Споделена история от Секс и интимност

За мъжете над 25 години, които все още не са правили секс
Здравейте,

Във форума има дискусии, посветени на девствеността, но реших да пусна тази тема, която се отнася конкретно за мъжете. Забелязал съм, че въпреки че след една определена възраст липсата на сексуален опит се смята за нещо странно и при двата пола, на неопитните мъже се гледа с по-критично око. Не съм чул мъж да каже, че никога не би имал нещо с девствена млада жена, но съм чувал женски мнения, че не могат да си представят да имат нещо с мъж, който никога не е правил секс. Маркирах като възраст 25 години, защото това е възрастта, която се е приела като горна граница за "първия път".
Аз съм един от тези млади мъже (на 27 години), които не са правили секс, имам и някои приятели колкото мен или дори по-големи, които също спадат в тази група. Ако погледнем реалистично на нещата, може наистина да има някакъв малък процент неопитни мъже над 25, които чакат "специалната", но огромната част просто очевидно имаме проблем. Като гледам себе си и другите около мен в това положение, забелязвам общи неща - сковани млади мъже, по-трудно изразяващи емоции, в периферията, а не в центъра на забавленията, с психологически бариери. Някои имат трудности в общуването с жените като цяло, при други общуването върви нормално, но свършва на ниво приятелство. Възможно е и проблемът да се корени във възпитанието, семейството, силна връзка с майката, някаква травма от друго естество. Една част от тези мъже могат да бъдат добри приятели на жените, но не предизвикват страст в жената и желание да бъде с тях интимно.
Разбира се, освен да се констатира проблемът, трябва да се търси и решение. Увереността по принцип е от решаващо значение. Само че опираме до следния въпрос - на какво да стъпи увереността на млад мъж, който никога не е бил с жена? Това според мен няма как да не си проличи и лошото е, че колкото повече напредва времето, толкова повече нараства притеснението, че ще се "изложиш", това те спира дори да правиш опити. Особено пък ако имаш силни чувства към жена и не искаш да изглеждаш смешен в нейните очи. Мисля си обаче, че голямата психологическа бариера е първият път, и ако мъжът я преодолее, след това нещата изглеждат една идея по-добре.
Как обаче да стане това? Ето как аз виждам възможностите:
Единият вариант е мъжът да срещне жена, с която да постигнат емоционална близост, тя да развие чувства към него, и затова да не е проблем за нея, че той никога не е правил секс. Това естествено е идеалният вариант!
Другият вариант е ако мъжът има в приятелския си кръг или сред познатите млада жена с по-освободено поведение, за която да е тръпка да бъде "учителка" на неопитен мъж, или пък да иска да му помогне от приятелска симпатия.
Третият вариант е по-възрастна жена, която си търси млад мъж за неангажираща връзка, за нея това, че мъжът е неопитен може дори да е плюс, защото така може да го съблазни по-лесно.
Вариантът за някоя случайна забивка в бар или дискотека ми се струва възможен на теория, но не и на практика, просто повечето мъже от този тип трудно бихме се отпуснали в такава обстановка.
Интересно ще е да се чуят мнения и на жени, и на мъже, особено ако някой мъж е минал по този път и първият му интимен контакт е бил на по-късен етап в живота, да сподели как са се случили нещата, дали първият опит му е дал увереност и след това е било по-лесно.
Надявам се на повече сериозни и по-малко подигравателни коментари.

Коментари

51-100 от 109

56.   Номер 26, добре, какъв е проблемът дори и мъжът да е, , загубеняк" както казваш, да сте заедно? Не търсиш ли на първо място любов, физическо и емоционално привличане? Дори и да изкарваш повече пари от него и да си на по-висока позиция, ако той си покрива разходите си и не иска никакви пари от теб, какъв е проблемът? Какво те интересува той какво работил и какъв му бил професионалния, дори личния живот (отношение с роднини), ако не иска никакви пари от теб и се справя сам без проблем?

На мен това винаги ми е било интересно. Питаш някои жени, казват искаме равни заплати между мъже и жени. Добре, обаче искаме и мъжът да изкарвал повече от нас. Това са две взаимоизключващи се позиции. Или махаме правата на жените, правим всички жени секретарки и нископлатени работнички, за сметка на мъже с големи заплати, или се научавате да живеете в истинско равенство.

57.   Аз ще ти дам най - ценния съвет от на всички, който го копи пействам навсякъде където видя подобна история, защото ми е жал за такива хора. Аз бях същия и знам много добре како ти.
Даже до миналата година имах един приятел, който беше на 25 и още не го беше прваил. Така - щом не си го правил никога значи 100 процента гледаш порно - най - голямата грешка.
Вярваш или не, порното уврежда мозъка и ти влияе подсъзнателно на мислите и чувствата. Ако спреш порното, ще видиш как от 2 до 6 месеца, ще ти се завърне увереността и ще си кажеш, абе това аз ли съм? Ще си кажеш, абе как съм могъл да съм бил такъв срамежливко...
Нямаш време за губене. Дори и да не вярваш и да ти е смешно помисли. Какъв е пътя към успеха в твоя случай? Увереността разбира се ;) А тя, ще се завърне като спреш тъпото порно и намалиш чиките 1 на 15 дена. Много хора споделят, че като спрат порното и безобразните чикии започват да общуват по - лесно с хората и се учудват от придобитата увереност. Аз бях спрял порното и чайките за 3 месеца и не усетих нищо, но като ги почнах стана по - зле и сравних, че преди наистина е работило.
Но няма как като съм гледал порно 10 години да се изчистя само за 3 месеца. Сега почвам пак. Спирам порното и няма да гледам. За 6 месеца, ще стане сигурен съм. Няма какво да губиш. И порното хич не е реалност, шото аз един път се опитах да приложа една хватка от порното и се изложих хахахах. Като ти дойде първия път в никакъв случай не си признавай, че си девствен. Ще си проличи със сигурност, но излъжи, че просто от 2 години не си бил с жена и си забравил как се прави ;)

58.   Н 45, заради теб кочовете си правят генерални заключения за нас, заради теб и други като теб, глупаче такова. Малко се засрами.

Ж32

59.   Номер 57, би ли обяснил с какво точно те замърсява порното, че имаш нужда да се чистиш? Струва ми се, че в основата на проблема e насаденото с възпитанието схващане, че секса и мастурбацията са нещо мръсно. Оттам и чувството за срам и комплексите и неприемането на собственото тяло с всичките му присъщи функции. Та това, което предлагаш номер 57, не само няма да реши проблемите на автора, а ще ги задълбочи.

