 |
|
|
Полезно |
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Семейство |
Всеки се съобразява само със своите желания
преди: 2 дни, 14 часа, прочетена 253 пъти
Както виждате от заглавието на темата, всеки от семейството ни се съобразява единствено със своите желания. Това често води до конфликти. Как може да се промени това и да почнем да се съобразяваме с всички? Давам пример - когато някой купи нещо сладко за цялото ни семейство, не избира такова, което ще ни хареса на всички, а избира своето любимо. И още куп други неща.
|
|
|
|
|
|
|
|
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
|
|
преди: 2 дни, 5 часа hash: 743ade9699 |
|
1. Трябва хората да се съобразят, най-вече когато живеете под един покрив. Но това си е до възпитание.
|
преди: 2 дни, 2 часа hash: 1b293f0711 |
|
2. Но това да някой да избира своето любимо е напълно нормално. Пък и това означава че е осъзнал, че не съществува начин всички да харесват избора му и е най-добре самия той да си го харесва.
Пък другите хора от семейството или компанията трябва да се съобразят с факта че който плаща той поръчва музиката и да са благодарни, че поне са в обкръжението на плащащия, че да имат шанс да вкусят въобще, защото в същия ден милиони хора по света нямат достъп не смо до сладко, но и до достатъчно за оцеляване храна.
|
преди: 1 ден, 20 часа hash: abdeee3530 |
|
3. Пробвайте с разговор без да се карате.
|
преди: 1 ден, 19 часа hash: ae0559bc80 |
|
4. Е какъв е проблема, пари нямаш ли свои. Никой не е длъжен да се съобразява с теб, а ти се отстояват какво искаш и си купуваш.
|
преди: 1 ден, 17 часа hash: 3a2fc57d48 |
|
5. Ми нормално е да си купя това, което на мен ми харесва. Какво пък толкова има.
Нормално е всеки човек да си купи храна, която му харесва.
Какво пък толкова има.
Всеки човек може и има свобода да си купи храна каквато пожелае. Свободни хора сме..
Не живеем в затвора все пак.
Всеки човек е свободен. Що пък трябва да се съобразява толкова много с други хора.
|
...
преди: 1 ден, 11 часа hash: 7d078a1f31 |
|
6. Като не ти харесва, купуваш си каквото обичаш и си го ядеш. Всеки си има вкус и не е длъжен да яде нещо, което не обича.
|
преди: 20 часа, 32 мин. hash: 3a2fc57d48 |
|
7. Така е никой не е длъжен да обича нещо, което не обича.. да, така е..
|
|
|
Коментари очaкващи одобрение: няма |
... |
|
|
|