 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Защо се държи така
преди: 21 дни, 22 часа, прочетена 858 пъти
Здравейте! Аз съм жена на 23 години. Около година и половина имах връзка с мъж на 24 години. Той беше първият ми. От 10 месеца сме разделени по негово желание. Просто не разбирам защо след като нито веднъж не сме се карали за година и половина, запозна ме с родителите си, и той се запозна с моите, уж беше сериозен в намеренията си към мен. Държеше се много добре с мен. И, на 8. юли миналата година излязохме да се разходим и ми каза, че иска да се раздели с мен, за да се концентрира върху кариерата си. Мислех си, че има друга, но според всички общи познати си е сам и му е добре така. Не разбирам каква е причината, защото това с кариерното развитие ми е абсурдно и не разбирам аз с какво ще му преча за това... Единственото, което се сетих като промяна в поведението му преди раздялата, беше, че на едно събиране с повече хора едни момичета ни питаха от колко време сме заедно и се пошегуваха, че щом е минала година, трябвало той вече да ми предложи. Очевидно беше шега, но той много се вкисна тогава и оттогава почна да се държи по-студено. Като го питах какво толкова е станало, ми казваше, че му е натоварено на работа... После уж пак си беше всичко наред и юли месец от нищото ми каза, че иска да се разделим...
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 21 дни, 17 часа hash: 397e397668 |
|
1. Просто си неприятна и си му дуднала на гравата за глупости. Решил е, че спокойствието му е по-важно от това межсу кракакта ти (и хравилно).
|
| преди: 21 дни, 17 часа hash: 61e8057a86 |
|
2. Две са мошеници, това е истината.
|
| преди: 21 дни, 16 часа hash: b5adeb462e |
|
3. Ай ся, защо така бил направил тоя вкиснат пишман-кариерист. Първо защо ти трябва такъв, който се вкисва от една дума? Второ, може да е осъзнал, че няма сериозни намерения към жени по принцип и не иска да ти проваля живота. Повечето хора сигурно ти мислят доброто и човека може да е решил да ти направи услуга. Това сигурно е най-доброто, което може да ти предложи - да те отърве от себе си. Няма какво да го мислиш.
|
| преди: 21 дни, 10 часа hash: 0dc9ff8729 |
|
4. Остави го, има нужда от свобода и лично пространство. Остави времето ще покаже.
|
| преди: 21 дни, 9 часа hash: 9803a36fd6 |
|
5. Простотия. Кофти е, но абсолютно не ти трябва такъв да ти губи времето.. Година е повече от достатъчно да се вземе решение.
|
...
| преди: 21 дни, 9 часа hash: cfe3ccc833 |
|
6. Защото не иска връзка. Готино му е да има някоя, да спи с нея, но не ще реално обвързване като живеене заедно, брак и деца. Познавате родителите си. Това е чудесно, но на днешно време нищо не значи. Има хора, които запознават всеки с родителите, дори и ти да не си такава. Кариера-да не е следващият Илън Мъск?
Сигурно и приятелите му го подкачат, че вече е улегнал, че е опитомен, че се затваря капана и такива. Мъжете като цяло го мразят това. Сам бил официално, но ще си вършее редовно.
Търси някой сериозен, а не такъв страхлив.
|
| преди: 21 дни, 8 часа hash: 85fecdaaaa |
|
7. Първото нещо, което ми дойде в главата е, че си е намерил по-изгодна партия. Но след като казваш, че не това е причината, явно не желае обвързване и не е имал сериозни намерения. За какво ти е такъв човек, който не държи на теб, не можеш да разчиташ на него и ей така, от нищото, ще ти каже, че те напуска? Ами след няколко години, когато си поомръзнете и се сблъскате с трудности и проблеми? Радвай се, че си се отървала от него и повече не го мисли! Гледай напред и търси стойностен човек.
|
| преди: 21 дни, 7 часа hash: 81b004937e |
|
8. По-вероятно е да те е излъгал, въпреки че ние точно няма как да знаем... Твърде малко контекст даваш.
И аз съм бил 24 годишен влюбен младеж. Звучи ми просто абсурдно да оставя жената, която обичам, заради учене, работа, кариера или каквото и да било от този род...
Така че, има голяма вероятност не да не те оставил заради друга, да не те е оставил заради свободата и евентуалната си кариера, а просто да те е оставил, защото дългосрочното обвързване с теб не му допада, като идея, което, за съжаление, значи, че не те харесва изобщо. И просто се е прикривал цяла година. Сещаш се, заради безплатния секс. Младо момче е, все пак.
