, 5 дни hash: 35edcaa22c |
|
29. Напротив не е нормално да искаш разнообразие с друга. Ненормалното е, че не правиш никакъв секс! Как може три месеца никакъв. Аз ако две седмици не правя, откачам.
Проблемът ти е съвсем на друго място, но не виждаш къде е. Жена ти ИЗОБЩО не е такава. Казвам ти го от личен опит защото много хора са такива. Правят се на сексуални в началото, дори години наред, защото иначе няма как да направят семейство. Прието е, че като обичаш някой, правите и секс. Затова може и години наред да ти угажда някоя, на после си влиза в обичайния ритъм и става точно е такава!
Аз пропилях буквално над 10 години, точно заради това. Да търся мъж, който хем да е сексуален като мен, хем да ми харесва много секса с него, което се оказа направо непосилна задача. Когато бях малко, си мислех че това е нещо нормално. Да ама не. Оказа се, че повечето мъже са точно е такива като нея, връзките ми се развалят единствено заради скапан секс или никакъв секс.
Давам ти един прост пример. Мъж ме търси, влизаме в някакви отношения. Правим секс, после той не пише не звъни и ме търси след един месец. Това не е защото мъжът е несериозен, а защото не е сексуален. Изпуснеш ли че ревнете флагове край.
При нея също е имало червени флагове обаче ти си ги проспал. В началото беше ли много морална? Колко време те държа на сухо, преди да тръгнете? Ако е било доста време и един месец го е увъртала, ти си решил, че е идеална за семейство и точно тука ти е грешката. Съмнявам се такава жена да е правила секс с тебе на 2-3 среща. Ако си беше хванал такава, сега сексът нямаше да е проблем.
Надявам се съветът ми да ти е от полза. Кажи й, че не си изпълнява съпружеските задължения и това води до развод при нормалните хора. Ако е консерва, може и да й влезеш в тона така.
Ще чакам обратна връзка от теб. Пиши какво е станало. За мене такъв брак е обречена кауза, на пробвай. Може пък и да се оправи нещо и да закрепите положението поне временно, да да не си разваляш семейството, което ти е най важното.
|
| преди: 1 месец, 5 дни hash: a33e607da3 |
|
30. "напредвит "
Кажи честно...
|
| преди: 1 месец, 5 дни hash: 46d79d2825 |
|
31. 24, кажи още нещо за последствията: сега заедно ли живеете, правите ли секс?
|
| преди: 1 месец, 5 дни hash: 56bd5408e6 |
|
32. Доброто старо "мъжете си имаме нужди, заложено ни е да си разпространяваме гените при повече от една жена". Първо, неграмотен си. Второ, смешно е да говориш как обичаш жена си, но искаш да и изневеряваш, вече си бил при проститутки и нямаш никакъв проблем да правиш секс с други жени без презерватив, което автоматично носи риск за жена ти, защото можеш да и лепнеш една торба вируси и инфекции. Звучиш обсебен от идеята да изневеряваш на поразия. Не се оправдавай, че не правите секс с жена ти. Бил си при проститутки, давал си пари от семейния бюджет, за да те огрее някъде и си недоволен, защо? Защото ти искаш да се чувстваш желан от някое "парче", както ти се изразяваш, но не си. Комплексиран си и комплексите ти избиват във фикс идея някоя да те пожелае и да ти обърне винамение, без да се налага да и плащаш за това.
|
...
| преди: 1 месец, 5 дни hash: 77b0e2e40a |
|
33. Разбирам липсва ти тръпката. Ти си избери тръпката или постоянна връзка е по-важно за теб. Но да лъжеш жена ти или поне да й спестяваш подробности, морално ли е според теб? И чест о ли е спрямо нея?
Какво ше правиш ако онова огромно чувство за вина превземе душата ти и нямаш покой ден и нощ? . Май ти липсва съвест и топки. За да напуснеш жена си.
|
| преди: 1 месец, 5 дни hash: 97cc545f14 |
|
37. Десантчик (28) естествено, че го разбираш. Същото говно си, как няма да го разбираш.
