Споделена история от Секс и интимност

Преследва ме рускиня, какво да правя
Здравейте. Преди 2 години на морето се запознах със една рускиня значително по-голяма от мен и правихме много секс. След това до следващото лято поддържахме контант и този път дори заедно отидохме на море. Кофтито, е че започна да си мисли, че може нещата между нас да станат сериозни а тя има малка дъщеря и както казах е по голяма от мен с около 10 години. Искам да попитам какво да правя защото все пак тя иска да живеем заедно в Русия като ми гарантира, че всички финансови отговорности ще ги прокрива тя и аз с две думи не трябва да работя а ще имам всичко каквото пожелая. Какво да правя???

Коментари

1.   Пълни глупости! Тази иска да те използва за виза и постоянно пребиваване - ще те накара да подпишете брак уж да живеете в Русия и след 3 г. като получи ЕС-гражданство ще те отсвири. Дори да има някакви пари, то те ще са от бащата на детето ѝ. Да не мислиш, че той ще плаща за toy boy на бившата си жена? Ще ѝ спре кранчето и ще си вземе детето.
Извод - не се блазни от лесен живот. Безплатен обяд няма. Учи, работи и си гради живота и не се занимавай с глупости. Разделяй секса от приятелството!

2.   Отиди да разгледаш поне Русия пък после се върни:)

4.   Номер едно, защо плашиш човека? Проблема на рускините е, че мъжете там са два пути по-малко от жените, тоест на една жена се пада по половин мъж. Освен това знаете за масовия алкохолизъм там, свестните неалкохолизирани мъже са още по-голяма рядкост. Ако тя ти харесва отиди с нея, не бързайте с брака, отиди там, поживейте няколко месеца заедно то ще си проличи дали иска да те използва (малковероятно) за виза или не. По-скоро не, ако е искала европейско жителство защо и е да идва точно тук?

5.   До номер 4:ами идва точно тук, защото тук ги дават за 1 година ако е омъжена за българин..

6.   Ако е омъжена за българин, първо се кандидатства за виза, а след това може да получи право да пребивава до 1 г., което се подновява ежегодно, но това не й дава право да пътува из Европа. В общи линии е безсмислено, но рускините като цяло не мислят много, просто се надяват на по-добър живот. В Русия ситуацията в момента не е много розова, особено откакто курсът на рублата падна толкова драстично.

8.   Изобщо не се хващай на тая игра, че ще съжаляваш! Щяла да те издържа, ти нямало нужда да работиш... хах! Целия номер е жената да получи гражданство за държава от ЕС. И в деня, в който това стане ще ти бие шута! Да не говорим, че междувременно ще е преспала с половината квартал. Жената си е направила добре сметката! Намерила си е млад мъж, при това гражданин на ЕС и е решила, че това е шансът и да си уреди живота. Хем млад и пламенен мъж, хем гражданство... какво повече и трябва? После след 5 години си събира багажа и бегом на запад.