60.   Жена на 31 г. съм, щастливо омъжена и със страндарт над средния. Не мога да разбера хора като 24. Изместихме се от темата на разговора, защото проблемът на Автора не е толкова голям в сравнение с проблемите на хора като 24, които просто никога ама никога няма начин да създадат семейство с нормална жена, защото просто не стават за съпрузи, бащи и не заради тежката си работа, а заради липсата на всякаква амбиция, мечти, желание за самостоятелност (да не живееш с майка си! ), развитие, образование, квалификация и изобщо изкривени ценности.
Добрата новина е, че все още жените правим избора и отсортирваме такива екземпляри, което е и най-доброто за тях - и след 30 г. ще са в рейса за фабриката, ще живеят с майките си и ще са девствени и това е добре за всички!

61.   Към 55,
Щом смяташ, че не е мъжко да си останал без баща и да помагаш с пари, да отказваш да угаждаш на капризите на някоя си кифла, то ти си съвършен и завършен чехльо. Минал и заминал си покрай "истинските мъже". Въпросната е препитала момчето туй-онуй, както почти всяка прави, но нали имало любов. Все пак трябва и тя да ходи на работа с кола.. Интересното е, че много красиви и елегантни момичета използват градски транспорт, нали? Друг е въпроса, че изобщо не ми се вярва да си мъж, ама карай. Тоя пък, дето разви теорията за порното, страда от синдром на остра и прогресираща тъпотия.

63.   Sharky (Номер 2)

Зачетох се в останалите коментари. Нямам намерение да ги коментирам. Има наистина полезни съвети в тях, не във всички но има определено какво да се извлече.
Отсявай овете от тях и се залавяй за работа, защото само с дискутиране и дъвчене на една тема, нещата няма да се променят.
Определено умееш да мислиш, имаш знанията(теорията), но за да осъзнаеш и разбереш как да бъдеш атрактивен за жените (сексуално и всякак) трябва да започнеш да прилагаш научената теория на практика в живота.
Казвам ти отново. Не е трудно да си легнеш с жена. По трудно е да задържиш интереса й към теб, защото ако на мъжете ни е достатъчно жената да е добра в кухнята и в леглото, то жената има нужда от внимание, разбиране и романтика (или емоции и чувства), подобни на тези които гледаме в турските сериали и сапунките :)
Недей да си мислиш, че възприемайки те като приятел не си привлекателен за жената.
Точно когато си й приятел ледената бариера между вас е стопена, и от начина по който се държиш с нея зависи дали ще отведеш нещата до следващото ниво. Не залагай само на сексуално привличане, защото там нямаш голям опит. Заложи на това срещата да е интимна (между вас 2-мата само и да няма странични хора или др. разсейващи фактори или субекти).
Заведи я на някое романтично място или се разходете някъде .
Идеята на тази разходка ще е да си говорите и да се опознаете.
Не й се натискай от самото начало, остави нещата да се случат от самосебе си но просто дай правилния тласък в тази посока.
Аз например винаги задавам много въпроси на момичето показвайки заинтересоваността ми към нея(и по този начин я опознавам и планирам как да й отговарям когато тя започне да задава въпросите като тук не говорим за лъжа, а просто за детайлите които я интересуват и биха й направили най-голямо впечатление).
Ако нищо не се получи не се отказвай тъй като не всеки си подхожда с всеки и може тя да не е била твоето момиче колкото и добре да е минало всичко и да си се постарал.
Важното е да се учиш от неуспехите си и да вярваш, че придобиваш опит и ставаш по-добър и се приближаваш по-близко до целта, защото наистина е така.
Ако ти е само секс в главата няма да я спечелиш (усеща се).
Опитай да не мислиш за крайния резултат, а просто да й се представиш в най-добрата светлина така, че да й вдъхнеш сигурност, увереност и доверие спрямо теб.
На жените им е омръзнало от терикати които ги използват да задоволят нуждите си, прилагат им пик-ъп техники за сваляне и после ги вписват от тефтерчето.
Ако обърнеш внимание на това което съм ти написал и бъдеш себе си показвайки им едно сериозно отношение целящо повече от секс, жените ще го оценят и сами ще те дарят с това което толкова ти липсва и те комплексира в момента.
Живота е пред теб млад си, мислещ си остава да станеш и действаш и да изградиш уменията които ще те направят желан мъж! Успех!
Sharky

64.   До 60 ,
Неее! 24 се развива и проявява характер, автора и подобните имат по-сериозна причина да се тревожат. Н 24 ще си плати на някоя и ще си ходи, а други балъци и деца от такива като теб ще отгледат, жало..

65.   " Аз: Я стига, така живеят повечето мъже в Бг.
Тя: Мъже е силно казано.
Аз: Защо?
Тя: Мъжът е самостоятелен и зрял. "
Няма да кажа, че тази е била много тъпо парче, тъй като има голям аналог и нищо впечатляващо, но защо си се занимавал с нея? Само като прочета това за самостоятелните и зрелите и се насирам от смях. Най-забавното е, че при същите обстоятелства, ако живееш сам и работиш същото, ще се залепи за теб. Главната цел е да не си близо до ридителите си, за да може да си лесна плячка на машинациите. Няма как всеки да е самостоятелен, защото за това се изисква доход над 1000 лв. всички знаем какъв е живота в България. Трябва да си от дебил нагоре, за да мислиш че е толкова лесно. Ти даваш всичко от себе си, а те ди дават малко от отзад и отпред... между другото, женскто мнение да си остане в пределите на кухнята, където им е мястото. Автора да послушаш номер 4, няма да ти навреди. То така и така ще попаднеш на такава. Ще попаднеш на жена като 55, ама ще е късно да се поправиш. Не е хубаво да си толкова наивен.

66.   Не им се дразни 61, Бети Фридан ги зове. ;-)

67.   към 33
Според мен това е вярно и невярно. Давам ти пример с мен, аз съм на 29 с професия, амбиционен млад и готин :) (да не се хваля много) имам почти ново БМВ, не заради жените просто ми харесва колата. Заплатата ми е над >5к. Смея да твърдя че имам добро чуство за хумор, но последната случка, която имах с жена излизахме няколко пъти всичко 6 забавлявахме се, смяхме се, целунахме се и просто в дадем момент тя спря да комуникира с мен, аз пробвах няколко пъти и се октазах понеже не искам да се натрапвам. Така и не разбрах защо стана така, но няма и как да разбера. Аз наистина я харесвам и леко хлътнах :( Просто понякога се получава понякога не независимо от другите фактори.