Знаем повече къде си го пъхал докато си бил женен, отколкото каквото и да е друго заа теб, ти само за това пишеш. Интересното е, че смяташ, че си супер пича, ми не, просто всеядно прасе без никакъв морал.
|
| преди: 1 месец, 4 дни hash: b5ecfea2b6 |
|
38. Номер 29,
каква е тази ваша биологична неграмотност на "вървежните" жени? Че и авторитетът, с който ги бълваш тези глупости... Да настръхне човек.
Не намираш партньор не защото мъжете не са сексуални, а защото качествените мъже не искат да инвестират дългосрочно в живот с теб - виждат каква си. Бъркаш липсата на желание към теб с липса на сексуалност у мъжете.
Да заявяваш гордо, че ако авторът си бил хванал такава като теб, щял сега да плува в океан от разврат, си е висша форма на наглост. Предлагаш на мъжа да игнорира инстинкта си за ексклузивност. А жени от твоето естество, които се давате на един мъж още на първата среща, надали го правите за пръв път. По-скоро ви е навик. За мнозинството от мъжете идеята да изградят дом и семейство с жена, мината от половината община, е инстинктивно отблъскваща. Мъжът търси партньорка, чиято сексуалност е насочена към него, а не такава, която е достъпна за всеки. Да съветваш хората да жертват достойнството и критериите си за морал, за да си подсигурят постоянен секс, е като да ги съветваш да си купят втора употреба гуми, защото са разработени.
Жената, която е била "разработена" преди брака, носи със себе си емоционален багаж и сравнителни анализи, които убиват интимността по-бързо от всяка моралност. Никой мъж не иска жена, която е дала най-доброто от себе си на случайни минувачи, а на него носи само "опита" си.
n4h
|
| преди: 1 месец, 4 дни hash: 9a70a6f9bf |
|
39. Най-добре, седни и поговори със съпругата си. Няма да стане с един разговор, но и обясни че ти е нужна любовница. Тя ще те разбере. Дори може и тя да ти намери подходяща жена.
|
| преди: 1 месец, 4 дни hash: da9d344aef |
|
40. От Автора
Незадоволените тетки скочиха като ожилени. Ама, ако ги попиташ да ли са се омъжили девствени за мъжете си, ще почнат да ти обесняват, че това не били времената на баба ти. Дали са си девствеността на някой квартален батка безделник наркоман, или пласьорче, дето не може да напише едно изречение без грешка, ама сега четат морал и дават акъл за правопис. На работа много жени, искат да си го слагат с друг. Грозното обаче при повечето е, че го правят с цел изгода, а не удоволствие. Защото се натягат на бригадирите, и началници, топят хора, плетат интриги. Само и само да им бъдат удължени договорите в някаква тежка работа в производството. Егати падението. Наполеон е казал някога: Всичко жени са курви. И е бил прав. А ние мъжете трябва да се възползваме.
|
...
| преди: 1 месец, 3 дни hash: b6bbac6864 |
|
44. Ако съм жена ти и разбера, жална ти майка. Обичал я бил... направи и услуга и се разведи. Като не можеш да си лоялен, не се жениш просто. Бракът е за хора с ценности. Не ги виждам у теб.
|
| преди: 1 месец, 3 дни hash: 97cc545f14 |
|
45. 44, виж, че в коментар 40 авторът споменава "бригадири" смятай на каква възраст е дедо и колко е истина поста.
Мечти за младостта... ;)
|
| преди: 1 месец, 3 дни hash: 5c8fdd8b19 |
|
46. Ако бях жена и видех подобно изложение, пълно с грешки - особено бисера "напредвит" - не само че нямаше да ти стана любовница, а щях веднага да те докладвам на съпругата ти. Малоумен неграмотник…
|
| преди: 1 месец, 3 дни hash: bf31061d99 |
|
47. Проблемът с това „нуждая се от секс просто за ранообразие“ е, че могат да се породят чувства и да си разбиеш семейството. По добрия вариант е да говориш с жена си, да и кажеш как се чувстваш и заедно да решите какво да правите. Не ти ли е минавало през ума, че след като вече не ти пуска, може би ти отдавна си и омръзнал ѝ тя вече си има любовник, който да и задоволява нуждите.
