 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Разминаване във възрастовата граница при запознанства
преди: 14 дни, 1 час, прочетена 626 пъти
Здравейте,
Влизах много пъти в приложението на facebook за запознанства преди и ми правише впечатление, че жени на моята възраст не искат да ми отговарят. Аз съм на 45 г. Влезнах за двайсет дни отново, за да видя дали е така и ми пишеха жени само на около 60, 70 годишна възраст. Тези на 35-50, които са подходяща възраст за мен нито ми пишат, нито аз като има пиша ми отговарят. Помислих и сравних, какво се случва и в реалният ми живот. И там ситуацията е същата, под моята или около моите години не откликват на покани и почти винаги, когато им се обадя не ми отговарят. Като има пиша съобщението ми остава без отговор по два, три дни, понякога и повече. Ако решат да ми отговорят то е с по една две думи или намират някаква причина да ми откажат, ако ги поканя да излезем. Също тествах и като си качвам лични снимки във facebook, какво става, обикновено оставят коментари само най-близките ми. От никой не търся задължение да ми отговаря или да ми приема поканите. Търся вашето мнение на жени с опит и с разбиране правилата и как се случват нещата, защото съм субективен към себе си.
Много благодаря.
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 13 дни, 16 часа hash: 498e85beb9 |
|
1. Как на 60-70 години жени у фейса бе, на тая възраст с артрита не може с сплете, камо ли да се сваля в чатовете.
Иначе на 45 да тръгнеш да търсиш съвети за чат свалки е меко казано дъното, прекалено отчайваща ситуация.
Жените на 45 повечето са разведени. Тези които не са, се чукат с любовниците в някой хотел. Разведените са по заведения, на тях романтика не им трябва, трябва им друго.
Фактически не разбирах дали имаш фетиш към някакви чатове или просто си неспособен да излезеш и да си размениш 2 приказки с продавачката е близкия магазин примерно.
|
| преди: 13 дни, 16 часа hash: 531a5e268e |
|
2. При условие че тя получава стотици, ако не и хиляди отговори нали се сещаш, че математически шансовете ти са доста малки. Многото внимание към нея патката го тълкува като незаменимост, изключителност, богопомазаност, егото и хвърчи в небесата, летвата се вдига също до там, филтъра остава непробиваем и... си оставаш само с писането.
|
| преди: 13 дни, 7 часа hash: 4d367fadcc |
|
3. Баща ми е на 70 и не го бърка да шляка ученички на 18... Жените не подбират възраст, щом човек има висока пенсия или някаква друга форма на сигурен доход...
|
| преди: 12 дни, 20 часа hash: 9f10c7111e |
|
5. Просто продължавай да опитваш.
Въпрос на брой опити е.
Прави са хората, че жените получават много съобщения, но свободните и свестни мъже са горе долу на брой колкото свободните и свестни жени, така че като се отсее плявата - пак ще дойдат до теб.
Снимки трябва да имаш, иначе изглеждаш несериозно. Фейсбук не е препоръчително да ползваш за запознанства, ако даваш друга лична информация за себе си. Никога не знаеш дали няма да пишеш на някоя омъжена и мъжа и да те намери
|
| преди: 12 дни, 7 часа hash: 32697aedc0 |
|
7. Защо използваш фейсбук. Той е за стари хора. Направи си инста и се опитай там
|
...
| преди: 12 дни, 4 часа hash: b7ae3c35a6 |
|
8. Това е поради изградени модели. Всички нормални млади мъже изпитват истинско и пълноценно привличане само към жени поне 25 години по-големи от тях. Поради това най-разтърсващите любовни отношения които са имали жените са само с мъже поне 20 години по млади от тях.
|
| преди: 11 дни, 19 часа hash: 46a293143e |
|
9. Авторе, и за какво ти са жени на твоята възраст?
Нормалната разлика в едно семейството е мъжът да бъде по-голям от жената с 5-10 години, така че пиши на такива между 35 и 40 години.
Пиша ти го от опит, ожених се почти на 50 и съпругата ми е с 10 години по-малка и имаме прекрасно семейство!
|
| преди: 11 дни, 5 часа hash: 22e545ba80 |
|
10. До 5. Мъжът на такава да намери нея! Особено, ако в статуса й стои "необвързан". Човекът с какво е виновен, че си търси място под слънцето, а тя що дири в сайт за запознанства, ако е с поети ангажименти?
И още нещо. Откъде идва това желание на жените да търсят с 5-10, че и с повече години по-възрастен? Не е ли по-нормално партньорът да е на същата възраст? Моят баща например е с 1 година по-млад. Едните ми баба и дядо са с 2 години разлика, другите с 3. Поне в моето семейство и сред близките познати, такива възрастови разлики не са приемани за нормални.
Явно това също е част от извращенията на модерните времена!
Значи младите мъже нямат шанс, а мъжете в България живеят с 10 години по-кратко от жените, желязна логика, няма що!
Съвет към автора, продължавай да търсиш, не прави компримиси докато намериш своето.
М 36 София
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|