Колежка в работата - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (132706)
 Любов и изневяра (32485)
 Секс и интимност (15406)
 Тинейджърски (22380)
 Семейство (7428)
 Здраве (10264)
 Спорт и красота (4922)
 На работното място (4071)
 Образование (7827)
 В чужбина (1836)
 Наркотици и алкохол (1181)
 Измислени истории (814)
 Проза, литература (1950)
 Други (21983)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от Любов и изневяра

Колежка в работата
преди: 12 часа, 19 мин., прочетена 104 пъти
Здравейте! Момче на 24 години съм. В работата имам колежка, която намирам за привлекателна. Тя е с 3 години по-голяма от мен и има дете на 3-4 годинки. От колега знам, че е свободна. С колежката работим в различни отдели на фирмата, така че нямаме постоянна комуникация. Когато се видим, се поздравяваме, като аз съм инициаторът на поздравите. Всяка вечер, тръгвайки си от работа, колежката минава близо до приемната, където се намирам аз, защото входът на сградата е точно до нея, като ги дели само една стъклена витрина. По принцип момичето не обръща изобщо поглед навътре към приемната. Една вечер бях отишъл някъде и тъкмо се връщах към мястото си, когато в далечината видях, че колежката си тръгва в обичайното време. Този път видях как извъртя глава навътре към приемната. Това какво трябва да означава? Толкова ли съм ѝ неприятен? Също така с други колеги виждам как е по-отпусната и се усмихва широко. Когато се поздравяваме, тя също ми се усмихва, но някак си по-плахо и по-сдържано. Един ден колежката беше седнала при колега, чието бюро е на около 30 м от моето. Говореха си нещо. Колежката се беше облякла с хубава розова рокля и косата ѝ беше накъдрена. Аз реших да се разходя навън и да измия лицето си, за да се освежа. След малко се върнах при бюрото си, но останах изправен. Обърнах се, за да видя колежката и установих, че главата ѝ беше обърната в моята посока. Когато установи, че я погледнах, веднага отмести погледа си. Миналия петък, в края на работния ден, бях излязъл малко навън пред входа на сградата. Колежката си тръгваше, мина покрай мен и се поздравихме, като пак аз я поздравих пръв. След няколко секунди тя се обърна и върна наобратно. Беше забравила нещо в офиса. Мина покрай мен с телефон на ухото, засрамена усмивка и само каза, , ОФ". След малко се върна наобратно. Аз се пошегувах, че е забравила нещо, а тя ми отвърна с насмешка, , Моля ти се". Същата вечер реших да ѝ изпратя заявка за следване в Инстаграм. Тя я прие, но не ме последва обратно. На следващата вечер отворих споделените ѝ постове, за да видя какво е качвала. Последният ѝ пост беше от деня, в който ѝ изпратих заявка за следване, а предишният от две седмици. Последният ѝ споделен пост гласеше, че е хубава жена и е алергична към мъже, които не полагат усилия да бъдат до една жена. В понеделник рано сутринта трябваше да отида до скенер машината, за да сканирам разни документи. Видях, че колежката влезна в офиса преди скенер машината. След малко излезе и отиде в нейния офис, който е в съседство. Имаше малко проблеми със скенера и малко се забавих със сканирането на документите. След малко колежката мина покрай мен. Беше облякла розовата рокля и беше накъдрила косата си. Поздравих я и тя също. Усмихна се, но пак усмивката ѝ беше леко плаха. Какво да правя в тази ситуация? Има ли смисъл да се опитвам да се опознавам повече с нея или не?

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

Коментари очaкващи одобрение: 5 бр
...
Няма коментари. Ти можеш да бъдеш първия!

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net