Споделена история от Секс и интимност

Само моята жена ли е така?
Жена ми свършва максимум за 10 мин и то доста разтърсващо. Преди време издържаше около 15-20, но от няколко години започна да свършва все по-бързо и по-разтърсващо. Тъкмо се настроя и тя е свършила, после вече не може втори път. Аз си свършвам, но ми се иска да свъшрваме заедно.

Първо ѝ правя френска за около 5 мин, но тя се превъзбужда и не ми дава повече. После още максимум 3-5 мин по същество и свършва. На мен тъкмо е започнало да ми става хубаво и на нея вече страстта ѝ я няма. Ако не ѝ правя френска, пак свърва за по-малко от 10мин. Сигурен съм, че не симулира.

Ако има значение, на 29 е, заедно сме от 10 г. и винаги сме имали прекрасна емоционална връзка и откритост един към друг, не е имала партньори освен мен. Но не това е темата, по-добре така отколкото да се чудя как да я задоволя. Въпросът ми е друг. От чисто любопитство.

Чета тука как на жените не им стигало по половин - един час. Аз чак се чудя как става номера. Наистина ли толкова ви трябва? Тя единствената ли е, на която не ѝ трябват повече от 10 мин.?

Коментари

1.   И мойта стана така и аз рядко свършвам. Какво да ти кажа, и добрите е-чи също плачат. Не се оплаквам де, и без това мъжете не свършваме толкова готино.

2.   Не са всички като нея, аз например много трудно свършвам. Малко по млада съм от жена ти(на 26), трябва ми около един-два часа а понякога дори изобщо може да не се случи. В момента със новият ми приятел за връзка от шест месеца нито ведъж не успях, но при нас проблема е друг а именно че той не ме привлича достатъчно. Според мен зависи като цяло от жената, всеки е различен. Може би оказва влияние това че ти си й бил единственият партньор и сега вече става по бързо и по лесно. Аз ако спя с друг мъж сигурно няма да успея да свърша.. но знам ли дори да се случи ще съм се изпотила и изморила доста преди това, мисля че й тя ще е така.

3.   Блазе й на жена ти. И аз искам да Свършвам изобщо, ама не се получава. Ами то секса аз не го измервам във време.. Щом жена ти може да се настрои, че и да свърши за 10 минути това е супер, на повечето жени им трябва доста повече време подготовка... И аз съм една от тях и затова си стоя нещастна и незадоволена, ама вече свикнах... Както и да е, не знам дали има решение ма проблема ти, освен да говорите, при мен това не се получава защото мъжа ми го приема като обида. Късмет
Ж

4.   Ами сега тъкмо ще разбереш какво ни е на 95% от жените при секса. Явно твоята жена е от останалите 5%

5.   Това си е в нормата. Нормалната продължителност е от 8-12 минути. Онези на които не им стигат и час, просто са фригидни. Обикновено такива стават кур. и. Те не могат да бъдат задоволени, колкото и да се опитваш. Нормална жена с чувства, 10 минути секс и е достатъчен. Значи на жена ти й е хубаво с тебе, затова се възбужда и свършва навреме. Не ги слушай тези, дето искали по час. Час триене, направо ще замирише на печено. Радвай се, че имаш истинска жена, която знае какво прави и какво иска.

6.   Аз съм на 24 и определено не съм така. Повечето пъти дори не свършим. Може би си много добър или тя е много сексуална, не знам. Хубаво е.

7.   И при нас го има същия проблем, след като свърши вече се отпуска и иска да ме свърши на френска.

8.   Може да пробвате при сексолог... някакви хапчета, с които да забави оргазма си или да си изкаже компетентното мнение по случая. Или пък няма да и правиш френска, а съвсем за кратко ще стимулираш клитора - за 1-2 минути. След това тя, ако е съгласна може да ти направи френска или да си поигра(ръчна) и така има по-голяма вероятност да свършите заедно.

9.   Аз пък съм в другата крайност и си мисля, че имам проблем. Не мога да свърша, правим секс, дълго време и чак след това трябва да действа с ръка и едва тогава мога...

10.   И моята е така. Просто има повече тестостерон жената.

11.   Да проверим средното време за свършване в Гугъл, но би било чудесно дамите да опишат динамиката на изживяването :)

12.   Голям късметлия си с тази жена! Какво по-хубаво от това. Ти може да си свършиш и след като тя е достигнала оргазма си. Вчела например задоволих жена си с пръст, а после и го вкарах и се изпразних.

13.   Хе-хе, ти имаш жена-мечта! Ако можех така и аз за 10 минути да я оправям моята и после да ходя с часове да се забавляваме със съседката, щеше да е адски добре!

14.   Рядко е.

15.   Зависи от момента. Свършвала съм и за 2 минути, и за 1 час... Да ти имам проблемите :D

16.   Ох, късметлийка :D

17.   Аз имам малко по-различно мнение от останалите... именно, че жена ти изобщо не свършва. Надявам се да не съм права, но всяка жена тък знае, че особено в определени дни от месечния цикъл е трудно да се свърши по хормонални причини, а освен това пък да свършиш и след това да не можеш като жена да продължиш? Малко ми е странно това.
Според мен жена ти просто иска да съкрати любовния ви акт, защото ѝ е досадно и може би иска да спи или нещо такова. Много е лесно за една жена да симулира оргазъм в удобно за нея време, за да си спести нежелано любене. Тук проститутките и порно артистките са най-добрите, но и повечето нормални жени са се специализирали в днешно време в симулиране на оргазми, защото просто мъжът го очаква, приемайки, че женската сексуалност е като неговата - пълноценна само с оргазма. И така някои жени симулират оргазми просто, за да сложат все някога край на акта и особено, когато актът ѝ е досаден или неприятен. Лошото е, че жените можем да сме перфектни артистки тук.