69.   От 24 до 60,
„Добрата новина е, че все още жените правим избора и отсортирваме такива екземпляри, което е и най-доброто за тях - и след 30 г. ще са в рейса за фабриката, ще живеят с майките си и ще са девствени и това е добре за всички! " - Малко трудно ще ме отсортират, тъй като съм докарал на външност и се занимавам 12 години активно със силова спортна дейност, а разговорът с това недоразумение го започна именно то, както всеки път сдтава при мен. ДА, аз никога не ги заговарям. И на нищо не се надявам да стане, те ме пожелават но предразсъдъците им пречат. Викат си: Тоя е готин и сигурно е уреден в живота, ама после се блещят като ужилиени. Аз не съм девствен, всъщност никой не е девствен. При мъжете това е проблем в горната глава, всичко е просто едно изпразване. При вас е съвсем различно, жалкото е, че не правите расов избор, но то си е ваша работа. Миналата година клатих(не за първи път) в Любляна(Словения) за без пари. Бяхме няколко души на екскурзия и единствено сме харчили за храна и нощувка, пожелаха ме тогава. Словенката изглеждаше добре и беше към 25 годишна. Ако изглеждаше по същия начин и беше българка, не, определено тук нямаше да ми пусне. Тук щеше да ми разправя ей такива глупости за реализация и тем подобни. Аз съм си реализиран и си имам специалност. Освен това имам и приятели студенти, за които мога кажа, че са много назад в материала от мен(девствени са). Не спортуват и ходят на лекции, не са привлекателни за жените. АЗ се развивам чисто физически и от работа, и от спорт. И ако си изградя някаква печеливша тактика, по време на препитването ще омайвам толкова сладко, че няма да има смисъл да ходя в други страни за да ми държи влага на дедовия.
Едноокият смок ще е виинаги весел, но аз съм честен и при разговори не обичам да лъжа. И сега като се замисля и от добротата, честното и нормалното в мен губя. И всички мъже са така мачкани, защото са добри и се залъгват. Мъжът не трябва да робува и да се грижи за вас, вие заедно трябва да работите и да се борите. Просто един мъж в България няма ресурсите, за да ви притежава, разберете го. малка страна сме и хората дето живеят над средния стандарт са изключително малко, а и не ми се иска да знам как са над него, защото и аз познавам учени хора и те са или безработни, или аз взимам повече от тях. Грешката на автора е, че слуша глупостите на жените тук и на такива като 2.

„Ако искаш да постъпиш мъдро, поискай женско мнение, изслушай го и постъпи обратно на него. “ — Харун Ал-Рашид го е казал!

Също и - „Никога няма да намериш жена без готов отговор. “ — Шекспир!

И разбира се - „В глупостта всички жени са еднакви. “ — Еразъм Ротердамски.
Те са си го казали хората, ама кой да мисли? Нищо, вие си слушайте съветите на докторките, и щастливо женените с над среден стандарт, а аз и подобните ми ще ходим да чукаме и да си правим кефа, много с често с някоя от тези, на които си правя труда да отговарям. приятен ден на всички.

70.   56, да си видял написано, че искам да печели много? Нарочно казах, че няма значение професията, няма значение и заплатата (метнах случайна сума от 700 лв), а търся някой оправен и образован. Веднага отговарям защо не искам "загубеняк" - защото повечето се комплексират и почват да се държат кофти, ако приятелката/жена им е по-нагоре. Пълно е с байганьовци, които обичат да мачкат жената. Родителите ми не са ме родили и отгледали, за да стана изтривалка на някой като 24. Просто нямам думи как за един коментар-контра на 24 (от когото и други се възмутиха! ) отнесох толкова заяждане, че съм меркантилна, зла феминистка и т. н. Много се разводни темата, авторът едно пита, ние къде отидохме... Важното е да сме живи и здрави, толкова от мен :)
От 26

71.   При толкова много мнения темата се превръща в нещо като чат, изразява се много неприязън от мъже и жени, едни към други. Аз не съм сигурен дали можеш да накараш някого да те хареса. Нужна е т.нар. "химия" между двама души. Иначе щях да зауча една изпитана, успешна формула и щях да спя с всяка жена, която ми хареса. А все пак по улиците и навсякъде има много красиви млади момичета и зрели жени. Не искам да звуча като развратен, но ако можех бих правил секс с различни момичета. Това обаче остава само мое желание. Не фантазия, защото не си фантазирам нищо, съвсем реално харесвам една или друга. Опитвам да заговарям и да "свалям" момичета, но не е толкова просто, лесно и естествено, както споменават някои тук. Някои се оказва, че са обвързани, други нямат интерес към мен, трети сякаш кокетничат, за да получат внимание и след това дават назаден. Според мен, уменията които може да се развият и използват са, за да предразположат двамата, за да прекарат достатъчно време заедно и да има време да се прояви химия. Или пък съответно да не се прояви. За жените е по-лесно, защото имат младоста и красотата си и мъжете сами отиват при тях и така им предоставят възможност за избор. Докато от мъжа се очакват качества и материална сигурност, които трудно се развиват и печелят и е нужно много повече време.

72.   Ж41

Н24, подмокрям се само като те чета, честно. Имаш характерче, ама си ми малък. Ако нещо ме отблъсква в един мъж, то е точно това, което 26 харесва в него, да бъде мухъл и неможко в леглото.

73.   Пич, няма и да имаш, прокажен си като мен също да си сам, неразбран, обслужващ като персонал и семейство и щастливото общество, което не е девствено като нас, това е!!!! Това не е нито мъдрост, нито съчувствие, а истината, която за съжаление е за такива като нас.

74.   Sharky
Един мъдър човек скоро ми беше казал.
Когато имаш определена пречка или дадена цел, си задай въпроса ЗАЩО искам да се преборя с това/ или да постигна това.
Ако причината е достатъчно силна, я следвай и нека те зарежда, ако нищо не стане значи нямаш достатъчно силна причина която да поддържа огъня вътре в теб и да ти е като светлина по пътя на намирането на изход от ситуацията (решение на проблема).

