Споделена история от Тинейджърски |
Да бъда ли още приятелка с нея
преди: 6 часа, 39 мин., прочетена 35 пъти
Здравейте!
Момиче съм и съм на 15 (9 клас). Имам една приятелка в класа, която е много добра, винаги ми помага, както и аз на нея с каквото мога. Казва ми, че винаги мога да ѝ споделя, ако имам проблем. Чаровно момиче е. Винаги е лъчезарна и усмихната. Опитва се да помага на всички. По успех тя у между 5 и 6, а аз винаги съм за 4, понякога за 3. Давала ми е да преписвам домашни от нея. Та проблемът ми е, че тя понякога преписва на тестовете в училище. И не казвам, че не е отличничка. Когато я изпитват устно, изкарва хубави оценки. Много се притеснява и не си вярва, че няма да се справи сама и затова преписва. Учителите са ѝ казвали, че трябва да повярва в себе си, че може и сама, но на нея все нещо ѝ пречи. Тя е и нерешителна. Не знам едва ли е кой знае каква драма, но аз съм прекалено честна и затова сякаш ми е трудно да приема такова нещо. Вие как мислите? Бихте ли били приятелки с такова момиче? И към момчетата бихте ли били гадже с такова момиче?
|