Сутрешни блокове по телевизията - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (132640)
 Любов и изневяра (32468)
 Секс и интимност (15397)
 Тинейджърски (22376)
 Семейство (7423)
 Здраве (10260)
 Спорт и красота (4922)
 На работното място (4063)
 Образование (7826)
 В чужбина (1836)
 Наркотици и алкохол (1181)
 Измислени истории (814)
 Проза, литература (1950)
 Други (21965)
 Избор на редактора (159)
 
Полезно

Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена

Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.

Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.

 

  

Споделена история от На работното място

Сутрешни блокове по телевизията
преди: 1 месец, 1 ден, прочетена 394 пъти
Здравейте на всички!
Всяка сутрин, докато си пия кафето, гледам сутрешните блокове по националните ни телевизии. Гледам ги от десетки години. Не че са ми толкова интересни, а защото и по трите национални телевизии не дават нищо друго.
Вчера пускам Нова телевизия. Гледам Гала, наредили се още трима-четирима коментатора — хора, които от години всяка сутрин са в студиото. Разтягат едни и същи локуми — кой чул, кой не дочул. Коментират глупости, пият си кафето.
Изведнъж си казвам: „Боже, аз съм учил 6 години медицина. Страшни лишения и огромни отговорности. “ И ги гледам тези обикновени хора как всяка сутрин си стоят на масичките. Всеки ден с нови прически, нови тоалети, нов грим. Пият си кафето и взимат два до три пъти по-висока заплата от мен.
Не, не им завиждам. Дразни ме самият факт. Хора, които работят на пълен работен ден за почти минимален надник, си скъсват гъзовете от работа. А тук всяка сутрин ни се набутват в муцуните разни неизвестни личности, които освен да пият кафе, да се лигавят и да се смеят, нищо друго не правят. А им плащат хиляди евро за това.
Сега като се замисля — в цялата ни държава е пълно с такива търтеи. Мен лично много ме дразни тяхната лиготия в ефир.
Вие какво мислите? Заслужава ли си подобни лица да са в ефир понякога повече от 20 години?

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 1 месец, 1 ден
hash: 1977e3c581
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

1.   Аз дадох отговор на твоите питания, авторе - относно истината за пазара на труда в България! Писах 2 теми, но както обикновено - тук се одобряват само теми от сорта "как мъж да си намери мъж за секс", някакъв си търси пък курви, докато "уж" обичал жена си, и прочие извратении... Сега за последно отварям този сайт, защото искам да запазя поне разсъдъка си, доколкото зависи от мен!

 
  ...
преди: 1 месец, 1 ден
hash: bee3e2d5af
гласове:
1 2 3 4 5
  (7 гласа)

2.   Плащат им, закото такива като тебе ги гледат

 
  ...
преди: 1 месец, 1 ден
hash: 809431644e
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

3.   А ти защо ги гледаш, че и от десетилетия? Явно имаш прекалено много свободно време, намери си работа, и ще спреш да мислиш за тия глупости!

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 1 ден
hash: d975ab50d3
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

4.   Е да ама ги гледаш, нали? ! Плащат им, защото ги гледаш. Ако никой не ги гледа няма и да им плащат. Аз лично никога не ги гледам тези, под нивото ми е. Човек може да намери много други занимания, включително и образователни програми. Така че публикацията ти е абсолютно противоречива. Хем сам казваш "Гледам ги от десетки години", хем после "защо им плащат". Ами всъщност ти им плащаш.

 
  ...
преди: 1 месец, 1 ден
hash: 2de277cfb4
гласове:
1 2 3 4 5
  (6 гласа)

5.   Аз не гледам телевизия от близо 7 - 8 години, не разбирам другите хора защо е гледат.
Авторе, много добре знаеш истината - Колкото и добре да си образован тук винаги ще си в тинята. Не си ли член от "клуба на богатите" ще си винаги на ръба тук.

Онзи ден разкриха схема, при която престъпните структури тук нарочно гонят чужди инвеститори от България, защото предлагали по - добро заплащане и подбивали заплатите на "удобните" фирми, за да може да поддържат заплатите ниски и да печелят от това.
А казват, че трябва да учим за " по - добър живот". Ползва от висше тук няма.
Но като заприказваме за далавери, там ситуацията е съвсем друга.
Не мисля, че има амбициозен и разумен човек, който би останал да живее тук при подобни условия.


М35 Балчик

 
  ...


...
преди: 1 месец, 22 часа
hash: b16f9777c4
гласове:
1 2 3 4 5
  (4 гласа)

6.   Тези хора също са учили и са минали кастинги. Много се лъжеш че взимат огромни заплати. Няма да навлизам в подробности, нито да си издавам източника. Но нещата изобщо не са толкова розови колкото си ги представяш.

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 21 часа
hash: 9a2078d3f3
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

7.   Аз не ги гледам, защо ги гледаш. Слушай музика, подкасти, а ти заряд на деня с тъпотия и негативизъм. Изборът е твой.

 
  ...
преди: 1 месец, 19 часа
hash: 02baf53a95
гласове:
1 2 3 4 5
  (3 гласа)

8.   Ако мислиш, че това е зле, изчакай да видиш налседствените богаташчета из Европа, за кво иде реч.

 
  ...
преди: 1 месец, 18 часа
hash: e081ced6d7
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

9.   Докато има балами, ще има и тарикати. Докато има тревопасни, ще има и хищници.
Тези са намерили своята ниша- хранят се от глупостта на "драгия зрител".
Както и всичките останали отпадъци от всевъзможните реалити формати, ток шоута, коментатори, анализатори и пр. Има публика, има рекламодатели, има ги и тези.
Не ги гледам, от години нямам телевизор, предпочитам да си пусна музика или да прочета нещо.

 
  ... горе^
преди: 1 месец, 9 часа
hash: d484bf4d51
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

10.   Аз пък от десетилетия (биквално! ) не съм пускал телевизора. Е, освен да гледаме някой от старите интересни филми, изборите или Джиро-то.
Хич не ми липсва!
Най-малкото пък да гледам Гала или някакви платени коментаторчета (от либераст-толераст-глобалистите)
Това е чисто губене на време! И дори да го възприемаш като "компания към кафето" - това пък е лоша ментална хигиена...

 
  ...

...
преди: 1 месец, 3 часа
hash: 2de277cfb4
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

11.   Извинявам се на автора за предимно негативния коментар, но е истина. Предишните буквално разрушиха държавата ни.
Партия ГЕРБ е създадена от ЕС именно с подобна цел.
Е... Постигнаха я.
Прочетете малко за нея, за "идеалите" й.
Ще Ви стане ясно защо сме в подобно положение.
( То е очевидно, но ще си отговорите логично ).

М35 Балчик

 
  ...
преди: 29 дни, 1 час
hash: c53337e0c8
гласове:
1 2 3 4 5
  (2 гласа)

12.   Телевизия в 21 век с всичките интерактивни забавления още гледаш? И защо? Иди на кастинг и стани като тях, щом толкова им завиждаш.

Ако не те влече, по-добре си гледай собствената паница, вместо половин часовите рекламни блокове по телевизията.

Нали се сещаш, че тези хора съществуват единствено и само заради теб!

Нарича де рейтинг и зрителски интерес. Ако всички бяха като мене, тв водещите отдавна вече щяха да са се преквалифицирали в безработни ютубъри. :)

Тенденцията вече е налице - виж Господарите, Карбовски, Иван и Андрей, плюс нного други... Плачат за телевизията, ама в телевизията вече място за всипки няма. И все по-малко ще става...

 
  ... горе^

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net