75.   Това, че си девствен не е реален проблем, проблемът е мисълта ти за малоценност. Пристрастяването към негативните мисли съсипва живота. Шансовете някоя, или изобщо някой, да те хареса с мрачно излъчване намаляват драстично. От тази гледна точка това е вид защитна реакция - отблъскване на другите, с цел избягване на проблемите, които те ще донесат при задълбочаване на взаимоотношения. А такива неминуемо възникват и връзките са компромис с много неща. Свободата е сладка авторе, по-сладка и безопасна от вагината. :) Дали си готов да жертваш удобствата на самостоятелния живот заради трудностите и несигурността при връзките? Засега май не, а? :)

76.   До номер 24, не се занимавай с ограничени хора водени от материални нужди. Системата ги прави глупаци, докато родителите им одобрително ги потупват по рамото за труда, идващ не от умствения багаж, а воден от физическа потребност и набито его още от детска възраст. На такива всичкият им успех е взетият кредит за толкова лесното добиване на собствено жилище, но девойката определено си няма понятие даже и от това, но щом й се стовари отгоре ще види къде отиват планираните заделени пари и тогава всеки ще влезе в релси, тогава всички ще се усетят, че голям процент от населението стъпва на едно средно ниво, което само с предварителна добра основа, идваща от странична помощ, се надскача. Много ще има да теглим докато не се усетим, че живота би бил лесен и с прилични доходи, а не държавата да ни обезценява труда и да се храни на наш гръб, да ни дърпа отвсякъде и да си правим илюзорни представи за уредено бъдеще, щастието сами ще си го градите с вашите духовни лимити. Момичето, с което си говорил, дори няма елементарната съобразителност, а нагло гледа да се вкопчи в чуждия живот и да го нареди по своите евтини представи. Възпитание липсва, едно бегло уважение един към друг няма, а докато те нападат си нямат представа с какви усилия се крепи един живот и колко се израства в собствената битка за излизане от мизерията. На автора му пожелавам късмет и добро подбиране, за да избледнеят страховете с правилната жена.
Ж17

77.   До 76
Момичето, с което е говорил 24, е от момичетата, които след години слагат рога на "идеалните" си партньори, точно с такива като 24, защото след време осъзнават, че точно във фабриките, сервизите и работилниците лъха на мъж, не от офиса и канцеларията. Неоспоримо е това, в което се опитвам да те убедя. Не ти го налагам мнението си, просто живота е устроен така.
До 73
Половината общество е съставено от хора като автора, половината мъжко. Тенденцията е така и фактите са железни.

78.   За мъжете над 25 които не са правили секс и (аз) включително, ще кажа, че няма да го направим никога. Какво толкова, съсредоточи се в други проблеми или хобита, това е безсмислено.

79.   Аз искам да коментирам само номер 24, че се прави на много ерудиран. Виж к'во, пич, това, че живота ти се е стекал така не означава, че трябва да се отказваш и примиряваш с текучеството. Момичето донякъде е право - бачкаш и постигаш целите си една по една. С това мислене - аз не мога повече, така ми е добре доникъде няма да стигнеш. Разбира се преди това е важно да имаш цели. Женската хомосапиенс обаче е права само до там. От там нататъка златотърсаческия поглед на нещата пречупва това, което казва през една особена призма. Явно е, че тя е от тия жени, дето като ги заведеш веднъж на море и може да правиш каквото си искаш с тях. Такива жени си остават парцали цял живот. Защото мъжете може и да се радват на такива еднократни забавления, но за дом и семейство си търсим чаровни и умни момичета, знаещи разликата между купен и закупен живот. Купеният живот ти е купен от друг и във всеки един момент той може да ти бъде отнет. Закупеният живот си го закупил сам и няма как някой да ти го отнеме. Така, че, пич, седни си на Д-то и почни да си прави цели и не обръщай внимание на разни фльорци.
АКАТИМ

81.   Автора

Мързи ме да чета, ама както каза хомото, явно от това и човек се из педерастява, защото жените са виновни за упадъка на нормалните мъже, това го бях чел от други истории но не знам точно къде, май беше нова, в друга категория. Айде ся, ако съм имал самочувствие и не съм мрънкал съм щял да имам гадже, поредната глупост която съм чувал и друг път, то пък вие едни оптимисти са вашите гологлави ален делоновци при едно паркиране на колата, от които вие не слизате изпадат в паника пък камоли за нещо по-сериозно, ама и това съм правил бил съм оптимист, не помогна, поредния приятел за любовен отдушник станах, да слушам тъпизми за тяхните ЕООД наследници с татуси, а в друг случай пък съм излизал нахалник и тн. Както казах започвам да се занимавам с личните си (семейни) проблеми, аз съм човек с проблеми у дома с джоба и тн, имам си вече други цели и ще ги гоня, това специално да ходи в хел(ада) не ме вълнува и не искам даже да знам какво е, стар съм вече за такива глупости, както казва майка ми "кой го правил, правил" е аз не съм, ама няма да търся и сериозна за семейство, след като не съм изпитал на младини тръпката, аз последния влак цял живот за всичко няма да се унижавам да хващам, пък камоли за такива глупости. За мен жените като жени не струвате, както и аз за вас цял живот, защото за да съм това което съм днес, сте виновни вие, но ви прощавам, в крайна сметка аз не съм отмъстителен психар както ме нарече номер 2 на няколко пъти и ви давам на вашите гологлавчовци те ще се постараят да ви накарат да роните кървави сълзи с гной заради избора ви, аз лично ще се отдам на юридически живот (професионален) само работа без значение каква. А и не ми пробутвайте клишета сега, че покрай работа и онова и това, сори аз вече ще знам, че са с мен заради парите и веднага ще ги отблъсна, понеже може да съм всичко друго но не и глупав и лесен, без жени и секс до гроб, не ми дреме за тази природна глупост секса, отвръщава ме!!! И престанете да пишете, да ми давате съвети, кураж и тн като не сте го изпитали. Четете други истории

84.   Аз пуснах тази тема, а човекът, който в коментар 81 се представя за автора, е всъщност автор на друга тема в сайта. Исках да направя това уточнение, използвам също така случая да кажа, че е възможно дори по-неуверените и неопитни мъже като мен да са имали шанс с момичета, но да са го изпуснали заради пасивността си - тя дразни много жените. Тя търси контакт с теб, пита те какви са ти плановете за почивните дни, усмихва ти се, ти от притеснение отговаряш уклончиво, заемаш изчаквателна позиция, държиш се само и единствено като приятел. Затова стигнах до извода, че ако момичето даде някакъв знак на симпатия (с уговорката, че понякога е трудно да се различи приятелска симпатия от нещо повече), по-добре е мъжът да направи стъпка - да я докосне, да я целуне и да види как тя ще реагира, дори и да не реагира добре, дори и да се ядоса, ще ѝ мине, но ако е имала симпатия и желание за нещо повече, а мъжът не предприеме нищо, надали моментът ще се върне - всъщност ще се връща, но само в съзнанието на мъжа, в продължение на дълго време ще е ядосан на себе си, че нищо не е предприел. Разбира се, хората сме различни, някои жени показват по-явно, че те харесват, други по-завоалирано, рядко може да си напълно сигурен, но то и ако всичко беше пределно ясно и просто, нямаше да ги има и очарованието и тръпката.