Една жена, която действително е получила оргазъм пък не виждам защо да има против да продължиш до достигане на твоя -точно обратното, ако не втори оргазъм, то поне можеш да си доститавиш допълнителен „гъдел“. След оргазъм на жената ѝ трябва много повече време от при мъжа, за да се успокои и това е така при всички жени, заради особеностите на женската нервна система - тоест не е като при мъжа да е неприятна стимулацията след оргазъм, а жената остава дълго след това възбудена, готова за мъжа.

Има и друга вероятност - да страда от леко дразнение, алергия от кондоми примерно или леко възпаление някакво, което я дразни и прави чувствителна и си мисли, че стига оргазми.
Дори е възможно изобщо да е нямала и да е стимулирала винаги, а сега просто да гледа по-бързо да мине номерът.
Просто женската сексуалност не е константна - променя се в зависимост от хормоните в различните периоди на цикъла (след менструация, при овулация примерно), но и е подвластна много на комфорт, настроения, атмосфера. Освен това женските полови импулси се предават по малко заобиколен път и достигат мозъка по-късно от при мъжа, при който директно по гръбначния мозък половата стимулация стига до мозъка. При жената това се случва само отчасти през там, но най-вече през останалите нерви.
10 мин. са възможни при клиторална ситмулация и то много добра, но пак не всеки път...
Много хубаво, не е на хубаво е казал народът.
Винаги се съмнявам, когато някоя история стигне някакви крайности и в тази история като жена мога да кажа, че има нещо гнило.

18.   Номер 5 я стига си обиждала, според мен повечето жени свършват бавно.. ти като си от бързите защо нападаш тези които не могат, вместо да злобееш трябва да се радваш!

19.   До 17:

Е, много сте опитни в симулацията, жените. След като не й се прави секс, защо се омъжила. А, да. За да има кой да я храни. Не й се бачка, не й се люби, но все пак трябва да яде.

20.   Да ти имам проблема- ние с жена ми не можем да почнем, камо ли да свършим.
М42

22.   За моя мъж няма нищо по-хубаво от това да свърша за 10-15 минути. След това може да прави каквото си иска с мен, нямам сила за съпротива. На мен ми харесваше да свършваме заедно, но той предпочита да се наслади на моето удоволствие и след това е негов ред. Радвай се, че имаш жена която харесва секса и успява да му се наслади.

23.   До 19: Бракът не е само секс. Иначе с останалото съм напълно съгласна хД

25.   За разлика от нас мъжете които изпитваме оргазъм предимно с половият си орган, жените изпитват оргазъм със цялото си същество. При силни (разстърсващи) оргазми, цялата кожа на жената е много чувствителна. Има няколко типа жени. Примерно едните след първият оргазъм искат още и още и могат да свършват многократно. Но има и друг тип жени, които като свършат немогат да продължат поради факта, че половият им орган става много чувствителен и усещането е неприятно при допир. Ти си късметлия. Моята жена свършваше само клиторно и то с толкова продължително масажиране, че ме заболяваха ръцете а тя се протриваше. Сега се научи да свършва и вагинално, дори и на два пъти свърши анално при стимулиране с пръст. Но, има едно голямо НО което ме прави нещастен. Тя няма желание за никакъв секс. Представиси, този месец един път, другият месец по рядко. Дори и единственият месечен секс, си мисля, че е от съжаление към мен. Хайде сега познай от нас двамата с теб авторе кой е ссъс същински проблем. Любовница няма как да имам, че ме ревнува от други жени, а секса с нея е невъзможен по причина, че ТЯ не се нуждае. Така сме от много, много мъчително и болезнено време. Обичаме се и не искаме да се разделяме. Ебе ми се до такава степен, че вече не съм сигурен дали ми се ебе... Така, че в заключение, радвай се на жена си и на това, че и доставяш удоволствие. Успех!

26.   Не е само жена ти така, свършвам доста бързо и аз. Не знам дали са 10 мин... може да са малко повече, но и много често са доста по-малко. Понякога и само от вкарването на пръстче свършвам моментално. Е, разликата е, че не отказвам "продължения", дори ако не продължи все едно не съм правила секс... Н 17 е написал пълни глупости в тази връзка. Никога не съм симулирала оргазъм, за да прекратя акта защото ми е неприятно. Може и да има такива жени, но не можеш да обобщаваш така на едро... не всички симулират когато не им харесва нещо. Ако на мен не ми харесва - не се насилвам да правя. Не бих правила секс по задължение, просто няма какво да ме накара... Партньорите ми досега са се "радвали" именно на това, че на мен ми се иска... моето желание поражда тяхното. Гарантирано ще (и са щели) да разберат ако е симулирано от моя страна и, съгласи се, доста разочароващо...
жена на 34

27.   Номер 5 не е правил секс от очевидно много време. Оргазмът при жената е труден, направо изкуство…………..
Номер 19 очевидно си мъж, бракът не е само секс. Ние какво да направим, че не можете да си използвате пенисите.

28.   Моята жена е така, но при анален секс. Свършва максимум за 3-4 минути, а аз тъкмо съм загрял, и не ми е достатъчно. После втори път почти не може отзад и съответно много рядко успявам да свърша вътре в нея. При вагинален не е така, свършва много по бавно или изобщо не може.