Споделена история от Здраве |
Хипохондрик
преди: 7 часа, 14 мин., прочетена 49 пъти
Здравейте! Жена съм на 23 години. Още от малка боледувах често, в болница съм лежала само 2 пъти, но пък спомените ми от тези случаи са едни от най-неприятните. През последните 6 месеца обаче все нещо не е наред откъм здравословна гледна точка. Първо започна с главоболие, замайване, световъртежи, преминахме към кашлица и задух, болки в стомаха и така нататък. За тези 6 месеца съм минала през няколко видя кръвни изследвания, прегледи при невролог, УНГ специалист, правени са ми ЕКГ-та, минах през ЯМР на главен мозък и шия заради главоболията и световъртежите. Последно ми направиха рентгенова снимка заради кашлицата и задуха. И всяко едно от тези изследвания излезе нормално, снимките бяха чисти. А симптоми още си имам. А аз знам че съм хипохондрик, мисля че винаги съм била и особено последно време. Та причината да обяснявам всичко е това е да се допитам дали някой има същите проблеми. Усещаш физически симптомите, ходиш по лекари, всичко е наред обаче ти не се успокояваш от това. Ако някой сподели ще се радвам.
|