85.   Аз пуснах тази тема, а човекът, който в коментар 81 се представя за автора, е всъщност автор на друга тема в сайта. Исках да направя това уточнение, използвам също така случая да кажа, че е възможно дори по-неуверените и неопитни мъже като мен да са имали шанс с момичета, но да са го изпуснали заради пасивността си - тя дразни много жените. Тя търси контакт с теб, пита те какви са ти плановете за почивните дни, усмихва ти се, ти от притеснение отговаряш уклончиво, заемаш изчаквателна позиция, държиш се само и единствено като приятел. Затова стигнах до извода, че ако момичето даде някакъв знак на симпатия (с уговорката, че понякога е трудно да се различи приятелска симпатия от нещо повече), по-добре е мъжът да направи стъпка - да я докосне, да я целуне и да види как тя ще реагира, дори и да не реагира добре, дори и да се ядоса, ще ѝ мине, но ако е имала симпатия и желание за нещо повече, а мъжът не предприеме нищо, надали моментът ще се върне - всъщност ще се връща, но само в съзнанието на мъжа, в продължение на дълго време ще е ядосан на себе си, че нищо не е предприел. Разбира се, хората сме различни, някои жени показват по-явно, че те харесват, други по-завоалирано, рядко може да си напълно сигурен, но то и ако всичко беше пределно ясно и просто, нямаше да ги има и очарованието и тръпката.

86.   А аз се притеснявам, че съм на 17 и съм девствен.. Просто как да ходя с някоя тъпа кофа заради секса.. Най-добре да се насиля на дискотека да ходя и там.. ако се лепне нещо.

87.   Аз съм автора на тема "поредният задръстеняк 25 "

аз пуснах коментара 81 от твое име, понеже обърках историята с моята по цифрата 25, за което сорри. Ама честно така да те питам, ти за разлика от мен още ли искаш да намериш това нещо наречено жена. Как да го кажа, не си мислиш, че някой не сме родени за хубав живот, като например спокоен живот като смях, компании (приятели), жени (гаджета), секс. Честно интересен ми е отговора ти като гледам по всичко дето си написал, още ли вярваш, че съществува Касандра и пепеляшка :Д аз лично не, нито дори магистралката пепеляшка, която да ме иска само за секс. Не разбрали, че дори най-невинните си ги искат ламаринаджиите, епилираните мазноци, купчината инсталирани мускули, даже и дъртите богати шкембари са предпочитани, пред свестните като нас. Нима мислиш да се унизиш да паднеш толкова ниско като правиш крачки за целувки, прегръдка за да видиш реакция, нима искаш още да страдаш? Съвсем сериозно, не искам да звуча хейтърско, но ние с теб и другите като нас сме родени за проблеми, а не за хай лайф, за това си отвличай вниманието я с работа, я със спорт, дори гейм пц, каквото и да е. Не пиши тук, няма смисъл, само ще ти дават тъпи съвети и критики и то хора които отдавна са отхапали от райската ябълка, какви съвети могат да ти дадат те, дето не са изживели такова нещо, тъпи и безсмислени. А бе, как поне малко не мразиш жените, след като ти причиниха такова нещо и убиха цялото ти мъжко его със пълна серия от отхвърляния физически и емоционални, как не мразиш чекиите, секса, аз лично започвам да ги мразя, не знам, до характер ли е всичко това, до какво не знам. Нима с една жена ще си върнеш егото, самочувствието, изгубеното време. Приятел не го казвам с лоши чувства, недей да мисли за това, отвличай на макс вниманието си с друго, ако е нужно цял живот, каквото и да е, стига да те кара да се усмихваш, но такова нещо не може да те накара да се усмихнеш дори да го има, щастието няма да е пълно, никой, абсолютно никоя с цялата си "любов ако ще и 20 пъти да прави секс с теб на ден, не ще ти върне черните коси и под 25 числото, никога, друга причина аз да се откажа напълно от тях и от всичко което природата е създала (мастурбация, секс) за теб не знам, горе главата, кураж и успех. Жив и здрав!!!

88.   Аз съм номер 9

До 81, 87. Човече като те чета се успокоявам за себе си. И аз не искам да бъда хейтър, но с твоите разсъждения няма как да имаш нито приятели, нито приятелка.

Напоследък се замислям дали да не отида на психолог, но за теб не се замислям! Това е единственото нещо, което може да реши проблемите ти.

Мйкъл

89.   Здравей авторе.
При теб има възможност за промяна, за разлика от номер 87.
При теб има възможност за промяна, защото ти не се отказваш и защото не таиш злоба и омраза към жените, а търсиш причините в собственото си поведение.
Прекалената пасивност ти е изиграла лоша шега.
Когато жена ти даде дори малък аванс - възползвай се.
Ако тя те пита какво ще правиш уикенда - кажи й, че ще ходиш на планина да речем, иска ли и тя да дойде?
Ако тя ти даде аванс, но ти не се възползваш, тя ще реши, че нямаш интерес и ще тръгне с някой, който макар и по-лош от теб, показва АКТИВЕН интерес към нея.
Жените обичат вниманието.
Това е и една от основните причини за разводи - мъжети си въобразяват, че жена им им е сигурна и не й обръщат внимание.

90.   Такива като 34 са виновни за влошаването на генофонда на човечеството.

93.   До 34 и 78 - Хм, странно, при три цифри колежките ви не отказват и фантазиите стават реалност, и допълнение! Браво на номер 90.

94.   От автора на темата до номер 87:

Не съм намразил жените - мога да намразя определен тип поведение в жена, ако тя се е държала подло или долно с мен. Но да мразя жените като цяло - та това е половината човечество, как се живее с такава омраза? Това е саморазрушение. Можеш ли и трябва ли да мразиш майка си, сестра си, братовчедка си, момичето от блока, с което си играл като малък, съученичките си и т. н. и още милиарди жени по света?

