Споделена история от Любов и изневяра |
Как да наваксам пропуснатото
преди: 12 часа, 56 мин., прочетена 83 пъти
Здравейте, аз съм мъж на 29 години от скоро си имам приятелка, тя ми е първата жена с която съм бил, но не съм казвал. Всичко между нас е добре, но последно време ме гложди нещо. Не съм имал период в който да преследвам жени и да правя повече секс да се наслаждавам на живота. С нея ми е добре, но понякога ми в гадно и не ми е приятно и се чудя дали да я зарежа защото я обичам но и не искам да я нараня.
Трудно е на 26 взех решение да се променя, почнах да ходя на фитнес смених гардероба си, започнах да се запознава ми след известно време се запознах с нея. Тя е мила и добра с мен и ще ми е гадно да я зарежа заради това. Знам че звучи гадно, но не искам след като стана на 60 и да си мисля какво ли е да си с повече от една жена какво е да си с друга. Повечето ми приятели казвам да седя с нея понеже е готина, но не знаят какво ми е. Вътрешно искам свобода и аз да си живея живота и тези години на експерименти в сексуален план. Лошото е че тя влоши това като заговори за деца брак, а аз не искам това.
Как да го кажа без да я засегна, не искам да изневерявам!?
|