Споделена история от Тинейджърски

Само секс ли е искал от мен и имали някакви чувства към мен
Здравеите, пише ви едно 17 годишно момиче влюбено във 24 годишния и съсед, знам сега ще кажете, гледай си уроците, не се занимавай с глупости, но.... Запознахме се, когато аз бях на 14, а той на 21, живеем вход до вход, той си имаше приятелка, но аз страшно го харесвах и от километри си личеше, че той също не е безразличен към мене, започнахме да се виждаме, притесняваха ме годините ми и реших да го излъжа, че съм по-голяма и, че аз също си имам приятел. Започнахме да се виждаме и личеше, че между нас има химия, натискахме се на задните седалки, гушкахме се, целувахме се, но до секс не стигнахме, не че той не искаше, напротив искаше, все пак е мъж на 21 години тогава, просто аз не бях готова а й знаех, че го лъжа, също така съм девствена, той каза, че ще ме чака и, че не иска от мен само секс. Тогава проблемът беше това... Сега проблемът, е че приятелката му забременя и роди, аз много трудно и тежко го преживях и преживявам и когато разбрах, че е бременна го потърсих, за да получа някакво обяснение, тогава излезнахме, той ми потвърди, че е бременна, че не може да я накара да абортираи, че би искал да има дете от мен, че аз съм му слабост и тръпка и че ще продължава да държи на мен и че няма край каквото и да става, взе апартамент на 100 метра от мен и каза, че го е взел за да е по-близо до мен, Те не се ожениха, той каза, че не иска да се жени и, че няма да се женят, предложих му да се махна от блока, но той каза, че тръгна ли си ще ме намери, че нямало да ме забрави и че сега ми е доказал, че не е излизал с мен през тези 3 години само заради секса. Попринцип не съм доверчиво момиче, не вярвам на момчетата особенно, и винаги съм мислила, че той иска само секс от менно според вас възможно ли е да има някакви чувства към мен или просто е искал само секс

Коментари

1.   Ами ако не искаше само секс, едва ли щеше да си му само любовница. И ти с какъв акъл си тръгнала да търсиш нещо повече от секс, при положение че той си има приятелка?

2.   Значи сте се познавали, казал ти е, че има чувства към теб, но си е бил с приятелката, казал ти е, че иска дете от теб, но е забременил нея, казал ти е, че не иска да се жени, но го е направил с нея, и сега ти казва, че иска да живее близо до теб след 3 години чакане за секс? Мила, това е пазене на инвестицията, не чувства.
S.A.D.

3.   Еми като мъж ти го казвам, че според мен иска само секс. Това е форум все пак, не Ви познаваме, не очаквай някакви супер точно коментари... но мъж съм и ако действам като него, мотивът ми ще бъде секс... Просто не мисля, че иначе би се държал така... това не значи, че не те харесва - просто не сте сродни души и любовта на живота си и т. н.

4.   На 21 години голяям мъж хаахха не ме карай да се смея...

Ж, 16

6.   Шанс просто