 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Любов и изневяра |
Той дали ще ми честити рождения ден
преди: 12 дни, 21 часа, прочетена 388 пъти
Преди няколко месеца се запознах с едно момче. Много се харесахме, влюбихме, имахме няколко прекрасни срещи, но той замина, защото живее в друга държава.
Като замина си пишехме редовно, но към момента все по-рядко, но аз все още пазя чувствата си към него.
Предстои ми рожден ден. Притеснявам се той дали ще го отрази и какво да очаквам. Вариантите са:
- да пропусне и да не ми честити по никакъв начин
- да ми пише във Фейсбук на стената
- да ми изпрати съобщение по чата
- да ми звънне
- или да се яви на живо - което е най-малко вероятно за съжаление..
Но как да реагирам, ако пропусне или вяло ми честити. Това ще ме нарани и ще ми съсипе деня ;(((
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 12 дни, 9 часа hash: 69069253fc |
|
1. Щом не ти пише често, най-вероятно няма. За него не си харесвана жена, а просто бройка.
|
| преди: 12 дни, 9 часа hash: a3ec283206 |
|
2. Денят ще си го съсипеш ти, не той, с тия очаквания. Вижда се, че човекът е в чужбина, никакъв не ти е, не показва интерес, значи забравяш бляновете. Това Близнаците живеете в паралелна реалност. Приемаш фактите и си търсиш друг, дето ще те хареса и ще е до теб. Успех!
|
| преди: 12 дни, 8 часа hash: 1d0822fc8b |
|
3. Има и друг вариант- да ти изпрати картичка по пощата, проверявай.
|
| преди: 12 дни, 4 часа hash: d58d54ddf0 |
|
4. Приказката за нероден Петко в нов вариант.
Не се самонавивай и филмирай много. Колкото по-големи са очакванията, толкова по-силни са разочарованията. Не разчитай много на връзка от разстояние. Сърбите имат една поговорка "Далеко од очи, далеко од срца".
А дали ще ти честити ние няма как да знаем, не сме гадатели. Ако не те поздрави, приеми, че просто не е твоят човек. Незаменими хора няма.
|
| преди: 12 дни, 2 часа hash: 449e775abc |
|
5. Няма да ти честити, защото вероятно пълни друга не толкова заблудена колкото си ти.
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|