Според мен влизаш в противоречие - казваш ми да не пиша във форума по тези теми, а ти самият непрекъснато пишеш. Мисля, че причината е, че вътрешно ти не искаш да се откажеш от възможността да имаш близост с жена, да имаш връзка и изобщо личен живот - и това е добре. Гледах преди време интервю с една лекарка, която разказваше история как в болницата показвали сексуални знаци на пациентите и ако те се засмеели, това означавало, че все още не са загубили волята си за живот.

Отношението ти към нещата като цяло е изключително негативно и това струи от всяко изречение. Не го казвам с чувство на превъзходство, защото както се вижда от темата, която съм пуснал, аз също имам доста да работя върху себе си. А дали още вярвам, че мога да намеря "това нещо наречена жена? " Ще ти отговоря така - не го вярвам силно заради проблеми със самочувствието, но въпреки това не искам да спирам да вярвам, че нещо такова може да се случи - че мога да бъда интимен с жена, че можем да си доставяме удоволствие взаимно, да бъдем любовници, партньори и важни един за друг. На теб ти пожелавам да преосмислиш някои неща в живота си, за да се чувстваш по-щастлив и в мир със себе си!

95.   Гледаш ли порно? Ако да, колко пъти на ден?

96.   Нищо особено не е секса, по важното е любовта, разбирателството подкрепата. Това че не сте го правили не е толкова важно, светът не се върти около секса. Когато срещнете любовта тогава ще дойде и секса, всичко се случва от самосебеси.

97.   До автора от 87:

-Майка ми не мразя, братовчедките ми не, съученичките ми ДА, момичетата с които съм си играл като малък са ми безлични и донякъде и мраза, както и всички други които нямат моята кръв по-този свят. Аз пиша в тези форуми, просто да си излея т. нар ненавист и за забавление с тези които ме нападат след това, а не че имам нужда и желание нещо да се промени прочети внимателно историята ми ако влезнеш в нея, защото на тези години е смешно да започвам нещо което го правят от 5 клас вече. Или ти е писано да си плейбой (мачо) или аутсайдер. Аз съм второто, ех не е приятно, но не е болка за умиране или нещо с което могат да ме засегнат вече не!!! Свиква се и със самота и с примирение, каквото чувствам вече аз, за теб не знам. Аз ти дадох моя съвет тъй като ти за разлика от мен, търсиш такъв, просто това. Да отношението и ненавистта ми към нещата е и завинаги ще бъде вече негативно. Дори и нещо да стане, няма да се чувствам щастлив, тъй като нито нещо ще се върне от липсата преди, нито ще ме промени. Казвам го поне за мен, ти как го възприемаш и дали ще те направи хепи, си го знаеш само ти. Гаджетата и секса в следващия живот, ако има такъв и остава да се моля, да се родя пак мъж, което е нещо плачевно да си. Щото женките си мислят, че те са отхвърлените, напротив слагат минижупа 100 тона грим и им се лепват. А при нас не е така, изисква се лице, визия (инсталирани мускули), пари и тн, неща които аз ги нямам, тъй че да не говорим по този въпрос. Аз си намерих неща хобита които да ме откъсват от празния ми живот и така до гроб, свикнах вече на този живот, приех че това е моя живот и гледам напред. Но без вяра и желание да променям нещо, не искам никой до себе си вече, нито момчета за компания, нито момиче за гадже и секс, вредата е нанесена много жестоко, за да се поправи, дотолкова че на тези години да не знаеш какво е докосване. Аз не бях такъв какъвто съм сега, хората, жените ме промениха, а после без да си го изживял акъл да дадеш и критика, че си злобен е много лесно да се даде :Д Това е, ама не ми дреме, поздрави на всички жени от онези поздрави другите обаче!!!!

98.   До 28 от 24.
Ще ти отговоря чак сега, защото не ми публикуваха доста отговори.
Описваш ламтеж за луксозен и безгрижен живот, не развитие. Човек се развива интелектуално и духовно, не чрез кинти и напечатани документи. Съдейки по начина, по който мислиш, ще си намериш един кротък и свит симпатяга, който ще тича след всяко твое желание и няма да посмее да гъкне. Чехльовщина се вика. Мисленето ти е еманация на българското съвремие. Уверявам те, че колегите ми са прости железари и са много по-интелигентни от теб и всеки който познаваш. Заваряват, но са чели толкова много книги и са толкова добри математици, че може да им завидиш. Ти каквото и да постигнеш, пак ще се наложи да си плащаш в натура, а пък аз съм се развил достатъчно и един ден ще имам доход над 3000 лева. месечен. Като се има предвид, че познавам бавноразвиващи и криминално проявени студенти, да, такива като теб определено са овце. Няма смисъл дори да се води спор със теб, тъй като ти си еманципирано, манипулирано и ощетено откъм интелект създание. Наистина е вярно, проблемите се изчерпват с лютеницата ви, но пък така и така ще си останете по-неспосбни от мъжете. В Южния парк забърсах една омъжена за физик, понеже струват повече от такива като мен, надупчих я от ебън у нас, посред бял ден. Почти всички жени се привличат от мъже, които се потят и правят мускули, пък ако щеш и шпакловчици да са. Хич не ми пукаше, че има две деца и 12 години брак. Кеф ми беше и пак бих го направил, защото това е истинската ни природа. Първичното плътско привличане. Глупостите за развитие и лукс са измислени от про-капиталисти, които искат да унищожат бедните, честни и достойни хора, за да може всички активи да се концентрират при тях и те да имат красиви жени и деца последователи, да се прични геноцид на такива като мен. Трудещите се хора, не са били удобни още от времето на Царска България. Те са най-качествените хора, не тия дето си клатят краката и си броят дипломите. Идеята е проста, трябва да се причини геноцид на всичко най-истинско и качествено, за да може к*****е да се множат с лекяри. Уверявам те, че и ти би изневерила на гаджето или мъжа си, ако ме видиш и нямаш ни най-малка идея, че лошото момче от spodeli. net. Веднага ще ми се качиш и ти на палката. Изглеждам като главен герой от сапунка, няма как да ми устоиш.

