 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от Тинейджърски |
Студентски живот
преди: 22 дни, 23 часа, прочетена 628 пъти
След по-малко от три месеца, ще уча в Търново във военния като цивилна, с национална сигурност и честно казано хем нямам търпение, хем и се притеснявам, защото съм си свикнала в моя малък град, не че Търново е мн голям, ама друго си е на познато място. И като цяло съм доста затворен човек, имам само три/четири приятелки, с всички други се държа адски грубо и не ги допускам до себе си, защото смятам че никой не заслужава топлината ми и истинското ми аз, освен тези които са доказали вече че са истински и може да им се вярва ии не знам как ще е там с бъдещите ми колеги, защото като се знам най-много да ги накарам да ме мразят, или най-малкото да ги отблъсна от самото начало и въобще да не си намеря близък човек там.
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 22 дни, 5 часа hash: 51fbea6c6f |
|
2. Успех с ученето там, само че на мен веднага ми изниква въпросът - как очакваш хората да "докажат", че заслужават топлината ти и истинското ти "аз", ако ти си груба и постоянно ги отблъскваш?
Животът е като огледало, другите ще се държат с теб както ти се държиш с тях и обратното. Доста е себично да си мислиш, че някой постоянно ще драпа и ще се старае да те спечели, докато ти се държиш лошо. Трябва да си изчистиш главата и да работиш върху комплексите си, защото в противен случай те чакат тежки мигове там.
Подай ръка, за да получиш.
|
| преди: 22 дни, 4 часа hash: d74551b6e8 |
|
3. Там ще попаднеш в идеалната мъжка компания и приятелки дори няма да ти трябват. Ще имаш много приятели за сметка на това.. :)
|
| преди: 22 дни, 2 часа hash: 07af8a6782 |
|
4. Можеш ли да си позволиш 150 евро/300 лева квартира (най-евтината там) нощувки от порядъка на 54 евро (над 100 лева в най-добрия случай за сам човек)? Питам, защото аз съм завършил 2015 г. там, а до сега цените за живот там са скочили 4 пъти - буквално! Нощувката беше 20-25 лева (най-скъпата), а квартири имаше за около 120 лв на месец! Да не говорим, че всички университети там са печатница за пари, с фиктивни бройки студенти, които "уж" се водят, че са в Италия по "Програма Еразъм", а няма такива, за да не закрият измислените им специалности и да текат субсидии!
|
| преди: 21 дни, 21 часа hash: b7d1b5650e |
|
5. От авторката до номер 4. Ще бъда на общежитие, ако съм сама ще плащам мисля че 50€ а ако имам съквартирантка е по 20€ на човек и най-вероятно няма да бъда сама. Единствените ми притеснения са да не бъда с момче в общежитието. Иначе съм гледала и квартири но са много скъпи и родителите ми предпочитат да съм си в общежитие :)
|
| преди: 21 дни, 19 часа hash: 5e7ffe319e |
|
6. Търново е прекрасен град.
Иначе съм от Плевен - красив град, но малко скучен.
Сега живея в София - има много неща, но много натоварен.
Търново е супер - хем малък, спокоен и зелен, хем не е скучен - има готини хора и къде човек да излиза по заведения.
Бях студент в Търново и живях 5 години там - най- хубавите ми години.
Пожелавам ти и на теб да ти е толкова щастливо колкото на мен.
|
...
| преди: 21 дни, 16 часа hash: fe744343bd |
|
7. До авторката: ако говориш за НВУ, държавата ти покрива всичко. В това число и общежитията. Тоест не плащаш нищо.
Обаче съм чувал, че ако прекъснеш, дължиш голяма неустойка на държавата.
|
| преди: 21 дни, 1 час hash: 1e231b8176 |
|
8. Ако и там се държиш дръпнато и грубо, както пишеш, ще спрат да ти обръщат внимание и ще се (само)изолираш от колегите си. № 2 ти го е написал най-точно. Всичко зависи от теб. Ако ти си затворени, неприятен човек и отблъскваш хората, много естествено, че никой няма да се занимава с теб и ще си стоиш сама.
|
| преди: 7 дни, 3 часа hash: 40d8b704a8 |
|
9. Спокойно. Студентски живот в друг град, далеч от родния и от мама и тате е най-доброто, което може би те чака в следващите години. Аз завърших отдавна, но имах същата изкривена картинка, с разликата че бях в самостоятелна квартира. Запознаствата с пичовете и излизане на по бира започнаха още в първите дни на лекции, след месец и нещо компанията беше от дузина плюс пръча и вече включваше и толкова колежки. Купони, заведения, учене - в този ред. Сериозни двойки започнаха да се оформят третата година, дотогава секс за по няколко пъти с колежките или първокурснички от другите специалности, от един момент всичките си бяхме баджанаци)
Имаше и момичета тип зубърки, които не участваха в тоя ни начин на живот, както и неколцина с мнооого самочувствие, които гледаха отгоре. Една такава си бе девствена (знаехме го от двете и съквартирантки) и си стоя девствена до средата на трети курс. Хубава, ала страшно дръпната и надута.
Как ще си изкараш следването си зависи изцяло от теб.
|
| преди: 4 дни, 6 часа hash: d96fb815c6 |
|
11. До 9 Разврат и простащина! Тикаш момичето към мракобесие, алкохолизъм и я караш, да се държи, като курва! Срама нямаш, ей!
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|