Нали казват, че половината от женените, изневеряват на другата си половинка. Така, че ако не си ти, ще е тя.
|
| преди: 1 месец, 3 дни hash: 804e9526a8 |
|
48. Номер 15 е прав. Това поведение е заложено в ДНК и е логичен резултат от еволюцията на мъжа.
Ген, който подтиква мъж да спи с много жени бързо се разпространява в генофонда. Лесно е да се види защо - такъв мъж би забременил много жени, а когато има много деца, шансът точно този ген да попадне в децата му от мъжки пол е много голям. Те от своя страна също биха имали желание да спят с много жени и така нататък. Скоро мъжете, които притежават този ген напълно доминират мъжете, които го нямат, защото който го няма не оставя много деца, а който го има, има много наследници с този ген.
Отбелязвам, че генът не просто подтиква мъжа да прави много секс - той го кара да прави много секс с различни жени. Това е така, защото ако мъжът просто искаше да прави секс, то бидейки мързелив, мъжът би го правил само с жената, която му е най-лесна и винаги пред него - съпругата му. Важна особеност на жените е, че те могат да забременеят и износят само едно дете на година, докато мъжът може да стане баща след всеки полов акт. Ако мъж прави секс само със съпругата си, то той ще хаби ресурси цяла година, като и предоставя сперма, която не и е нужна, ако тя вече е бременна. Следователно генът би се разпространявал много по-успешно, ако актът е с различни жени.
Историята е показала точно как биха действали мъже с неограничена власт и възможности. Интернационално генетично изследване на Y хромозомата показва, че гените на 8% от мъжете живеещи в земите от бившата Монголска империя са идентични. Това означава, че 0. 5% от световната мъжка популация (около 16 милиона човека) носи гените на Чингис хан. Много владетели подобно на него са имали хареми и многобройно поколение. Японският император също е имал харем и всеки ден, сутрин и вечер, в продължение на години от харема са подбирани различни девойки в овулация и са били пращани при него. Стриктно се е следял месечният цикъл на хиляди момичета, за да се увеличи шансът императорът да има възможно най-голямо поколение. Друг пример са феодалните владетели, с които по закон е трябвало да прекара първата си брачна нощ всяка жена на негов крепостен селянин. Там също са се женели само девствени момичета, така че вероятността всяко първо дете във всяка къща да е на владетеля е голяма.
Като заключение това поведение е също вкоренено в същността на мъжа и поради това не е лесно той да му се противопостави, въпреки че на него донякъде се гледа от обществото като на неприемливо.
|
...
| преди: 1 месец, 3 дни hash: 839226235e |
|
49. До №37. Ето, пак съм неразбран, пак съм аз виновен, пак съм постоянният заподозрян за всички минали, настоящи и бъдещи беди и постъпки. Определено не съм съгласен. Аз съм си женен за една и съща съпруга, която обичам. Повтарям за неразбралите — ОБИЧАМ. Тя държи сърцето ми в своите топли, грижовни и силни ръце. Не е „харесвате“, не е желание, а дълбоко, осъзнато чувство, наречено обич. Мъжът обича с това дълбоко, извиращо от сърцето му чувство и дълбочина следните жени, и то в следния ред: дъщеря, съпруга, сестра/майка, баби. Вярно, понякога така са се развивали отношенията, че може да се каже, че просто се налага да правите секс. Смятайте го като жертва на обстоятелствата. Колко време ще продължи това, никой предварително не го знае. Понякога продължава година-две-три, разбира се, само когато има подходящ случай. Когато, по някаква случайност, се заформи и още една връзка, тогава вече положението става по-комплицирано. Не променяш нищо — нито вкусови предпочитания, нито използвани тоалетни и парфюмни води, нито пък лексика, нито начин на обличане. Имаш чувството, че в емоционално отношение се разпадаш на отделни личности. Държа да подчертая, че никого от коментиращите ме лицемери не съм нарекъл фекалия. Не си падам по сравнения на съществата, които ми отговарят с екземпляри от животинския свят. Въпрос на възпитание, семейна среда, в която си израснал, приятелски контакти, семейната среда, в която живеете с обичаната съпруга. Тя държи в топлите, грижовни, силни шепи, моето сърце. Fallschirmspringer
|
| преди: 1 месец, 2 дни hash: 883d4ddb8e |
|
50. Десантчик (49):
"Аз съм си женен за една и съща съпруга, която обичам. Повтарям за неразбралите — ОБИЧАМ"
Никого освен собствени си комплекси не обичаш!