99.   До 26 от 24.
Ще ти отговоря чак сега, защото не ми публикуваха доста отговори.
Описваш ламтеж за луксозен и безгрижен живот, не развитие. Човек се развива интелектуално и духовно, не чрез кинти и напечатани документи. Съдейки по начина, по който мислиш, ще си намериш един кротък и свит симпатяга, който ще тича след всяко твое желание и няма да посмее да гъкне. Чехльовщина се вика. Мисленето ти е еманация на българското съвремие. Уверявам те, че колегите ми са прости железари и са много по-интелигентни от теб и всеки който познаваш. Заваряват, но са чели толкова много книги и са толкова добри математици, че може да им завидиш. Ти каквото и да постигнеш, пак ще се наложи да си плащаш в натура, а пък аз съм се развил достатъчно и един ден ще имам доход над 3000 лева. месечен. Като се има предвид, че познавам бавноразвиващи и криминално проявени студенти, да, такива като теб определено са овце. Няма смисъл дори да се води спор със теб, тъй като ти си еманципирано, манипулирано и ощетено откъм интелект създание. Наистина е вярно, проблемите се изчерпват с лютеницата ви, но пък така и така ще си останете по-неспосбни от мъжете. В Южния парк забърсах една омъжена за физик, понеже струват повече от такива като мен, надупчих я от ебън у нас, посред бял ден. Почти всички жени се привличат от мъже, които се потят и правят мускули, пък ако щеш и шпакловчици да са. Хич не ми пукаше, че има две деца и 12 години брак. Кеф ми беше и пак бих го направил, защото това е истинската ни природа. Първичното плътско привличане. Глупостите за развитие и лукс са измислени от про-капиталисти, които искат да унищожат бедните, честни и достойни хора, за да може всички активи да се концентрират при тях и те да имат красиви жени и деца последователи, да се прични геноцид на такива като мен. Трудещите се хора, не са били удобни още от времето на Царска България. Те са най-качествените хора, не тия дето си клатят краката и си броят дипломите. Идеята е проста, трябва да се причини геноцид на всичко най-истинско и качествено, за да може к*****е да се множат с лекяри. Уверявам те, че и ти би изневерила на гаджето или мъжа си, ако ме видиш и нямаш ни най-малка идея, че лошото момче от spodeli. net. Веднага ще ми се качиш и ти на палката. Изглеждам като главен герой от сапунка, няма как да ми устоиш.

101.   Здрасти,
мъж съм на 28 г. Това не трябва да ти се превръща във фикс идея. Когато - тогава. Спокойно. Аз съм бил с малко жени в сравнение с мои познати. Ето някои неща от моя опит:
- Увереността идва с опита и с получените "Не"-та. Пробваш, не се получава, даваш нататък - следващата. Не си мисли, че като тази или онази ти откажат, всяка ще ти откаже;
- Не си мисли, че ще се изложиш, защото да се изложиш е доста субективно понятие и зависи от всеки човек. За една може да си се изложил, за друга не. Но като цяло ако мислиш, че ще се изложиш, то по всяка вероятност ще се изложиш;
- Прави си тренировки с презервативи, че като дойде сублимния момент трябва да знаеш как да си го сложиш и да си бърз;
- За всеки случай си купи едно хапче за надървяне, просто за да си сигурен, че няма да се изложиш. Не е срамно да се притесниш и да ти спадне. Страшното става ако приемеш, че просто ще се излагаш постоянно. Психиката е най-големия враг на мъжа;
- Първият път не е важен. Не си мисли за приказки, принцеси и идеалния път. Няма да стане по начина, по който си го фантазираш, предупреждавам те. Просто го направи, с която чувстваш, че искаш и толкова. Но, разбира се, предупреди момичето да е внимателно. Не е нужно да и казваш, че си детствен. Кажи й: "Неопитен съм, бъди нежна" - върши работа;
Така, пич, стоят нещата. Давай го по-освободено. Не се травмирай при отказ. И много важно - когато някоя те интересува сексуално - показвай и го. С жестове, подмятания и прочие. Защото в противен случай рискуваш да те вкара във френд зоната, а влезеш ли там, секс с това момиче няма да видиш. Давай го спокойно, махни психологическите бариери, ако можеш. И действай. Жените са хора преди всичко. Не си го слагай на сърце, успокой се. Която трябва ще те "разпечата".
АКАТИМ

102.   До 5ти коментар и се отказах.. желязна е куртизанската логика, ей!

103.   56, "На мен това винаги ми е било интересно. Питаш някои жени, казват искаме равни заплати между мъже и жени. Добре, обаче искаме и мъжът да изкарвал повече от нас. Това са две взаимоизключващи се позиции. "

Не, НЕ СА взаимоизключващи се!!! Аз искам равни заплати НЕЗАВИСИМО от пол за равно образование, опит и качества! Аз искам мъжът да изкарва колкото или повече от мен, защото ще е колкото или малко по-голям от мен на ВЪЗРАСТ! И защото искам да съм с някой със същото интелектуално ниво и амбиции! На неговата възраст и аз ще изкарвам, колкото той сега! Някакво противоречие да видя?

105.   Следващия път като говориш с момиче, вместо да си сърдит П*тко, направи това:

Tя: Учиш ли нeщo в мoмeнтa?
Aз: He, paбoтя кaтo зaвapчик в eдин жeлeзapcки цeх.
Tя: Toвa e измopитeлнo, нaли?
Aз: He, дaжe нaпpoтив. Ceгa cъм cyпep-издpъжлив и cъм eкcпepт в мaнипyлaциятa нa тeжки cплaви.
Tя: Уaaayyy
Aз: Cкив кaкви пpeдмишници cъм нaпpaвил. Пипни. Чиcт титaн. Знaм кaк дa бopaвя c, хъ, гopeщи нeщa, бeз дa ce oпapя *нaмигa*
Tя: лeлeee хaйдe дa ми пoкaжeш нeщo :))))

106.   Да те цитирам
"Как едни мъже с лекота, дори без да си го поставят за цел, успяват да накарат жените да ги желаят, а други с години не успяват, дали това е въпрос на излъчване/самочувствие, на талант, на тренинг, на късмет - това е въпросът, който много ме занимава в последно време. "
Нормално, тези мъже имат всичко това, което се търси от съвременната метреса. Пример за метреси са зъболекарката и номер 34 от коментарилите. Споровете със тях са съвършено ненужни. Все едно да обясняваш на някой алкохлик, че алкохолът е вреден за тях и околните. Заблудата им е генетична, ако ме разбираш. ;)
Тука се вижда, че от един проведен разговор между номер 24 и поредната уникална и безгрешна светица, се е провел по един изключително инфантилен от страната на девойчето начин, което може да ти помогне и сам да си отговориш, че не си падат по зрели и адекватни мъже, както е 24. По принцип е ясно, че по всеобщи наблюдения жените избягват работари и дисциплинирани мъже, защото искат някой да ги издържа и да му се качват на главата.. на горната глава, а на долната колкото се може по-рядко.

