1. Естествено, че има. Хубаво, че си се усетил навреме как работят нещата. Бачкаш си бавно, лежерно, с почивки, без да се мотаеш прекалвно. Ако на някой не му харесва, да си наеме още един човек или да ти вдигне осезаемо парите. За стратегия не знам, но знам, че най-вероятно ако си даваш много зор това няма да се оцени. Шансът е минимален. Или ще те потупат по рамото и ще ти кажат, че след ееей толкова врвме, като фирмата напредне, ще има и за теб. Разбирай, след година, две, фирмата ще изкарва стотици хиляди повече, а на теб ще ти вдигнат парите с 200 евро, за което ще трябва да си доживотно благодарен, и ако може да вършиш двойно работа.
А "стратегията" е да си нечия секретарка, син, внук и т. н.
|