Критериите за мъже - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (132980)
 Любов и изневяра (32546)
 Секс и интимност (15429)
 Тинейджърски (22389)
 Семейство (7451)
 Здраве (10277)
 Спорт и красота (4928)
 На работното място (4111)
 Образование (7844)
 В чужбина (1842)
 Наркотици и алкохол (1183)
 Измислени истории (814)
 Проза, литература (1953)
 Други (22047)
 Избор на редактора (160)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Любов и изневяра

Критериите за мъже
преди: 1 месец, 18 дни, прочетена 1113 пъти
Според вас мъж между 30-40 години, висок 180-185 см, със собствено жилище и кола, колко пари трябва да изкарва, за да е атрактивен?
Задължително ли е да се ходи на фитнес? В смисъл ако не е дебел, не е прекалено слаб, но и не тренира и няма големи мускули, няма ли да е по-добре да се фокусира върху работа и пари отколкото да блъска във фитнеса?
Кое е по-добре: да има много последователи и много приятели или да няма, но да обръща достатъчно внимание на жената, не говоря за обсебване, разбира се.

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 1 месец, 18 дни
hash: 611f862538
гласове:
1 2 3 4 5
  (10 гласа)

1.   Това да не ти е някаква стратегическа игра - на всеки герой да му мърдаш някакви слайдове със свойствата и силите, и да докараш идеалния боец?
Намери си някаква жена, която на теб да ти пасва, и ти да ѝ пасваш, а не да се интересуваш за някакви средностатистически претенции, обикновено без никакво покритие от страна на предявяващите ги...
Като психолог, изобщо си нямаш на понятие с какви странни двойки съм се сблъсквал! Състоящи се от такива персонажи, които буквално е невъзможно да съществуват чисто логически. Но те са на лице, образували са двойка, и дори успяват да си помагат по някакъв начин за взаимното си развитие.
Изобщо, ама изобщо не те интересува чуждото мнение, дори било то и усреднено.

 
  ...
преди: 1 месец, 17 дни
hash: 6cfe15a45d
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

2.   Повечето жени си изкарват сами парите, така че това е странен въпрос. Той и да има милиард, нали си е негов? Да е щедър е друго. Но парите имат значение вече при заживяване заедно и планиране на дете. А и нещата се променят динамично. Важно е да не е мързелив и да има някакви планове какво прави с живота си.

Колата е важна само, ако ти трябва. Не да се изхвърляш "заради жените", или защото слушаш комплексарите, за които без кола не си човек. А жената, ако иска кола, няма проблеми сама да си изкара курсовете и купи такава.

Фитнесът е важен, за да си здрав и жизнен. Всяко залитане в крайности е вредно. Първо мисли за себе си, на теб да ти е добре, после жените какво мислим и искаме. Колкото жени - толкова и вкусове. Както и при мъжете.

Относно приятелите и вниманието към половинката - да, във връзка естествено е добре да си приоритет, но всеки си има и времето с приятелския кръг, по мъжки или по женски и това трябва да се уважава.

Но нещата се случват естествено между двама души и няма как едни неща да важат за всички жени/мъже.

 
  ...
преди: 1 месец, 17 дни
hash: e47d5b52f9
гласове:
1 2 3 4 5
  (10 гласа)

3.   Нали си чувал за минималните изисквания на съвременните жени: 6 фута висок, с 6 цифрен доход и 6 инчова паламарка. Уви, след 30 вече минаваш за чичак. Трябва и да си на 20, и да си милионер. :) Е, има и някои момичета, които си падат по правилото да има сребро в косите, злато в джобовете и автомат в гащите. :)

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 17 дни
hash: 31c477b503
гласове:
1 2 3 4 5
  (10 гласа)

4.   Да не пие, да не пуши, да не залага, да не се дрогира. Да не кръшка, да няма приятели жени, или да не поддържа контакт с бивши. Да не е чалгар. Да не е агресивен. Виж колко по-важни неща от фитнес и социални мрежи.

 
  ...
преди: 1 месец, 17 дни
hash: 3a77729a2d
гласове:
1 2 3 4 5
  (8 гласа)

5.   Трябва да бъде уверен, да излъчва увереност.

 
  ...


...
преди: 1 месец, 17 дни
hash: 3f27ae412d
гласове:
1 2 3 4 5
  (9 гласа)

6.   5, увереноста е функция на женското отношение към него през тийн годините (тогава се е формирал характера), което пък е функция на гените. Жените не обръщат внимание на ниски или грозни мъже.