107.   За такива като нас е направена платената любов. Отивай и си спести главоболията, отиди 10 пъти ако трябва, аз имах лоши очаквания, но всъщност повечето проститутки се пазят, чисти са, гледат да те задоволят и ако ги предразположиш добре може да се получат доста добре нещата, дори ще забравиш, че и плащаш.

108.   Номер 56 е много прав и заслужава похвала. Също съм съгласен със 24 и ще се обърна към контриращите го интелектуалки, че един мъж е мъж, когато започне да работи и да слага пари на масата, а къде и при кой живее си е негова работа, факт. И при баба си и дядо си да живее, щом внася пари значи е достатъчно зрял и готов за семейство, но семейство с нормална и адекватна жена. Това за парите на масата си е абсолютен факт и правило открай време На мен ми е интересно и друго, какво разбират хората под сексуален опит? И какво е изобщо да имаш опит в комуникацията с друго човешко същество? Тия неща стават спонтанно и няма уроци по тях, всичко това е вид оправдание на повечето жени. Той нямал опит и затова нямало да го огрее, ама чакайте бе! Той не е получил шанс да се докаже, че да го преценявате. Тия правилници за общуване са чиста измислица, за да отбивате номера и да режете материално несъстоятелните мъже, за да ходите при състоятелните такива. Гледали сме го тоя филм и си знаем и кътните зъби, нали така? И другото смешно нещо е, че се обиждате като ви наричат материалистки, ами обърнете внимание на всекидневието си.. Какви сте? Гледате си материалната изгода и това е, а тука раздавате минуси на всеки дето ви казва истината. Какво като не се съгласите и давате отрицателен вот, това е реалност. Не внушавайте на нормалните мъже, че са повредени защото е гадно и опасно за психиката им.

109.   " Също съм съгласен със 24 и ще се обърна към контриращите го интелектуалки, че един мъж е мъж, когато започне да работи и да слага пари на масата, а къде и при кой живее си е негова работа, факт."
Как бе, трябва да има също и собствен блок, квартал и парцел на луната. :D Какво им обясняваш на тия? Изводите може да си ги направите веднага, щом попитате някой германец от каква националност са проститутки там. ;-) Познайте от каква?

110.   "Аз: Жените сте по-зле и от най-зле, само за ебане ставате май. "

"Тя: Нека да е така, и кво? Такива като теб никога няма да ни ебат. "

Хах, а реално точно такива най-много ги ебат, не само най-много, а и най-добре. Баща ми е бил шлосер и много мъже са искали да го бият, защото им е подмокрял жените. Много от тия мъже са били разни главни и шефове по назначение. Нормално е, че който се занимава с тежък физически труд произвежда значително по-голямо количесто тестостерон, отколкото един интелигентен и образован младеж, с ръце бели като сняг и копринено нежни. Загрубелите мъжки ръце от труд пипат най-добре всички. Майка ми също е била голяма лъжица за баща ми, ама е зарезала мъж с пари и положение, за да бъде при природно иститнски мъж. 24, ти някой път си говори с някое куче, че има повече интелект и шанс да те разбере. Поздрави.

П. П. Не се ядосвайте момчета, известни сме като К*рвенска България!

111.   Истината е, че жените (или поне тези в България) предпочитат състоятелни мъже с мускулести тела, скъпи дрехи и лъскави коли. Другият вариант, ако искате да ви обърнат внимание, е да сте някакъв хубавец или поне най-малкото да може да си позволите да я водите в скъпи ресторанти, кафенета, барове, дискотеки, почивки и т. н.

Например преди малко ходих до Фантастико и вътре видях две много добре изглеждащи дами на 24-26 годишна възраст, високи, красиви, с хубави дрехи... на излизане видях, че едната се качи в джип BMW, а другата в друг джип Mercedes, като и двете дами бяха придружени от мъже тип "мутри". Това не ме учуди, тъй като всички привлекателни жени осъзнават, че са красиви и обект на внимание и вие, ако не сте красиви колкото принца с белия кон или не можете да компенсирате това с кола, къща, пари или изкуствена визия (мускули, дрехи), то тогава вие не сте достойни за нейната "любов"... пардон за връзка с взаимна изгода за двете страни с нея. Аз примерно в момента съм студент и в дни, в които имам спорт, отивам в университета с анцузи, не маркови, а съвсем обикновени за 20-25 лв, и забелязвам как дори промоутърките си обръщат гърба, за да не ми дадат глупавите си брошури.

Като цяло е трудно да излизаш с красива жена, ако нямаш повърхностни качества, защото рядко красивите жени идентифицират хубавия ви характер, човечност и дълбоки мисли като качества. От друга страна висшето образование, елитните гимназии, отличните оценки, чуждите езици и други подобни "постижения" не те правят по-интелигентен, както повече кухи лейки, както зъболекарката, си мислят. Уж се има за интелигентна, а разсъждава по-повърхностно и от най-леките жени. Можеш да назубриш цялата библиотека и пак да нямаш представа как се държи чук, нещо много елементарно на пръв поглед. Преди няколко години, като един от отличниците на випуска се имах за много велик и знаещ, но като се провалих няколко пъти в различни работи и видях как нямам понятие от "елементарни" неща като заваряване, осъзнах, че сухата теория си е използваема само за придобиване на сухи оценки и всички независимо какво работят и колко изкарват заслужават поне уважение.

112.   "Номер 56 е много прав и заслужава похвала. Също съм съгласен със 24 и ще се обърна към контриращите го интелектуалки, че един мъж е мъж, когато започне да работи и да слага пари на масата, а къде и при кой живее си е негова работа, факт. И при баба си и дядо си да живее, щом внася пари значи е достатъчно зрял и готов за семейство, но семейство с нормална и адекватна жена. " Абсолютно вярно. Бравооо!!!

114.   32, щом не можеш да им купиш джип не важиш, а иначе съм напълно съгласен със 55, защото наистина не останаха много такива екзепляри като 24, истински мъже.

115.   Номер 24: "Вие жените ставате само за е*ане".

Другите същества от мъжки пол: "Номер 24 е истински мъж! "

Сериозно ли? Силно се съмнявам. Не толерирам подобно поведение, пък макар и предизвикано от плиткоумни разсъждения на някоя девойка. Не ти прави чест, номер 24, а и на тези, които те подкрепят.

51-100 от 109