Ти си човек влюбен в комплексите си, хвалиш ги, пробутваш ги в теми без никаква връзка със специалния ти живот.
Използваш всяка възможност да унижиш съпругата си и разкажеш за брака и, в който си бил мишока, кокъо е пъхал при всяка възможност навсякъде и после си се прибирал да си легнеш при жена си.
Не я обичаш, никога не си я обичал, комплексиран си от нея!
Няма как да не направя сравнение с фекаалии за човек като теб, перфектно си знаеш, че и съпругата ти би се отвратила от теб и би те виждала като фекалии и от редките, дето пръскат.
Но на теб дори това ти харесва, жената с висок морал до теб, по-успешна от теб, да се въргаля с лайното. За теб душевен кеф, за нея уж "любим" съпруг. За твоето мозъче кефа е, че си пробутваш душевната и физическа мизерия тихомълком, и ти си знаеш, че иначе отдавна да си в 6-та глуха. С лъжа, лицемерие, като евтина курва скрита в храстите с шишенце вода за подписване след 15- ят клиент.
Твоето не е просто мишкарство, знаеш си го и ти.
И да, определено тази твоя психррска лицемерност идва още от малък, властна майка, влиятелна съпруга, а ти "цврък" мишлето без характер, без задръжки, без морал.
Не ми се прави на засегнат, това е твоето изображение, аз само ти показах огледалото.
|
| преди: 1 месец, 2 дни hash: f4ace2a8ed |
|
51. Ама как те е треснала кризата на средната възраст... познах, нали? И сега си мислиш, че като си намериш любовница, а защо не и няколко, ще си пак като на 20 и ще си вилнееш по баровете. Е, да, ама не, както казваше един човек някога. Най-много да си загубиш семейството и да станеш за смях. Всички ги познаваме тия мъже, 45 плюс, със скъпа кола (или мощен мотор) и си търсят любовница на годините на дъщеря им само и само да убедят себе си и светът, че са млади. А всъщност всички им се смеят или ги съжаляват. Е, нали знаеш как завършва историята обикновено? Нашият герой се развежда, намира си 20 годишна любовница, почва да харчи луди пари по нея и накрая открива, че тя му слага рога, но си го използва за спонсор, че момчето с което се забавлява няма пари. Накрая, мацката решава, че и е скучно с чичкото и го напуска и той остава сам, без семейство, без любовница, а често и без пари.
Честито!
|
| преди: 1 месец, 2 дни hash: da9d344aef |
|
52. От Автора до 47
Няма как да се породят чувства, само заради единия секс. Имал съм доста разкрепостена любовница, направо обиграна порноактриса, но я прецених, че за семейство не става. Разкрепостените жени не стават за семейство и те трябва да бъдат държани чисто само за секс и удоволствия.
Към 51
Днес правих секс с жена ми. И за твое сведение тя е с 24 години по-млада от мен и с нея се чувствам достатъчно млад. Взех я много млада, защото в тая възраст жените имат най-много стойност на пазара на любовта. Като цяло повечето само млади момичета ми се лепят, понеже изглеждам доста младолик, а в същото време притежавам опитът на времето, в комбинация със спортна кола, това им действа като афродизиак. Такъв е живота гаден и нечестен.
|
| преди: 29 дни, 23 часа hash: 6edc9327c9 |
|
54. Авторе, аз без хейт ти пиша, тогава защо не отворите отношенията с жената? Ще ти ли е ОК и тя да изневери без влюбвания?