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 17 дни
hash: d41503ba63
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

7.   Най- добре ще е да е верен, да зачита емоционалните и интимни потребности на приятелката си, а не само своите и двамата да сте тандем. Това не се заменя с пари, коли и мускули. Мъжете не осъзнавате, че като се "самообучавате" и "самоусъвършенствате" в пари, блъскане във фитнеса и скъпи коли, а не в качествата си, сами се правите да сте притегателни за златотърсачки и леки жени. А после обвинявате жените за това, а никоя нормална жена не иска ид**т с пари.


Black Sabbath

 
  ...
преди: 1 месец, 17 дни
hash: 3ba96f27b7
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

10.   Дали темата не е провокативна :).
Мъж съм. Самият въпрос ми е малко странен. "колко пари трябва да изкарва, за да е атрактивен". Може и буквалистично да го възприемам, но ако конкретната жена е златотърсачка/материалистка, тя по-скоро "върти опашка" около такъв мъж, а не че е привлечена. Разбирам, например, едно цвете да привлече една жена - с красотата си. Визуално. Радва му се.
№3 ако не е жена, потвърждава съвременната пошлост при много млади българки(а може би не само). "Правило"... Пффф... Неписани "закони" от кифли, приятелки и пачи-инфлуънсърки.
№4 и 5 - човекът ви е задал конкретни въпроси, а не ви е питал какво избирате на сергията.

 
  ...
преди: 1 месец, 17 дни
hash: 05da4b3ef2
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

11.   Като разбереш колко пари трябва да кажеш на мацките че изкарваш ми кажи, че да знам и аз да си наема едно жилище и една кола и да излъжа мацките, че са мои и изкарвам тая сума и да започва вече ебането. Явно имаме 2 от 3-те неща за рецептата за привлекателност и ни липсва само тайния сос за сумата.

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 17 дни
hash: 91803ab6cb
гласове:
1 2 3 4 5
  (10 гласа)

12.   До 4: нека позная, сама си като куче или си с некво недоразумение.

До автора:
Мен, некви страшни простотии са това. Един от най-добрите ми приятели няма възможности. Ожени се по любов за красива и умна жена. Не са вързали кой знае колко, справят се някакси, имат една кола, другия с рейса. Имат уникално семейство и по страхотно такова не съм виждал.

 
  ...

...
преди: 1 месец, 17 дни
hash: 15b2c3ec6d
гласове:
1 2 3 4 5
  (9 гласа)

13.   Мъж който задава такива глупави въроси на споменатата възраст 30-40 години няма значение във фитнес ли ще ходи, или пари ще се мъчи да изкарва. Все си е неудачник, щом се държи като ученик 10ти клас.

 
  ...
преди: 1 месец, 17 дни
hash: a27b353d45
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

14.   Щедър, но умерено, доброто решение е в отношенията.

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 16 дни
hash: 31c477b503
гласове:
1 2 3 4 5
  (8 гласа)

18.   12, не позна. Открих такъв, все още има по земното кълбо. Просто това, което описва авторът е страшно посредствено и с него не се живее.

 
  ...
преди: 1 месец, 16 дни
hash: d5f7a374df
гласове:
1 2 3 4 5
  (11 гласа)

19.   4, точно по такива мъже си падате всички жени - пияници, наркомани, комарджии, биячи, изневеряващи, женкари, плейбои, лоши момчета. Те ви дават "тръпка", затова припадате от любов по тях и раждате само от тях, а добрите момченца, дето са ви предани и ви следват вярно като кученца са ви скучни, защото не ви дават същата "тръпка" и адреналин, която лошите ви дават. Кой си мислите, че заблуждавате? !

 
  ...
преди: 1 месец, 16 дни
hash: 836b341b43
гласове:
1 2 3 4 5
  (8 гласа)

20.   Все ми е тая колко пари изкарва. Важно ми е да е красив, с къса коса, без оплешивяване, строен и над 1, 90. За всичко останало не ми пука

 
  ... горе^

...
преди: 1 месец, 16 дни
hash: c1fbdac848
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

21.   Ако държиш да имаш приятелка с джуки и татуировки - фитнесът е задължителен. Може нищо да не правиш там, но важното всеки ден да споменаваш, че ходиш. Е все пак парчето ти трябва да има поне 13-14см, иначе ще трябва да компенсираш с мускули.

 
  ...
преди: 1 месец, 16 дни
hash: 31c477b503
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

22.   19, ако визираш автора с плюсовете му от фитнес и лайкове като Добро момче..
То и всички мъже харесвате силиконки, чалгарки и парти принцеси.

 
  ...
преди: 1 месец, 16 дни
hash: 8be696321d
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

23.   6, а реално 90% са с такива :)

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 15 дни
hash: 1101a1f2b5
гласове:
1 2 3 4 5
  (5 гласа)

25.   12, а детето от него ли е? Красивите и умни жени ходят с милионери, синове на депутати, президенти... нещо ни заблуждаваш, не сме толкова тъпи

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net