 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Семейство |
Да им кажа ли на семейно събиране
преди: 14 дни, 5 часа, прочетена 437 пъти
Чувала съм че много хора когато пазят тайна от най-близките си я съобщават на разни семейни събирания пред повече хора когато има вероятност да не ти се скарат. Крия от няколко месеца нещо от семейството ми и вече усещам, че не мога да продължа да ги лъжа. В началото ме беше страх, после се появиха лъжи след лъжи, направих няколко недоразумения, но вече нещата ще излязат извън контрол. Излизам с един човек, чийто родители не се харесват с моите. Майка ми е работила преди време с двамата му родители и още тогава нещо се е случило. Те никога не са ми казвали нищо лошо за това, че ще имам приятел и причие, но ако разберат с кого излизам ще стане лошо. След няколко дни ще имане гости и мислех тогава да го поканя и да разкажа всичко. Хора много ме е страх, обичаме се, а ще се наложи да се разделим или да се откажат от нас като родители. Кажа ли на нашите и неговите родители ще узнаят. На него не му пука особено, но аз държа на семейството ми и не искам да изпадам в ситуация на избор. Нуждая се от съвети, може би кураж, дали така бих омекотила отношението им.
Объркано 19 годишно момиче
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 13 дни, 16 часа hash: 8b9d2ad415 |
|
1. Това с казването по големи събития го има в Индийските сериали. И тая каже и после 6 епизода се стрелят някакви погледи и накрая некой припадне.
Мани тия глупости, живей си живота, ако вашите са против, отделяйте се и си гледайте кефа.
Тия теми вече стигнаха дъното.
|
| преди: 13 дни, 7 часа hash: 201fe655a1 |
|
2. Мисля, че е лоша идея. Ще им провалиш сбирката, ще поставиш момчето в лоша ситуация, защото може да го обидят. Не мисли, че ще се скриеш зад хората, говори с родителите си насаме и се опитай да разбереш защо не харесват семейството му. Щом толкова държиш на своето и си зависима от него, ще се съобразяваш винаги с тяхното мнение, което ще създаде напрежение във всяка една връзка. От друга страна, няколко месеца не са достатъчни за да опознаеш човека, нужно е повече време за да разбереш сериозен ли е и можеш ли да разчиташ на него. А когато сте сигурни един в друг, вие трябва да сте си приоритет, защото както е казано в Библията-" С баща и майка до море, с мъж и жена- през море! "
|
| преди: 13 дни, 7 часа hash: eb8d29c830 |
|
3. Ами според мен не е редно да го казваш на семейно събиране..
Ти си на 19 години и трябва да действаш по-смело..
Изнасяне и работа това трябва да направиш.
Вече дали ще си с него или не няма значение..
Какво значение има дали те се разбират или не.
Важно е как се държи с теб..
Вече не си дете а младо момиче..
Трябва да си по-смела.. Трябва да защитиш любовта си. Няма значение кой с кого воювал.
|
| преди: 12 дни, 8 часа hash: a5f001c76d |
|
4. Що за глупост! Ще ги закопаеш пред всички, а скандала няма да ти се размине. Ще развалиш настроението на всички. Преди да им кажеш само на тях в къщи на спокойствие, помисли много добре как ще се развият събитията.
|
| преди: 11 дни, 4 часа hash: 35b0251cea |
|
5. Това са лични неща и трябва да говориш насаме с родителите си, а не пред хората. Факта че имаш респект, а може би и страх от тях, не означава че трябва да намесваш и използваш външни хора като параван и да се криеш зад тях. Поговори нормално с родителите си насаме и чуй и тяхната гледна точка, разбери защо са в обтегнати отношения с другото семейство. В крайна сметка може да има много сериозна причина и ситуация за която трябва да знаеш.
|
...
| преди: 11 дни, 1 час hash: 67bdf7088a |
|
6. Нож с две остриета е да признаеш това на семейно събиране. Да, може да предотврати скандал за момента, но е възможно след това родителите ти да обърнат това срещу теб и да започнат с обвиненията, че си провалила семейната им сбирка, че си ги изложила и т. н. Наистина е по- добре да им признаеш насаме, когато се почувстваш готова и когато събереш сили за евентуално избухване от тяхна страна. Ти пък, от друга страна, не си длъжна да подхранваш избухването им, защото така ще стане скандал. Подготови ги предварително, че имаш да им съобщаваш нещо неприятно, което си криела, защото си се притеснявала от техните реакции. Кажи им, че излизаш с това момче, извини се, че си ги лъга, и им обясни, че си лъгала, но не от лошотия, а от притеснение и дотам. Изслушай това, което имат те да ти кажат и продължи с живота си. По принцип не е редно твоите родители и родителите на приятеля ти да прехвърлят техните проблеми върху вас. Това е глупаво обременяване, освен ако неговите родители не са направили нещо наистина, ама наистина сериозно спрямо твоите, но едва ли, а и лично според мен е било редно да ти споделят какво се е случило. Все пак сте семейство.
Black Sabbath
|
| преди: 10 дни, 21 часа hash: df32e55d3f |
|
7. На 19 години си пълнолетна и вече ще трябва да свикваш, че не си момиче, а жена.
Второ, с недомлъвки, лъжи и отлагане ще става по-зле. Сядате първо с вашите отделно, говорите откровено какво точно е станало, защо са скарани с другите родители, че ти си с този млад мъж и т. н.
Трето, с изключение на престъпник, женен или малолетен, не виждам какви обяснения дължиш и защо трябва да криеш и да се страхуваш и срамуваш от реакции. Кога ще започнеш да живееш своя живот, без друг да те насочва и нарежда - на 50 години?
|
| преди: 8 дни, 8 часа hash: 3796b6ee67 |
|
8. №1, това си е сценарий точно за сериал. Личи си, че самозван автор си съчинява сценарии и ги представя тук, иска да изпита реакцията на бъдещите си последователи, опитва почвата. Но нека дерзае, може и да успее в живота.
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|