Споделена история от Тинейджърски |
Студентски живот
преди: 8 часа, 40 мин., прочетена 50 пъти
След по-малко от три месеца, ще уча в Търново във военния като цивилна, с национална сигурност и честно казано хем нямам търпение, хем и се притеснявам, защото съм си свикнала в моя малък град, не че Търново е мн голям, ама друго си е на познато място. И като цяло съм доста затворен човек, имам само три/четири приятелки, с всички други се държа адски грубо и не ги допускам до себе си, защото смятам че никой не заслужава топлината ми и истинското ми аз, освен тези които са доказали вече че са истински и може да им се вярва ии не знам как ще е там с бъдещите ми колеги, защото като се знам най-много да ги накарам да ме мразят, или най-малкото да ги отблъсна от самото начало и въобще да не си намеря близък човек там.
|