Споделена история от Любов и изневяра |
Защо така се получава
преди: 6 часа, 1 мин, прочетена 257 пъти
Привет! Имам едно питане за нещо, което не спира да ме занимава.
Защо когато пишеш учтиво или във връзка с нещо, което си видял на профила на дамата, пак не се получават нещата и съобщението бива напълно пренебрегнато?
Ето, много жени се оплакват, че им пишат " zdr ko pr " разни тираджии и пр. или си пращат подробностите, или пък са женени и търсят бърз секс с минимум усилия.
За да се оплакват от това, значи им е направило впечатление и от там започват да генерализират, че всички български мъже са такива.
Но когато пишеш по нормален начин, или с видим интерес към личността и дейността и си незабележим?
И още - защо преди пандемията много по - лесно приемаха покани хората и се завързваха интересни разговори, дори понякога флиртове, а сега от например 100 покани, я ти приемат 2, я не.
И то при положение, че тогавашната ми снимка беше с по - лошо качество, на по-стар модел телефон.
Задавам тези въпроси, тъй като по-голямата част от търсенето на партньорка ми е онлайн, поради факта, че момичетата/жените се притесняват от непознати, които ги заговарят, защото са се начели на какви ли не ужаси за психари, ексхибиционисти и т. н., а някои са ги и преживяли.
Затова предпочитам през социалните мрежи, където малко или много можеш да видиш какво вълнува другия и да си извадиш някакъв извод дали имате сходни интереси.
|