А твоите приятелки, дето са ти я направили тая мечешка услуга с техните въпроси, ами да отидат те да предложат на гаджетата си брак, вместо да дават акъли. Кой ги спира?
|
| преди: 21 дни, 5 часа hash: 1e7e2e4517 |
|
9. Държи се така, защото не си му важна. Точка. Дали е заради кариера, заради друга жена, от страх, от мързел - какво значение има? Недей да се тровиш, опитай се да го забравиш. Ако искаш, проведи един "мъжки" разговор с него, поискай да бъде откровен докрай. Но няма гаранция, че ще ти каже истината, нито пък че ако ти я каже, това ще ти помогне по някакъв начин.
|
| преди: 21 дни, 3 часа hash: 2874d6acaf |
|
10. Трудно е да се каже защо; може и той да не знае точно. Изглежда незряло да се повлиява толкова от мимолетни коментари (и изобщо очакванията на околните). И вероятно не е докрай откровен с тебе (вероятно и не е напълно наясно със себе си).
Това не го прави лош човек, и аз бях така на неговите години. Можеш да се изясняваш с него, но в крайна сметка ако казва, че не иска да е с тебе, трябва да го приемеш.
_(ツツ)_/
|
...
| преди: 21 дни, 1 час hash: 52fedb4fb1 |
|
11. Има друга "звезда" на хоризонта, или просто за момента не му се обвързва сериозно, но не смее да си каже истината, за да не изглежда "гадняр".
Той, ако те искаше сериозно, нямаше въобще да му е проблем кариерното развитие - даже щеше да е щастлив, че има до себе си човек, който го подкрепя, вървите напред заедно и т. н.
И няма нищо лошо и срамно в това да не му е до връзки сега точно, но лъжите, уж, за да не нарани повече, го правят жалък.
И наистина тези запознанства с роднини и приятели сами по себе си нищо не значат. От дистанцията на времето и края на връзката дори изглеждат като подигравка.
Защо хората не се научат да казват истината от самото начало, а си търсят плоски и смешни оправдания? Ще бъдеш много по-уважаван/а, ако не залъгваш този отсреща. Все пак всеки има сърце и достойнство и не заслужава да се чуди с какво толкова не ти е бил достатъчен.
Остави го в миналото и си продължи по пътя. Този мъж просто не е бил за теб. За съжаление, гаранция няма в интимните отношения. Но вина нямаш и не се моли и унижаваш с "Аз няма да ти преча на кариерата" и т. н. Прав му път!
|
| преди: 21 дни, 48 мин. hash: e24e52c8ea |
|
12. възможно е да е следствие на някакъв негов емоционален срив, неудовлетвореност във връзката ви, страх, ревност, депресия. ако не е много опитен е възможно да е някое от тези неща - някои мъже са много чувствителни дори повече от жени понякога и за съжаление отнема много труд и време за да узреят.
|
| преди: 20 дни, 10 часа hash: caf15078af |
|
13. Поредният, който ще вие къде били жените и защо никоя не го обича. Но пък доволен, че е прогонил една.
|
| преди: 20 дни, 7 часа hash: 48bb22aa61 |
|
14. Имам един приятел дето така след две години се раздели с неговата. Не са си изневерявали, ама наистина го спираше да се развива. Момичето нито учеше, нито работеше, а той правеше и двете и се опитваше да гради. Тя все недоволна и неблагодарна. Мъкнеше я по почивки, плащаше ѝ ги, постоянно подаръци…а тя даже пред нас си позволяваше да го унижава. Бъзик, бъзик, но си беше доста грозно от нейна страна. Доколкото знам много му следеше локации, то момчето не можеше да диша. Бъхтеше се като луд, прибира се вечерта скапан, тя веднага отива в тях. Ако случайно почива е длъжен през цялото време да е с нея. Нито имаше време да учи, нито нищо. То му писна в един момент.
Не казвам, че ти си така. Просто в отговор на предните коментари давам за пример, че макар и рядко и тези ситуации ги има.
Иначе в твоята нямаме достътчно контекст, за да знаем как стоят нещата. Но в повечето случаи на тази възраст наистина рядко има сериозни. Може да се е стреснал от намека, не че това го оправдава. Колкото и да е трудно, опитай се да продължиш, има много риби в морето. Забавлявай се, докато ти е време.
|
| преди: 19 дни, 23 часа hash: 57a391c70e |
|
15. Просто не те харесва достатъчно, ти си влюбена, но той не е!
|
...
| преди: 19 дни, 22 часа hash: 6924123f98 |
|
16. Ние няма как да ти отговорим. Всички писали по-горе не са ти дали отговори.
|
| преди: 15 дни, 20 часа hash: 6f5a3aab6e |
|
18. Мисля, че ако той не се върне, със сигурност ще остана сама, защото не мога да обичам друг. От Авторката
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|