 |
|
|
| |
|
Полезно |
|
Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена 
Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес. Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
Споделена история от На работното място |
Не постъпвайте на работа в Столична библиотека
преди: 18 дни, 19 часа, прочетена 611 пъти
Искам да предупредя всички, които от незнание имат намерение да постъпват на работа там.
Много ниски заплати, товарене.
Има вероятност да ви "одобрят" на работа, "пробват" без договор и изведнъж да се покрият, загубили ви ценно време и часове.
Няма да има значение дали имате опит в сферата: има доста по-млади от вас, които ще обявят за кадърни и можещи, а вас дори няма да погледнат в очите защо са ви направили врътка.
За успелите да постъпят: има товарене, има ниски заплати и нелоялност.
За всеки млад, който иска да започва да учи или да се занимава с библиотекарство: откажете се. В библиотеките ще ви изкарват некадърен, некомпетентен, ще сте муле за минимални пари, повече пари ще взимате и в магазин, ще ви карат да карате безсмислени магистратури, за да ви доплатят 150 лв. над заплатата, които на места няма и да доплатят, защото се чакало. А в договора пише, че при взимане на магистратура веднага става увеличение.
Който мисли, че това е спокойна и нормална работа, по-добре да се откаже навреме.
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
Коментари |
|
Вземи последните коментари по RSS |
| |
|
|
| преди: 18 дни, 12 часа hash: 943aa4deca |
|
1. Монетата винаги има две страни. Какво ли биха казали колегите ти за теб. Постът ти не би отказал никой
|
| преди: 18 дни, 11 часа hash: ca50e79a55 |
|
2. ИНтересно ми е какво е това голямо натоварване в библиотека.
Понякога посещавам Националната библиотека и имам впечатлението, че там атмосферата е много спокойна. Странно ми звучи в Столична библиотека да е по-натоварено. Иначе не се съмнявам, че заплатите са ниски.
|
| преди: 17 дни, 21 часа hash: 433d5d67ba |
|
3. Така е във всички безсмислени работни места, каквато е и "работата" в библиотека. В библиотека трябва да работят единствено хора с някакви увреждания, като социална функция.
В такива "работни" места има работа за трима души, но са назначени десет. Девет от тях обаче са някакви връзкари и остава един да работи за трима за никакви пари. Освен това разните лелки "шефове" са някакви абсолютни смехорани и единствената им цел в живота е да командват този един човек.
|
| преди: 17 дни, 20 часа hash: 9a7e017abc |
|
4. 1, масово в тези среди цари злоба и клюки, колеги за колеги рядко казват нещо добро, освен ако не са делегирали работа на човека и им е изгоден, това е един плюс човек да се разкара от средите. 2, в Националната вие виждате видимата част лелките в читалнята, но не и скритата с книги, прах, мъкне и бригади.
|
| преди: 17 дни, 18 часа hash: 2d0b73ab15 |
|
5. Тази тема е с цел да предпази бъдещи "очаквания" от хора, всичко останало в тези среди и глухите са го чували и слепите са го виждали. На колебаещите се дали тепърва да стават библиотекари казвам: откажете се. По-добре за вас.
|
...
| преди: 16 дни, 21 часа hash: 5109d24387 |
|
6. Интернет и ИИ направи библиотеките почти излишни. В читалнята има два-трима пенсионери.
|
|
|
|
| Коментари очaкващи одобрение: няма |
| ... |
|
|
|
|