Споделена история от Секс и интимност

Приятел ми иска да ме лиже, а аз не искам
Здравейте! Както стана ясно от заглавието приятелят ми иска да ми прави френска любов, но на мен ми е изключително неприятно, понеже едната ми малка срамна устна е ужасно чувствителна, защото имам едно леко порязване от самобръсначка от преди няколко години (дами, не правете тази грешка! ). А той е обсебен от тази мисъл. Не му доставя удоволствие толкова същинския полов акт, колкото това да ми "изпапка котетцето ". Само при по- грубо докосване от негова страна я има болката, а не искам да си представям какво би било, ако започне да ми засмуква устните. А той полудява, когато не му позволявам и имам чувството, че ще съсипя връзката ни, защото не искам приятелят ми да ми достави удоволствие. Аз достатъчно се възбуждам от самия него и целувките по цялото ми тяло, но явно той иска да усетя максимума. Толкова ли го искат всички мъже, или просто моят е луд на тази тема? ! Не знам какво да правя. Може би да го напътствам как точно да го прави, но няма ли да го ядосам?

Коментари

2.   Не знам, ама на мен първо ми беше странно да ближа приятелката ми, защото вкуса е леко странен, но с времето свикнах и сега се нагаждаме много добре, аз и правя, тя ми прави и всичко е много добре. Поговори с приятелка си по-сериозно и му обясни за физиологичния си проблем и може би ще те разбере.

4.   Да, напътствай го. Говорете, обясни му както го обясни на нас. После го напътствай, баааавно и нееежно. Малко ми се струва че се превъзнасяш покрай тази раничка. Не може толкова да те боли, може би е нещо друго. Ама ти си знаеш.

Както и да е. Не всички мъже обичат да лижат, дори има такива които се гнусят. Аз съм от тези които обичат, не точно колкото твоя приятел, предполагам, не съм фанатик, но без лизане и свирки секса не е същия определено. Предполагам не си консерва, ама секса все пак не е мисионерската, давай той да свършва и айде.
Подобна ситуация имат почти всички мъже с жените си които не могат или не знаят как да правят свирки. Зъби, стискане, боли си...
Да, ама обяснявам, насочвам, посочвам... проявявам търпение. След 1-2 години вече момичето знае кога ми се пикае и кога ще свършвам. Връзката трябва да се гради.
Хайде успех!

5.   Да, обясни му. Учудвам се защо го криеш? ! Кажи му и да внимава ако е толкова мераклия и готово.

6.   Е щом ти не искаш ще си намери някоя която иска. Съжалявам но всеки гледа да си задоволи нуждите. Щом той токова държи на това значи че има нужда от него, а щом ти не му го предоставяш съвсем нормално е да потърси някой който да го задоволи в това отношение.

7.   Благодаря на коментиралите. Ще се опитам да му обясня, за да изгладим проблема си по - възможно най - деликатния начин. Хубав ден!

11.   Това е толкова глупаво-като не искаш той няма никакво, ама никакво право да те насилва. Обясни му, че не само, не те възбужда, но и те боли и му кажи, че ако иска да чувстваш болка, само за да му е добре на него... значи някъде е сбъркал с ценностите си. Няма нищо лошо, в това да не искаш да те лижат-и аз не искам. Като го прави някой-ми е ужасно неприятно... и със жени съм пробвала и с мъже-не ми харесва и това си е. Ако, на някой не му харесва-ами пътя! Някак си знам, че той губи, а не аз.
В леглото правя почти всичко друго-без някакви ужасни перверзии, разбира се, но лизането не го познасям. На мъжете, по някаква странан причина им харесва, на мен също ми доставя удоволствие да правя свирка, но просто ми харесва това, че на партньора ми му е хубаво, иначе не ме възбужда или нещо такова.
До сега в секса винаги съм си падала по ролеви игри, обичам лек или не толкова бой, връзване... такива неща, но на сегашния ми приятел не му харесват. Не мога да кажа, че страдам или че е някакъв проблем за мен. Не знам как можеш да твръдиш, че обичаш някого, а да си склонен да се разделиш с него заради някаква твоя прищявка.
Моя съвет е да не се насилваш да правиш нещо което ти причинява болка и неразположение, заради човек който не те уважава и не зачита мнението ти. Секса е игра за двама. Не е само за неговото удоволствие или за твоето...
Не знам, защо но повечето хора смятат, че секса трябва да е като на порно филм-не е така. Всеки има спецефични нужди и физически особености и редно партньора му да се съобразява поне с това. Не си длъжна да търпиш болка, заради никой мъж, уважавай себе си и тялото си!

14.   ама как не искаш?? това е толкова яко :) аз обожавам приятелят ми да ми прави френска. само така свършвам. слава богу и той обожава да го прави, даже по-често от мен го иска. истински се наслаждава.

трябва да намериш начина по който ти харесва. примерно аз не обичам да ме осмуква цялата, обичам само с клитора и леко около него да се занимава съвсем нежно. просто е великолепно :)

15.   Идеята на секса е и на двамата да ви е хубаво, да изпитвате удоволствие. В момента, в който нещо се превръща в болезнено и неприятно изживяване за единия партньор, само и само на другия да му е кеф, нещо куца в цялата работа. Ако си споделила на приятеля си всичко, което казваш на нас, не виждам защо би бил толкова упорит. Можеше той да е в твоето положение и тогава едва ли щеше да ти позволи да го докосваш.
Не вярвам това да съсипе връзката ви, както казваш. Интимният ви живот може да бъде разчупен и разнообразен по много други начини, не само с орална любов от негова страна. По-скоро си го е навил на пръста и се държи инфантилно. Поговори с него и отново му повтори, че причината да не желаеш не е нито в него, нито в някакви задръжки от твоя страна, а просто те боли и не виждаш защо трябва да си го причиняваш, като можете да изпитате взаимно удоволствие, правейки нещо друго.

16.   Напълно подкрепям номер 11. В една връзка са нужни компромиси, но да търпиш нещо, което не ти е приятно, за да угодиш на нечии фантазии е изключително глупаво.

17.   Благодаря и на Вас! Радвам се, че има още хора, които преживяват историите на другите независим от какво естество са те. Всичко хубаво!

18.   Мила, явно имате проблем, свързан с доверието. Да, това положение ще се оправи със сигурност. Но замисли се дали наистина можеш да разчиташ на този човек. Не искам да те обидя. Мисля, че ако имаше пълно доверие между вас, не би се стигнало до писане във форуми. Това не означава, че не бихте могли да изградите доверието. Всяка връзка изисква усилия и огромно търпение! Бъди щастлива! Успех!