|
...
| преди: 29 дни, 8 часа hash: bdc16597a1 |
|
55. До автора, Не сте единственият в такава ситуация. Познавам колеги, както и аз самият съм бил в подобно положение. Вярно е, че при нас това се случваше в последните години на тъмния соц. Не споделяйте своите желания с никого. В тази „игра“ сте сам и трябва да смятате, че сте обградени с завистници и лицемерни моралисти или с комбинация от двете. Не демонстрирайте връзките си в никакъв случай. Когато бях млад научен сътрудник, бях избран и като комсомолски секретар. По време на соца съществуваха някакви не особено добре обмислени атестации в рамките на тематичното направление. Като правило ръководителят на секцията пишеше атестацията, а след това комисия или работна група — включваща ръководителя на направлението, всички ръководители на секции, ръководителя на програмния колектив и партийния и комсомолския секретар — я разглеждаше. Аз бях едновременно ръководител на програмен колектив и комсомолски секретар. Целта беше на всеки, който по преценка на комисията заслужава, да му се вдигне заплатата. Сумите не бяха големи — от порядъка на 10–20 лева, които по покупателна стойност се приближават към днешните 30–60 евро.
Имаше колега, за когото имаше предложение да му се вдигне заплатата. Всички бяха съгласни, но партийната секретарка се намеси и заяви, че не е съгласна. Причината била оплакване от жена му — че той има любовница. Всички мълчаха, а аз, като най-млад и пълен с енергия, заявих, че "не е работа на партията да се бърка под завивките на хората". Всички гледаха изумено, само зам. -директорът измърмори нещо от сорта: „Ами щом и комсомолският секретар мисли така…“ — и оставя изречението да заглъхна само. Колегата, впрочем, и без това напусна след някой и друг месец. Всеки или почти всеки млад мъж е правил подобно нещо, но като цяло това продължава до около 40–50 години. Важното е, че винаги обичаш съпругата си. Тя е моят другар в живота, стопанката на дома, майката на дъщеря ни. Тя е човекът, на когото ще се подпреш в тежки моменти. Не препоръчвам проститутки. Никога не съм посещавал такава, въпреки че съм имал възможност за по цяла нощ, като „консумацията“ щеше да бъде платена от мастит бизнесмен, когото консултирах по технически въпроси в областта на радиоелектрониката. Fallschirmspringer
|
| преди: 22 дни, 19 часа hash: 3029536a30 |
|
56. Авторе, Бях в твоето положение. Уж всичко беше наред с жена ми, но нещо вътрешно ме караше да се заглеждам по други. А, днес секс няма да има, че съм изморена. Утре, не сега, че детето ще се събуди... Е след една среща с бивша разбрах какво ми липсва. Колежката. Винаги готова и никога не я боли главата.. И най вече тръпката. Секс в офиса, секс в колата, секс в хотел, секс като отидем някъде за 2 дни. Заедно в командировка в Италия.. После с една майка с която се засичахме, когато вземах детето от детската градина.. Пиехме кафе в близкото барче., После беше пак колежка. Една приятелка на жена ми също попадна в близкото обкръжение. Беше лесно идваше вкъщи когато поиска и чакахме жена ми да се върне. Не страдам от скрупули. А на жена ми главоболието продължи дълго. Затова ми е бивша вече. Пратих я при мама да се възстановява и да и оправи настройките. Е, два пъти беше без главоболие, корена разлика и поиска да се върне за да не съм самотен? НЕЕЕ, по добре така, за да не си омръзваме. Не и стана хубаво, но и аз не смея да и се обадя. Ако закъсам много ще се престраша. Сега живея с една какичка. И тройка правихме и секс с едно семейство.. Хубаво е да имаш избор.. Но като си спомня колко съм бил заблуден и глупав.. И от колко много неща съм се лишавал.. И защо? Медал не ми дадоха. Важното е да си внимателен. Така, че не му мисли много и падне ли ти нещо възползвай се. Не се знае кога ще имаш друга възможност.
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|